Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 8 9 [10]
91
Aktualności / Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Majer dnia Czerwiec 04, 2018, 15:15:12 pm »
No jeśli klub zrobił pewien krok w tym kierunku................... , pytanie jest czy Alek chciał zostać, czy jeszcze spróbować ugrać coś więcej kasy, a ta z zagranicy była raczej większa. Alek nie podjął decyzji naprędce, miał czas do zastanowienia, co zrobilibyście na jego miejscu ?, pytanie pozostawiam otwarte. Wiem że Alek musiał podjąć trudną decyzję, trochę ułatwiły mu warunki postawione przez klub, ale o tym nie będę pisał.
92
Aktualności / Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez biperion dnia Czerwiec 04, 2018, 14:11:37 pm »
Jupi_1991 ma rację, gdyby Alek chciał zostać w Resovii, to zostałby, dlaczego nie chciał.................. to pytanie do niego, bo propozycję pozostania dostał i warunki jakie miał spełnić.

No tak, gdyby chciał to by został, to dość odważne stwierdzenie nie znając kulisów tamtego kontraktu między Resovią a Alkiem.
Pytanie jest jedno czy Resovia proponując Alkowi taki a nie inny kontrakt chciała żeby został.
93
Aktualności / Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Majer dnia Czerwiec 04, 2018, 13:36:35 pm »
" Poza tym nie wiesz jak było wtedy. Troszeczkę kulisów znam i wygladało to zgoła inaczej od tego, jakie masz wyobrażenie." Czyje to słowa ?, autor wie i zapewne niedługo odniesie się do mojego wpisu. Jupi_1991 ma rację, gdyby Alek chciał zostać w Resovii, to zostałby, dlaczego nie chciał.................. to pytanie do niego, bo propozycję pozostania dostał i warunki jakie miał spełnić.
94
Aktualności / Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bogdans dnia Czerwiec 04, 2018, 10:38:49 am »
Zapraszam na wyjątkowy program '' W Centrum Sportu '' 5 czerwca o godz. 12''10 . Gość audycji Maciek Etgens .   www.radiocentrum.pl    89'0 fm
95
Inne sporty / Odp: Piłka nożna Resovia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez leon dnia Czerwiec 04, 2018, 07:58:48 am »
Blisko, blisko, coraz bliżej...
Nie oglądałem całej transmisji z meczu, ale...w II połowie, mimo prowadzenia Resovia ani na chwilę nie zwalniała. A piłkarzom Avii naprawdę zależało na korzystnym dla...Motoru wyniku.
Jesteśmy rozpędzeni i nie wierzę, żeby nas ktokolwiek powstrzymał...
Trzeba tego dokonać już w najbliższą sobotę przy W22 pomiędzy godzinami 17 i 19 :)
DRUGA LIGA, DRUGA LIGA RESOVIA!
96
Inne sporty / Odp: Piłka nożna Resovia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez biperion dnia Czerwiec 03, 2018, 23:02:13 pm »
Brawo Graba! To pokazuje ile znaczy właściwy człowiek, na właściwym stanowisku! Jeszcze raz brawo trenerze.
97
Inne sporty / Odp: Piłka nożna Resovia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Majer dnia Czerwiec 03, 2018, 19:32:09 pm »
Po zwycięstwie w Sandomierzu JKS walczy o utrzymanie, może jakaś niespodzianka 06.06 ?. Podhale pokonało rywala zza naszej miedzy, zapowiada się ciężki bój w ostatniej kolejce, mam nadzieję że ona już nie będzie o niczym decydować, bo my awans zapewnimy sobie w przedostatniej kolejce.
98
Liga Polska / Odp: Plusliga 2017/2018
« Ostatnia wiadomość wysłana przez repres1 dnia Czerwiec 03, 2018, 15:47:16 pm »
Można i za darmo, ale chyba nie o to chodzi.
W Berlinie i Krakowie płaciliśmy po około 85 euro za 2 dni meczów siatkarskich, ale trybuny były wypełnione dzięki kibicom klubu-gospodarza.
Klubowe Mistrzostwa Świata raczej (to moje wrażenie; nie sprawdzałem) nie biły rekordów frekwencji.
