Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Aktualności / Odp: Nowa hala w Rzeszowie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez repres1 dnia Dzisiaj o 10:33:12 »
Mecz międzynarodowy (o coś) to dla miasta wydatek około 1.000.000 zł. Trzy godziny radochy i milion poszedł. Lepiej wydać ten 1.000.000 zł na Resovię.
2
Aktualności / Odp: Nowa hala w Rzeszowie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kuba dnia Dzisiaj o 10:27:02 »
Ja osobiście to się cieszę , że nie remontują hali. Rozpoczęcie remontu to wyprowadzenie siatkówki na minimum dwa lata z Rzeszowa a  może na stałe.
Założenie że można remontować i jednocześnie grać jest śmieszne. Przecież to będzie teren budowy. Kto podpisze zezwolenie. Jaki inspektor budowlany czy straży pożarnej wyda zgodę na grę. Jak kibic zawadzi o wystającą cegłę i skręci nogę to p. Góral będzie płacił odszkodowanie.
Sam pomysł rozbudowy hali jest poroniony. Hala budowana za czasów komuny. Jak się budowało w tamtych czasach każdy wie.  Nie dziwię się że brak wykonawców.  Ile było problemów z oddaniem obiektu od strony Wisłoka. Każdy wie jak jest i nikt nie chce wejść na minę. 
Dziwi mnie że miasta Rzeszów nie stać na budowę nowej hali. Jeśli stać dużo mniejsze miasta to powinno być stać Rzeszów.
Byłem kiedyś na spotkaniu z p. Prezydentem odnośnie przyłączenia do miasta. P. Ferenc  z dużą grupą swoich urzędników obiecywał grube miliony. Sypał jak z rękawa. Teraz okazuje się że brak nawet na hale sportową.
Jeszcze z innej beczki. Kiedy ostatnio Rzeszów organizował jakiś mecz międzynarodowy. Z tego co pamiętam eliminacje MŚ w 2005 r.  Mała hala jeśli chodzi o męską siatkówkę. Ale jakiś mecz reprezentacji kobiet można zorganizować. 
3
Współpraca Kibiców z Klubem / Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez dafu dnia Dzisiaj o 10:16:05 »
Szczecin i Zawiercie raczej  odpadają :

Harmonogram XIV Memoriału im. Arkadiusza Gołasia
6 października (sobota)
godz. 13.00 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle : Stocznia Szczecin
godz. 17:00 ONICO Warszawa : Aluron Virtu Warta Zawiercie
7 października (niedziela)
godz. 12:00 Mecz o trzecie miejsce
godz. 16:00 Mecz finałowy 

Czy to oznacza że Nam pozostanie tradycyjnie JW ?
4
Współpraca Kibiców z Klubem / Odp: Pytania do Klubu (Zarządu)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez pewniak dnia Dzisiaj o 09:32:50 »
Ponieważ padł pomysł podziękowania zasłużonym zawodnikom Resovii - Tichemu i Jochenowi podczas meczów sezonu przygotowawczego, warto reanimować Memoriał Strzelczyka.
Wymyśliłem nawet skład tego turnieju: Resovia, Stade Poitevin Poitiers (Schoeps), Szczecin (Tichacek) i Zawiercie (Achrem). Warto pomyśleć już dziś.
Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł!
Żaden z nich nie zagra na MŚ, więc wszyscy w turnieju zagrają. Strzelczyk na początku października pozwoliłby na prezentację wszystkich zawodników Resovii, którzy już dotrą po MŚ. I wreszcie wrócilibyśmy do prezentacji na hali a nie w galerii !!!!!!!!
5
Aktualności / Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Ostatnia wiadomość wysłana przez RZW dnia Dzisiaj o 09:05:41 »
No przecież żartowałem.
Od początku pisałem, że to z Alkiem to błaga rozpuszczana w celu obrony Kowala. Potwierdziło się. I inne rzeczy, których się człowiek domyślał również.
6
Aktualności / Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Ostatnia wiadomość wysłana przez leon dnia Dzisiaj o 08:11:24 »
Wnosi, wnosi...
Jest np. zasadnicza różnica pomiędzy stwierdzeniem "musiałem wybrać między Achremem a Śliwką", a "Serniotti nie chciał Alka".
7
Aktualności / Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Ostatnia wiadomość wysłana przez RZW dnia Wczoraj o 22:57:44 »
8
Aktualności / Odp: Nowa hala w Rzeszowie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez repres1 dnia Wczoraj o 20:46:33 »
Bardzo mnie ciekawi, co by było, gdyby ograniczyć się do rozbudowy trybun i darować sobie (chwilowo) przebudowanie wejścia do hali, strefy VIP, restauracji, sklepu kibica, sali konferencyjnej i nowych pomieszczeń biurowych?
Pytanie może i jest naiwne, ale na naiwne pytania dość łatwo jest odpowiedzieć.
9
Aktualności / Odp: Nowa hala w Rzeszowie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez jasio p dnia Wczoraj o 18:26:51 »
Tak jak mówiłem kilka tygodniu temu - kolejna klapa

