Ostatnie wiadomości

Strony: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Aktualności / Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez repres1 dnia Czerwiec 15, 2018, 22:19:51 pm »
A dlaczego trzymać to w tajemnicy?
Mogę się nie zgadzać z tym czy tamtym wyborem, ale fakt, ze w miarę wcześnie wiemy kto będzie nas reprezentował w kolejnym sezonie świadczy o racjonalnym podejściu do składu. Zasada "Kogo chcemy - tego mamy" jest dobrą zasadą. Będę żałował, że nie mamy Leona (tu też dość wczesnie cały świat wiedział), ale nie żałuję, że to my wybieramy (a nie "nas wybierają").
12
Inne sporty / Odp: Piłka nożna Resovia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez A :) dnia Czerwiec 15, 2018, 20:54:31 pm »
Jak mówił na piątkowym spotkaniu z piłkarzami Resovii Tadeusz Ferenc, mieszkańcy Rzeszowa czekali na ten dzień bardzo długo. - To niezwykły dzień. Marzyliśmy o tym, żeby nastąpił wreszcie awans do II ligi. Rzeszów oczekuje dobrej piłki. Jestem przekonany, że na wasze mecze będą przychodzić tysiące ludzi. I tak sobie po cichu liczę, że po dwóch rundach przyszłego sezonu będziemy mieć już I ligę. Jesteście doskonałą drużyną, ponieważ wygrać osiem spotkań z rzędu to nie zdarza się często - mówił na spotkaniu Tadeusz Ferenc. - Chciałbym, żebyście już myśleli o I lidze. Zdecydowanie mówię, że miasto będzie was wspierać, bo to ogromna promocja dla Rzeszowa - dodał prezydent Rzeszowa.

"Stworzymy zawodnikom takie warunki, żeby chcieli zostać w Resovii"

Zadowolony z postawy zawodników był także Aleksander Bentkowski, prezes CWKS Resovii Rzeszów. Jak sam wspominał, awans klubu do II ligi był także dla nich miłą niespodzianką. - Mamy olbrzymią satysfakcję, że udało się zrealizować to, co nie było w naszych planach. Zbudowano drużynę, która ma olbrzymie perspektywy. W klubie też stworzyliśmy warunki pod to, żeby stworzyć spółkę, która jest konieczna na rozgrywki drugoligowe. Jednak moi wspólnicy dali mi do zrozumienia, że warunkiem do założenia spółki jest utrzymanie drużyny w całości. Dlatego spółka, która zostanie zawiązana musi zapewnić piłkarzom takie warunki, żeby zawodnicy chcieli zostać w klubie w komplecie. Ponieważ siłą tej drużyny jest świetny sztab szkoleniowy, ale przede wszystkim zespół - mówił Aleksander Bentkowski


Jednym z głównych twórców tego sukcesu był Szymon Grabowski, trener piłkarzy Resovii Rzeszów, który bardzo chłodno podchodzi do II-ligowych rozgrywek i nie chcę jeszcze przed ich rozpoczęciem rzucać słów na wiatr. - Ze swojej strony mogę obiecać, że zrobimy wszystko, żeby mieszkańcy Rzeszowa byli dumni z Resovii w drugiej lidze. Na pewno będziemy grać na 100%. Jaki będzie efekt, zobaczymy w trakcie sezonu. Z naszych ust na razie nie padnie żadna deklaracja, bo najważniejsza jest pokora. I tak samo jak w trzeciej lidze krok po kroku szliśmy w górę tabeli ze spokojem, tak samo będziemy starali się to robić w drugoligowych rozgrywkach - powiedział Szymon Grabowski
http://rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/7,34962,23543927,tadeusz-ferenc-spotkal-sie-z-pilkarzami-resovii-rzeszow-jestem.html
13
Aktualności / Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kael dnia Czerwiec 15, 2018, 18:15:15 pm »
Teraz należy się tylko zastanowić czy to na pewno ma tak wyglądać że pół Rzeszowa znało 100% składu na nowy sezon już w okolicy połowy marca?
14
Aktualności / Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Why dnia Czerwiec 15, 2018, 13:18:46 pm »
No to jeszcze pozostało zaktualizować stronę klubu:
http://www.assecoresovia.pl/druzyna/zawodnicy/
:D
15
Aktualności / Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kibicka1991 dnia Czerwiec 15, 2018, 12:32:26 pm »
16
Inne sporty / Odp: Piłka nożna Resovia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez RZW dnia Czerwiec 15, 2018, 12:04:54 pm »
No to na bańkę czekamy!
17
Inne sporty / Odp: Piłka nożna Resovia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez A :) dnia Czerwiec 15, 2018, 11:05:46 am »
Dziś w Ratuszu byli piłkarze Resovii.
18
Inne sporty / Odp: Piłka nożna Resovia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez A :) dnia Czerwiec 14, 2018, 22:25:10 pm »
Paweł, od czego by tu zacząć ..... Bardzo się cieszę, iż Resovia awansowała siłą swoich wychowanków. Cieszę się, iż SMS tak dobrze funkcjonuje i ma takie sukcesy. Cieszę się, iż ludzie wywodzący się z kibiców, którzy przejęli sterowanie sekcją tak wszystko ogarnęli, iż wbrew wszystkim awansowali.