No cóż, decyzja jest podjęta, a więc życie pokaże. Nie wróżę tej decyzji sukcesu, ale chciałbym się mylić.
------------------------------------------
Naśladowanie piłki nożnej w organizacji rozgrywek klubowych uważam za zły pomysł.
Piłka nożna może sobie pozwolić na nudne rozgrywki krajowe. Właściwie z góry wiadomo kto zdobędzie tytuł mistrza Niemiec, Francji, Włoch, Anglii czy nawet Hiszpanii. Panuje tendencja do tworzenia superklubów, które nudę w rozgrywkach krajowych rekompensują grą w Lidze Mistrzów. Reszta klubów krajowych nie jest jeszcze zagrożona finansowo, więc interes się kręci.
W siatkówce jest inaczej. Poza czołówką reszta ledwo zipie. Działa to wszystko na zasadzie: "Bogaty Wujek ma kaprys. Się Wujkowi odwidzi, to klub znika". CEV podpina się pod to wszystko i raz jest "na bogato", a raz "jakoś się to odbyło". Teraz chłopaki z CEV chcą popróbować czegoś a'la finał piłkarskiej LM. Moim zdaniem, nie ma w tym pomyśle nic poza nieuzasadnionymi, wielkomocarstwowymi mrzonkami.
Sezon 16/17 był dla +L tragiczny organizacyjnie tylko z tego powodu, że komuś się zamarzyły rozgrywki według wzorów piłkarskich, które rzekomo są "sprawiedliwe". Ktoś nie zdawał sobie sprawy z tego, że siatkówka klubowa nie utrzyma się z ligowej młocki. No i nastąpił odpływ kibiców. Ryzyko rozgrywania finału LM przy pustych trybunach wzrosło. Po finale w Pradze formuła F4 nastała tylko z tego powodu, że nie było chętnych do oglądania wielkich klubów w neutralnych miastach.
Co skłoniło CEV do takiej fomuły? Przecież w Berlinie był komplet, w Krakowie był komplet. Po co to psuć?
99
Liga Polska / Odp: Plusliga 2017/2018
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Piotras dnia Czerwiec 03, 2018, 13:56:19 pm »
Myślę, że się mylisz. Ilu np. Greków, Belgów czy Turków jest w stanie przyjść na finał LM Perugia - Zenit i zapłacić ok. 50 euro za bilet? Jeśli uzbiera się ze 2.000, to będę pozytywnie zaskoczony.
Kibice Resovii mocno zmobilizowali się na F4 do Berlina i dojechało nas... około 1.000.
Życzę powodzenia nowej formule, ale wielkich szans jej nie daję.
Czemu 50 euro a nie 20 albo 100 ? W zależności od kraju ceny będą do niego dostosowane i tak np. w Bułgarii będą dosyć niskie, a we Włoszech czy Niemczech wyższe.

Jakoś w Berlinie nie było problemów z zapełnieniem hali, a wręcz klub musiał dostawiać dodatkowe trybuny. Ciężko powiedzieć ile osób przyszłoby jeśli nie grałby gospodarz, ale o tym możemy się dopiero przekonać w przyszłym roku. Nie ma co liczyć że przyjezdni kibice zajmą większość hali, jak sumarycznie będzie to 500 osób to uważam za spory sukces, na tego też warto organizować spotkanie w miejscach gdzie są jakiekolwiek tradycje siatkarskie i są to duże miasta, wtedy nie będzie problemu aby znaleźć pasjonatów siatkówki, a tacy z chęcią przyjdą na finał LM.
100
Inne sporty / Odp: Piłka nożna Resovia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Majer dnia Czerwiec 03, 2018, 12:08:41 pm »
"Spróbuj tylko raz napisać coś o Podkarpaciu 😜😛😬👿" tu też musisz sprecyzować, bo jeśli chodzi o Podkarpacie zachodnie (Czechy, Morawy, płn Austria) to tu niewiele Ci powiem, aczkolwiek jakąś tam wiedzę o tej części Podkarpacia również mam. :)
Strony: 1 ... 8 9 [10]