Autor Wątek: Zaksa czy AZS ??  (Przeczytany 4405 razy)

19LuK05

  • Gość
Zaksa czy AZS ??
« dnia: Marca 24, 2011, 19:08:58 pm »
Z kim wolelibyście zacząć ''bitwe'' o finał +Ligi ??

AZS czy może Zaksa ?

Ja osobiście wolałbym chyba zagrać z AZS-em niż z Zaksą chociaż Akademiki z Czewy pokazały już nie jedno w tym sezonie!



mario_mk

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Zaksa czy AZS ??
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 24, 2011, 19:26:40 pm »
a tak na spokojnie to czy ma to jakieś znaczenie?? Ja jestem kibicem AZS-u Częstochowa, ale dzięki mojej dziewczynie zacząłem zwracać baczną uwagę na wyniki Resovii i jeśli tylko nie grają akademicy kibicuję Rzeszowiakom :) wracając do tematu - dla Resovii byłoby lepiej gdyby grała z ZAKSA. Większość pewnie powie mi żebym się stuknął w czoło, ale zaraz to uzasadnię :) pierwszy i najważniejszy punkt: jeśli chce się wygrać PlusLige trzeba ogrywać wszystkich bez wyjątku, drugi punkt: zakładając, że Sovia zagra w finale to lepsze przetarcie przed teoretycznymi pojedynkami ze Skrą będą, przy całej mojej sympatii dla AZS-u, z ZAKSĄ ponieważ jest bardziej wyrównaną i mocniejszą na chwilę obecną ekipą. Resovii potrzeba mocnego przetarcia i oby w tym roku - jeśli nie udałoby się to AZS-owi he he - To właśnie Resovia zdetronizowała Skrę.

To byłoby coś pięknego, a już najfajniejsze byłoby oglądanie finału Resovia - AZS Częstochowa :)

sovik

  • Gość
Odp: Zaksa czy AZS ??
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 24, 2011, 20:10:23 pm »
Podejrzewam, że AZS ma jedynie matematyczne szanse na trzecie miejsce, czeka nas więc kolejne starcie z Zaksą. Po raz bodajże trzeci?

rayan11

  • Gość
Odp: Zaksa czy AZS ??
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 24, 2011, 20:14:13 pm »
Mario bardzo ciekawy wywód i co najważniejsze bardzo wyważony. Dotychczas znałem wypowiedzi kibiców Czewy z napinki, prężenia muskułów i bluzgania przeciwników.A tu takie miłe zaskoczenie. Brawo

Mnie jest wszystko jedno z kim Resovia zagra w półfinale. Trzeba dobrze grać,aby wejść do finału.

maćko

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 577
Odp: Zaksa czy AZS ??
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 25, 2011, 10:26:01 am »
No właśnie wszyscy obstawiają że jak Resovia wygra półfinał to w finale na pewno będzie juz skra, chciałbym żebyście sie mylili :) i żeby Resovia w finale zagrała np. ze "świętymi".

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Zaksa czy AZS ??
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 25, 2011, 14:24:16 pm »
Ja chciałbym z Jastrzębiem  :D.

rayan11

  • Gość
Odp: Zaksa czy AZS ??
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 25, 2011, 14:38:05 pm »
majer w finale ;)

kasia84

  • Moderator
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 1282
Odp: Zaksa czy AZS ??
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 25, 2011, 15:25:03 pm »
majer w finale ;)

Ligi Mistrzów  8)