Autor Wątek: FF Challenge Cup  (Przeczytany 36802 razy)

ale

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: FF Challenge Cup
« Odpowiedź #120 dnia: Marca 26, 2008, 18:42:41 pm »
Geralnie to Kowal powinien odejść, proponuje spotkanie face to face . Daniel75 ma rację - moze coś z tego ciekawego się urodzi dla dobra klubu - a na tym jak rozumię wszystkim nam zależy.
I znowu to samo ;) Spotaknie jak to nazwałeś "face to face" podejrzewam, że na pewno urodzi coś "ciekawego" ;) dla dobra klubu- pewnie będzie polegało na tym samym, co tu czytamy od dłuższego czasu-"Kowal musi odejść :P" itp itd.
To jest naprawdę bardzo interesujące, ale w odpowiednich dawkach. Wegług mnie ostatnio troche zbyty dużych dawek tej "obiektywnej" krytyki nam dostarczałeś :D Wyluzuj...
Teraz przed Kowalem będzie prawdziwy egzamin. Przecież on nie jest czarodziejem, który jak za dotknięciem magicznej różdżki zmieni naszą drużynę! Pobełta samodzielnie (czytaj bez "pomocy" maga Sucha) w tym swoim "czarodziejskim kociołku" ;) w przyszłym sezonie i wtedy będziemy mogli go oceniać.

Tez jestem pełna uznania dla fanów z Włoch. W niedzielę mozna było ich posłuchać, bo w sobotę trochę ich zagłuszaliśmy ;D Niektóre z ich przyśpiewek robiły wrażenie!

Moja mama oglądała na TVP 3 jakis wywiad z kimś klubu na temat dlaczego na takiej wielkiej imprezie nie było pełnej hali, chociaż na meczach Resovi. A ta osoba odpowiedziała że było mało czasu i słaba promocja turnieju :/ Niewiem kto się tak wypowiedział, bo już niepamięta... :/
Ale komentatorzy Polsatu chwalili organizacje całego turnieju ;)
To była zapewne wypowiedź pana Tomasza Paulukiewicza ;) Jasne, im zawsze czasu za mało. Śmiem sądzić, że gdyby mieli na to rok- tak samo by mówili.
 A komentatorom z Polsatu to pełny talerz jedzonka w zupełności wystarczył :D, aby wypowiadać się o organizacji i reklamie?