Autor Wątek: Asseco Resovia- Jadar Radom;]  (Przeczytany 5936 razy)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6939
Odp: Asseco Resovia- Jadar Radom;]
« Odpowiedź #10 dnia: Października 26, 2008, 21:12:44 pm »
Chciałbym napisać, że nareszcie mamy drużynę, ale jeszcze nie mogę tak napisać. Napisałem jedynie, że "Od końcówki drugiego seta (mam nadzieję) zaczęła się tworzyć drużyna".
Dlaczego tak napisałem? Bo zauważyłem w naszej grze pogoń za wynikiem, walkę o każdą piłkę, koncentrację i wzajemne nakręcanie się do walki. To oczywiście tylko moje wrażenia, ale (inaczej niż z ZAKSĄ), nawet gdy w II secie przegrywaliśmy różnicą 5 punktów, byłem przekonany, że seta nie oddamy. Byłem pewien, że dogonimy Jadar i że będzie emocjonująca końcówka. Czułem pałera.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Tim

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 768
Odp: Asseco Resovia- Jadar Radom;]
« Odpowiedź #11 dnia: Października 26, 2008, 21:13:49 pm »
Witam Wszystkich
Ja zgadzam się z Pawłem. Wg mnie Oivanen nie zasłużył na MVP a dostał ją na "przełamanie" i wzmocnienie bo chłopak gra dobrze jak nie jest zestresowany a psychikę ma raczej delikatnej konstrukcji. Partaczył w I i większość II seta, grał bez dynamiki. A porównywanie go do Wlazłego to już mega przesada. Bardzo dobry mecz Igły, Perłowskiego a Gierczyński na swoim równym dobrym poziomie od początku sezonu. Ja na dzień dzisiejszy uważam, że z Papke za Oivanena gralibyśmy skuteczniej. Ale przekonuje się do Travicy i jego konsekwencji. Trzymał Oivanena (mimo, że patraczył większą część meczu) do czasu aż się przełąmie i wyszło na Jego. Gdyby trenerem był Such to Oivanen siadłby na ławie juz w I secie i nie byłoby dyskusji o jego MVP. Travica trzyma się pewnych przedmeczowych założeń konsekwentnie. Może to jedyny sposób na wykrzesanie z Oivanena jego możliwości, oby. Mecz ogólnie na średnio-słabym poziomie ale Radom ma fajnych kibiców, pohałasowali nam troche.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6939
Odp: Asseco Resovia- Jadar Radom;]
« Odpowiedź #12 dnia: Października 26, 2008, 21:25:14 pm »
Wybór MVP dokonywany jest przez obiektywne kryteria i nie może być "nagrodą na przełamanie". Oivanen zdobył najwięcej punktów. To wszystko.
Poza tym Miko dopiero w III secie dostawał piłki na właściwy zasięg. Po tym co pokazał w III secie porównanie go do Wlazłego jest jak najbardziej uzasadnione. Zresztą, statystyki w Lidze Światowej miał znacznie lepsze niż Wlazły.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Asseco Resovia- Jadar Radom;]
« Odpowiedź #13 dnia: Października 26, 2008, 22:02:00 pm »
Zgadzam się z Represem, porównanie Oivanena z Wlazłym jest na miejscu, powiem więcej, Miko się jeszcze rozwija siatkarsko, czego nie mogę powiedzieć o Mariuszu.Może narażę się na śmieszność, ale uważam, że Miko jak nie w tym sezonie, to w przyszłym przyćmi Mariusza.Dajmy mu czas i pokażmy, że wspieramy go. 8)

Diego

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 478
Odp: Asseco Resovia- Jadar Radom;]
« Odpowiedź #14 dnia: Października 26, 2008, 23:03:58 pm »
Biali nie potrafią skakać.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6939
Odp: Asseco Resovia- Jadar Radom;]
« Odpowiedź #15 dnia: Października 26, 2008, 23:17:02 pm »
To dlaczego mistrzem olimpijskim w skoku wzwyż jest biały?
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

banan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 150
Odp: Asseco Resovia- Jadar Radom;]
« Odpowiedź #16 dnia: Października 27, 2008, 09:03:49 am »

saku1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 89
Odp: Asseco Resovia- Jadar Radom;]
« Odpowiedź #17 dnia: Października 27, 2008, 10:13:45 am »
To dlaczego mistrzem olimpijskim w skoku wzwyż jest biały?
Hmm... Może dlatego że biali potrafią skakać:P:D

michał77

  • Gość
Odp: Asseco Resovia- Jadar Radom;]
« Odpowiedź #18 dnia: Października 27, 2008, 16:52:41 pm »
Wracając do meczu ASSECO RESOVIA Rzeszów - JADAR Radom to Mikko wcale źle nie grał chociaż w I secie trochę partaczył ale wg mnie MVP mu się należało. Marcin Wika również się przełamał i za zagrywce już posyłał mocniejsze piłki na stronę przeciwnika i wreszcie zaczął kończyć ataki, myślę że Paweł Woicki rozgrywa lepiej od Ilicia i to powinno przynieść końcowy sukces RESOVII :). Z góry sorry za ten tekst ale co za idiota pisze Resovia przez "W", chyba pierwszy raz się z tą nazwą spotkał ;).

A AKS znowu przegrywa :'(. Tym Razem na wyjeździe z Hejnałem Kęty 3:0 (25-16,25-21,25-15). Chłppaki co się z wami dzieje. A przed sezonem były zapowiedzi że AKS będzie stać na awans do pierwszej ligi a tym razem to chyba spadnie do III ligi. Punkt na pięć meczy to trochę mało 

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Asseco Resovia- Jadar Radom;]
« Odpowiedź #19 dnia: Października 27, 2008, 19:04:37 pm »
Michał gdzie Ty słyszałeś, że AKS miał w tym roku awansować, czyżbyś miał jakeś tajne dojścia?.Tam chłopcy mają się kształtować siatkarsko, a później kto wie... .
A jeśli nawet spadną, to będzie tragedia ?.Ta drużyna ma grać, więc gra...