Nie przeszadza mi, iż w nowym sezonie będą grać na miejskim i skończą się mecze na 999 kibiców. Stadion Resovii choć czuję do niego sentyment, to już niewiele z niego da się wycisnąć. A otoczenie wokół stadionu jest przygnębiające, tak jak i siedziba klubu. Smucinie fakt, iż herb na który jakiś czas temu wszyscy się zrzucili nie jest w nocy podświetlany.

Mam nadzieję, iż większość składu zostanie utrzymana i działacze nie zachłysnął się nagłym przypływem gotówki. Mam nadzieję, iż nie popełnią błędów z przeszłości, gdzie wielkie pieniądze rozeszły się gdzieś na boki. Nieudane transfery czy decyzję kadrowe jak zatrudnienienie Jerzego Podróżnego jako dyrektora klubu.

Liczę też, iż frekwencja będzie większa a doping stanie się bardziej kulutralny. Bardziej wielbiący Resovię niż zajmujący się sąsiadami zza miedzy. Jakoś źle mi się słucha wulgaryzmów. Wolę bardziej piosenki o Resovii.

A co do centrum lekkoatletycznego, to idą wybory i może marszałek wraz z kandydatem na prezydenta będą chcieli pochwalić się tą inwestycją. Sprawy są już niemal na finiszu a kampania wyborcza służy czasem, aby pchnąć sprawy do przodu i rozwiązać szybciej istniejące problemy. Choć biorąc pod uwagę historię z rozbudową hali, nie spodziewam się iż maszyny wejdą dość szybko na plac budowy. Ważne, aby ostateczną umowę podpisali i ogłosili przetarg. Wszak głównym inwestorem będzie miasto Rzeszów i będzie to w formie przetargu.

I na końcu, wybory władz CWKSu się zbliżają. Mam nadzieję, iż prezes Bentkowski zgodzi się zostać na kolejną kadencję, bo jego następcy niestety nie widać. Niestety nie każdy wie, jaki kawał roboty robi prezes i jak spina cały klub. A i niedogodności, z których musi się tłumaczyć za kibiców los mu nie szczędził. Jak wcześniej pisałem, zachęcam do wstąpienia do Cwksu. Tak, aby na zebraniach było więcej osób niż ostatnio. Trochu żal, iż o losie tak zasłużonego klubu tak mało osób chce decydować. Jak było by nas tysiące to same wpływy ze składek członkowskich pozwoliłyby funkcjonować klubowi.
19
Inne sporty / Odp: Piłka nożna Resovia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Carpyook dnia Czerwiec 14, 2018, 21:45:24 pm »
Paweł, bezstronni politycy to spóźnili się na Arkę Noego. ;)
20
Inne sporty / Odp: Piłka nożna Resovia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Majer dnia Czerwiec 14, 2018, 21:27:22 pm »
" Polityk reprezentuje swoich wyborców", czyli w tym wypadku mieszkańców miasta. Wybory są tajne, więc prezydent raczej nie wie kto na niego głosował i kibicem jakiego klubu jest jego wyborca, czyż nie tak?.  Tak więc powinien reprezentować wszystkich mieszkanców Rzeszowa, nie tylko tych biało-niebieskich. "Bez jaj a z czego to niby wynika, iż ma być bezstronny?, a no z tego, że wybory na prezydenta są wyborami bezpośrednimi, więc kibic Resovii również może na niego zagłosować, czyż tak? Jeśli więc nie dba o dobro kibiców Resovii (jego wyborców), to nie reprezentuje ich, czyż nie ?. Nie wiem Darek jak można być tak zakochanym w takim ............... nie będę kończył. 
Strony: 1 [2] 3 4 ... 10