Autor Wątek: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie  (Przeczytany 217398 razy)

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 28, 2010, 12:52:58 pm »
Ja zawsze jestem w B4 z dwóch powodów: po pierwsze można tam stać bezkarnie ;D(bo w innych sektorach to już nie bardzo :P ), a po drugie obok jest Klub Kibica, dlatego tam czuje się najlepiej atmosferę meczu ;) Na widoczność nie narzekam, bo jak wspomniałam wcześniej stoję, posiedzieć można w przerwach :P

kryystu

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 94
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 02, 2010, 12:39:48 pm »
Ja tak samo zawsze B4, na stojąco i ze zdartym gardłem po meczu :)  Nie rozumiem ludzi siedzących po drugiej stronie boiska, którzy oglądają mecz siatkówki jak jakiś pojedynek szachistów, ale... każdy kibicuje jak lubi.

Jedna mała uwaga do KK, wszystko świetnie, tylko proszę Was jak nic nie śpiewacie w czasie akcji to podciągnijcie "raz - dwa - trzy!".Bo ostatnie mecze jak byłem to samemu głupio mi tak było sie drzeć ( wstydliwy jestem hehe :D )i po pierwszym secie zrezygnowałem. Liczę na Was! Jak krzykniemy "raz!" to raczej poderwiemy troche trybun.

Pozdrawiam
Kto wygra mecz?!
SOVIA!!!!
KTO?!
SOVIA!!!!!
KTO?!
Sovia, Sovia, Sovia

Nabu

  • Gość
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 25, 2010, 21:52:51 pm »
jak liczba jest zapiana na wyjazd do Kielc?

juniorymp

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 433
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 27, 2010, 12:11:44 pm »
jak liczba jest zapiana na wyjazd do Kielc?

621 osób jezeli cie to interesuje i jedziemy pociagiem
O moja Resovio nie zdradze Cie,
inni Cie zdradzili, na Ciebie bluźnili
ja nie zdradze Cie

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 27, 2010, 15:26:59 pm »
621 osób jezeli cie to interesuje i jedziemy pociagiem

ale pociagiem to tylko część, bo większość leci balonami a jeden z kibiców jedzie na rolkach. Wczoraj wyjechał to w środę powiniene być.

siatkowka

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 27, 2010, 19:52:20 pm »
bd organizowany wyjazd na półfinał PP do Wawy?

kasia84

  • Moderator
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 1282

siatkowka

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 28, 2010, 18:54:10 pm »
oo super. to trzymam kciuki za wygraną. a wiadomo w jakim ewentualnie sektorze?

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #28 dnia: Stycznia 05, 2011, 22:16:52 pm »
Do tego co chcę napisać, ten wątek jest najodpowiedniejszy.Czytam na tym forum, jak to każdemu (no może większości) leży na sercu dobro Naszej Resovii. Jest wielu, którzy krytykują tylko dla samego krytykowania, ale są i tacy, którzy krytykują, bo chcieliby, aby ich głos był słyszalny i przyniósł zamierzony efekt. Tacy kibice mecze wyjazdowe znają tylko z przekazów radiowych, bądź telewizyjnych, więc nie mogą mieć pełnego obrazu i własnego zdania, ale jedynie opierając się na komentarzach. Jeśli naprawdę leży im na sercu dobro drużyny, to nadarza się okazja, aby wesprzeć zawodników swoim dopingiem. 20 stycznia jest rozgrywany ćwierćfinał pucharu Polski w Legionowie (SSPS organizuje wyjazd na te zawody), pokażmy,że naprawdę jesteśmy z drużyną i jej kibicujemy. Politechnika, to w gruncie rzeczy trudny przeciwnik i jak niejednokrotnie mówili zawodnicy doping naprawdę im pomaga. 22 stycznia są półfinały, i na nich też nie powinno zabraknąć kibiców. Doceniacie naszą (SSPS-u) pracę, dziękujemy za to, ale chcemy waszej pomocy na wyjazdach. Nie martwcie się o to,że nie będzie miejsca dla Was, bo jak trzeba będzie, to pojadą dwa autokary. Są to dni wolne od pracy i chyba nic nie stoi na przeszkodzie, aby to co piszecie na tym forum wprowadzić na kanwę praktyki. Czekamy na chętnych i do zobaczenia na Torwarze.







Janek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 305
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #29 dnia: Stycznia 06, 2011, 00:25:25 am »
Dołączam się do Majera!!!
Wielu znawców z poza SSPS-u pisze na forum mądre, lub mniej interesujące posty więc pogadajmy o Resovii na meczach Pucharowych:)
Wszyscy wiemy że nie idzie chłopakom tak jak byśmy tego chcieli... więc pomóżmy na PP i zameldujmy się większą ekipą:) Forumowicze: oglądnijcie razem z nami NA ŻYWO mecz wyjazdowy
Pozdrawiam serdecznie ;)