Poza parkietem > Kosmos

Transfery 2011/2012

<< < (188/810) > >>

repres1:
Z Kubańczyków interesuje nas wyłącznie Simon, ale on będzie w Resovii dopiero w sezonie 12/13 i pobijemy wtedy klubowy rekord wysokości kontraktu.
Mika, przychodząc do Resovii zakontraktował się na 5 lat.
Drzyzga zostanie w AZS Cz. a do nas przyjdzie Tichacek. Odmówił (chwała ci Zeusie!) Żygadło. Gdybyśmy wzięli Łukasza, niedolotów mielibyśmy nie mniej niż przy Michale za to świec 2 razy więcej.
Tichacek, Bojić(?), Dobrowolski, Nowakowski, Jungiewicz.
Mikuś pójdzie na wypożyczenie do AZS Cz. Matej zostanie. Nie wiem co z Buszkiem, ale może doczekam się Kuby Peszko w "12" meczowej.

tomi92:

--- Cytat: repres1 w Kwietnia 26, 2011, 20:38:12 pm ---Z Kubańczyków interesuje nas wyłącznie Simon, ale on będzie w Resovii dopiero w sezonie 12/13 i pobijemy wtedy klubowy rekord wysokości kontraktu.
Mika, przychodząc do Resovii zakontraktował się na 5 lat.
Drzyzga zostanie w AZS Cz. a do nas przyjdzie Tichacek. Odmówił (chwała ci Zeusie!) Żygadło. Gdybyśmy wzięli Łukasza, niedolotów mielibyśmy nie mniej niż przy Michale za to świec 2 razy więcej.
Tichacek, Bojić(?), Dobrowolski, Nowakowski, Jungiewicz.
Mikuś pójdzie na wypożyczenie do AZS Cz. Matej zostanie. Nie wiem co z Buszkiem, ale może doczekam się Kuby Peszko w "12" meczowej.

--- Koniec cytatu ---

Taki układ jest chyba mało satysfakcjonujący ale chyba bardzo realny. A z tym się zgadzam w 100% Peszko do 12.

otk_wtf:
Kuba Peszko - myślę że dobrze by zrobili gdyby był w 12 ; )
jest do bardzo dobry i utalentowany zawodnik i jeszcze taki mody xd

SIMON:
Owszem... Peszko to wielki talent ale trzeba ostrożnie. Wyrzucenie go na głęboką wodę to spore ryzyko, może się spalić, jeśli coś nie wyjdzie, można zahamować karierę.... Takie nasze młode talenty jak Peszko, Długosz czy Głód powinni dostawać szansę w meczach o mniejszą stawkę, tak jak nadarzyło się z Czewą w tym sezonie. Wtedy nie ma większego ryzyka, a chłopaki się ogrywają....   

rayan11:

--- Cytat: repres1 w Kwietnia 26, 2011, 20:38:12 pm ---.......ale może doczekam się Kuby Peszko w "12" meczowej.

--- Koniec cytatu ---

Jeżeli tak by się stało, to uznałbym Andrzeja za męczennika..., że 3 lata wytrzymał z koncepcją.... :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej