Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Mecze / Odp: Resovia - Łuczniczka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez repres1 dnia Dzisiaj o 01:06:25 »
Po całym roku grania piachu rok temu
Trochę więcej rzeczowości.
Jeśli w rundzie zasadniczej na 30 rozegranych meczów przegrywamy zaledwie 5, dwukrotnie wygrywamy z Zaksą (bajdurzenie o "cięzkim treningu siłowym" Zaksy chyba już sobie darujemy), dwukrotnie wygrywamy ze Skrą, zajmujemy 2. miejsce w tabeli, to określenie "po całym roku grania piachu" świadczy o wyjątkowo złej woli.
Typowy przykład zafajdywania rzeczywistości dla samego zafajdywania. Pewnie "ot, tak z przyzwyczajenia", bo rzeczowości w tym nie ma za grosz.
2
Mecze / Odp: Resovia - Łuczniczka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Gonzo dnia Dzisiaj o 00:24:30 »
Z tą formą na PO to w ostatnich dwóch latach łagodnie mówiąc średnio było. Po całym roku grania piachu rok temu był kompletna kompromitacja, szczególnie na wyjazdach (porażki jeszcze w szatni), a dwa lata temu normalne poddanie PO. Normalnie winiłbym za to spikera albo Serniottiego, tyle, że ich chyba jeszcze wtedy nie było ;)
3
Mecze / Odp: Półfinał pucharu CEV: Biełogorie Biełgorod - Asseco Resovia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kael dnia Wczoraj o 23:56:49 »
Oj szkoda, przywitanie go w hali po tych latach było by jednym z fajniejszych momentów sezonu.
4
Mecze / Odp: Resovia - Łuczniczka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kael dnia Wczoraj o 23:55:41 »
Czyli w pełnej formie zawodnicy zaczną grać całkiem inaczej niż przez cały sezon? Nagle zaczną bić zagrywką, nauczą się przyjmować, blokować i atakować? No to czekam z niecierpliwością na PO, będzie arcyciekawie. No chyba że po drodze dostaniemy lanie na gorącym terenie w Będzinie, wtedy cały misterny plan z pełną formą pójdzie się y#bać.
5
Mecze / Odp: Półfinał pucharu CEV: Biełogorie Biełgorod - Asseco Resovia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez repres1 dnia Wczoraj o 23:49:24 »
Nie.
6
Mecze / Odp: Resovia - Łuczniczka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Majer dnia Wczoraj o 23:14:08 »
W pełnej formie to znaczy, że w każdym elemencie siatkarskim jesteśmy odpowiednio przygotowani, kilka przykładów. Jeśli zagrywka jest mocna, to przyjmujemy ją nad siebie a nie w buraki, jeśli to my zagrywamy, to zagrywki mocne zagrywamy mocno, a nie na pół gwizdka, a floty nie pakujemy w pół siatki, atak na pojedynczym bloku (a takie się zdarzały) kończymy co najmniej z 90 % skutecznością, a na podwójnym, czy potrójnym bloku atakujemy po kierunkach, a nie przed siebie, itd. Kiedy byliśmy w takiej formie ?, chociażby wtedy, gdy laliśmy takie potęgi jak Skra czy Zaksa. Skoro teraz nie jesteśmy w takiej formie, tzn że jeszcze nie czas być w takiej, najwyższa forma przyjdzie jak zawsze na PO. A teraz cytat " Prościej i rozsądniej byłoby zostać w Rzeszowie..." gratuluję podejścia kael, Ty poddałbyś mecz walkowerem, co za odwaga. Wg Ciebie kael mecz na styku był by gdybyśmy mieli zawodników o dwie czy 4 klasy lepszych, napisz o jakich zawodnikach myślisz, a ja Ci napiszę jak skończyłby się wtedy mecz.
7
Mecze / Odp: Półfinał pucharu CEV: Biełogorie Biełgorod - Asseco Resovia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kael dnia Wczoraj o 22:30:31 »
Gyorgy jest?
8
Mecze / Odp: Resovia - Łuczniczka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kael dnia Wczoraj o 22:27:44 »
Ale co to znaczy w pełnej formie? Kiedy w takiej byliśmy?
A skoro teraz w formie nie jesteśmy to znaczy że pan Kowal popełnił jakieś błędy ? ;)
Brutalna rzeczywistość jest taka że Muserskiego próbujemy zablokować Perłą( w lepszym wariancie Dryją...) i takie dysproporcje są na wszystkich pozycjach, to się udać nie może, i nie ma tu znaczenia godzina posiłku przed meczem, termin przylotu czy czas treningu.
9
Mecze / Odp: Półfinał pucharu CEV: Biełogorie Biełgorod - Asseco Resovia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez repres1 dnia Wczoraj o 22:17:00 »
Goście przyjechali.
Bardzo sympatyczni ludzie, więc warto ich sympatycznie powitać.
Trochę się poruszali (trudno to nazwać treningiem) i... czekamy na jutro.
No cóż, faworytem w jutrzejszym meczu raczej nie jesteśmy. W silnej zagrywce... Lepiej nie rozwijać tematu.
Całe szczęście, że siatkówka nie takie cuda już widziała. A że cuda nie zdarzają się zbyt często, to zupełnie inna sprawa.
10
Mecze / Odp: Resovia - Łuczniczka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Majer dnia Wczoraj o 21:56:12 »
Jeszcze raz powtórzę, mecz byłby na styku, gdybyśmy byli wypoczęci, i w pełnej formie. To jest moje zdanie, kaela jest inne i to wszystko. Jakoś dziwnie nerwowo reagują niektórzy forumowicze, na wszystko co piszę. Nie jestem specjalistą od przygotowania fizycznego, jak pisał bociek, przecież można grać z marszu, po co treningi, po co te męczarnie na siłowni, po co drużyny przyjeżdżają wcześniej aby potrenować na hali przeciwnika (Biełgorod już był w niedzielę, ale oni chyba chcieli zwiedzić nasze piękne miasto 8), kael trochę powagi. Siedzę teraz w sektorze, który raczej nie sprzyja Kowalowi, gość po prawej stronie mówił, że gra z Bydgoszczą wyglądała jak wyglądała, bo wpływ na nią (grę) miały te przeloty i braki treningu. Ciekawe gdzie on to wyczytał, a może to mówił tak od siebie. Spytajcie fachowców jaki wpływ na sport wyczynowy mają takie drobne sprawy jak sen, odpowiedni posiłek o odpowiedniej porze i przypomnijcie sobie protesty, że drużyna X nie mogła trenować w porze meczu, to chyba jakieś fanaberie ów trener głosił.
Strony: [1] 2 3 ... 10