--- Rzeszow-News ---

We wtorek (17 lipca) miejscy urzędnicy mieli otworzyć koperty z ofertami firm zainteresowanych rozbudową Podpromia. Tak się jednak nie stało.

? Znowu otrzymaliśmy ponad 100 pytań od przetargu. Złożyła je jedna firma. Na pytania musimy odpowiedzieć, dlatego termin składania ofert wydłużyliśmy o tydzień ? do 24 lipca ? mówi Maciej Chłodnicki, rzecznik prezydenta Rzeszowa.
To już druga taka sytuacja, gdy ratusz został zasypany pytaniami do przetargu. Podobnie było w ubiegłym roku, gdy późną jesienią ogłoszono pierwszy przetarg. Dwukrotnie przekładano termin otwarcia ofert, ratusz też dostał wówczas ponad 100 pytań od potencjalnych wykonawców. Koniec końców, nikt się nie zgłosił.

Wiosną br. miasto ogłosiło tzw. dialog techniczny, by od firm dowiedzieć się, co jest największą przeszkodą w rozpoczęciu prac. Okazało się, że firmy nie chcą rozbudowywać Podpromia, gdy hala w tym czasie będzie użytkowana. Taki warunek postawił ratusz.
? Nie możemy na 1,5 roku roku wyłączyć hali. Na Podkarpaciu nie ma tak dużej hali, by mogliby w niej grać siatkarze Asseco Resovii i siatkarki Developros Rzeszów ? tłumaczy Maciej Chłodnicki.

Dialog techniczny, jak się okazuje, niewiele pomógł, a już na pewno niczego nie przyspieszył. W czerwcu br. ogłoszono drugi przetarg, którego wciąż nie udało się rozstrzygnąć. Rozbudowa Podpromia jest już opóźniona. Pierwotny termin zakończenia prac ? jesień 2019 roku ? został przesunięty do wiosny 2020 r.
Ratusz na rozbudowę hali ma zarezerwowane 45 mln zł. W planach jest rozbudowa miejsc siedzących z 4,3 tysięcy do około 7 tysięcy. Ponadto, zostanie przebudowane wejście do hali. Powstaną także strefa VIP, restauracja, sklep kibica, nowe pomieszczenia biurowe, sala konferencyjna, siłownia, a także odnowa biologiczna dla zawodników.

Ratusz chce stworzyć również Aleję Gwiazd Siatkówki, która upamiętni najwybitniejszych zawodników związanych ze stolicą Podkarpacia.

--- Rzeszow-News ---
10
Rozgrywki międzynarodowe / Odp: Reprezentacja
« Ostatnia wiadomość wysłana przez jasio p dnia Lipiec 12, 2018, 19:16:07 pm »
https://sportowefakty.wp.pl/siatkowka/765233/grzegorz-wojnarowski-polacy-zacznijcie-serwowac-opinia

Początek był świetny, koniec dużo słabszy. Za całą Ligę Narodów Polacy zasłużyli na przyzwoite cztery z minusem. Poprawić muszą przede wszystkim serwis, bo jak na razie Rosjanie czy Francuzie zagrywają przy nich jak siatkarscy bogowie....
Strony: [1] 2 3 ... 10