Autor Wątek: Resovia vs AZS Olsztyn  (Przeczytany 25306 razy)

sovik

  • Gość
Odp: Resovia vs AZS Olsztyn
« Odpowiedź #10 dnia: Października 02, 2011, 19:09:14 pm »
Nie ma słabych meczów wygranych do zera ;) - Było kilka perełek, zagrywka Dżordża, ataki Piotrka ze środka, ładne obrony i pipe...

Duraczek1993

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Resovia vs AZS Olsztyn
« Odpowiedź #11 dnia: Października 02, 2011, 19:31:40 pm »
Chłopaki grali bardzo dobrze. Widać jeszcze trochę braków w zgraniu, ale z każdym meczem jest coraz lepiej. I co najważniejsze, Tichacek wykorzystuje potencjał naszych środkowych, szczególnie Piotrka Nowakowskiego, bo jego zasięg jest wprost zabójczy. MVP dla Grozera w pełni zasłużone.
Chłopaki, oby tak dalej!!!

kapello

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 229
Odp: Resovia vs AZS Olsztyn
« Odpowiedź #12 dnia: Października 02, 2011, 19:41:20 pm »
Generalnie zwycięzców się nie ocenia, ale:
1. Lucas w 1 secie to trochę padaka ale później to już swój poziom.
2. Alek - w przeciwieństwie do Marcina19 uważam ze jak na alka bardzo słabo. Niska dyspozycja z memoriału niestety utrzymana. W ataku poniżej 40% to nie ten Alek co zwykle http://stats.plusliga.pl/MatchStatistics.aspx?MatchID=690

3. Zagrywka - trochę za dużo błędów...
4. Blok - trochę za mało przy tak katastrofalnym przyjęciu Olsztyna.

Reszta miód-malina. Idziemy na mistrza :)

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Resovia vs AZS Olsztyn
« Odpowiedź #13 dnia: Października 02, 2011, 19:44:04 pm »
Ale Perłie dostało się .... :D Kowal w ostatnim secie chciał go na zmianę wpuścić a on autografy rozdawał :D

A co do meczu to nudnawo. Parę zagrań ładnych z Nowakowskim i Grozerem. Test generalny 12 października ze Skrą :D

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Resovia vs AZS Olsztyn
« Odpowiedź #14 dnia: Października 02, 2011, 19:45:18 pm »
Mecz bez historii. Szybko, miło i przyjemnie, choć Alek trochę niewidoczny. Lukas rozgrywał to co potrafi, niektóre zagrania ciekawe. Widać jeszcze pewne niedociągnięcia co do piłek dla przyjmujących, ale na pewno w Kielcach będzie lepiej.
Mamy takiego rozgrywającego, o którym marzyliśmy i obyśmy mieli go jak najdłużej.
Gratulacje i trzymajcie tak dalej

Grembi

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 217
Odp: Resovia vs AZS Olsztyn
« Odpowiedź #15 dnia: Października 02, 2011, 19:47:41 pm »
Po meczu usłyszałem, ze jest spore zamieszanie. Olsztynianie mają składać odwołanie. Chodzi o sytuacje, w której było sporo pretensji składanych przez AZS, było to chyba w 3 secie. Według jednej z osób ze sztabu szkoleniowego AZS'u sędziowie popełnili błąd. Najpierw dodali punkt Resovii po błędzie bodajże przekroczenia linii przez Winnika. Następnie ktoś się pomylił i dodał punkt Rzeszowianom, gdy zdobyli go Olsztynianie, zauważyli to zawodnicy AZS'u i sędziowie dodali im punkt, ale nie odjęli go Resovii. Tak przynajmniej przedstawiał tą sytuacje człowiek ze sztabu Olsztyna, mówiąc, że był już telefon do Szyszko i będą pisać odwołanie na co mają 48h i jeśli mają rację to mecz musi być powtórzony, a oni wyglądają na pewnych swojej racji. Czy ci, którzy oglądali mecz w TV mogą powiedzieć coś więcej na ten temat?

Marccin19

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 203
Odp: Resovia vs AZS Olsztyn
« Odpowiedź #16 dnia: Października 02, 2011, 19:56:33 pm »
Po meczu usłyszałem, ze jest spore zamieszanie. Olsztynianie mają składać odwołanie. Chodzi o sytuacje, w której było sporo pretensji składanych przez AZS, było to chyba w 3 secie. Według jednej z osób ze sztabu szkoleniowego AZS'u sędziowie popełnili błąd. Najpierw dodali punkt Resovii po błędzie bodajże przekroczenia linii przez Winnika. Następnie ktoś się pomylił i dodał punkt Rzeszowianom, gdy zdobyli go Olsztynianie, zauważyli to zawodnicy AZS'u i sędziowie dodali im punkt, ale nie odjęli go Resovii. Tak przynajmniej przedstawiał tą sytuacje człowiek ze sztabu Olsztyna, mówiąc, że był już telefon do Szyszko i będą pisać odwołanie na co mają 48h i jeśli mają rację to mecz musi być powtórzony, a oni wyglądają na pewnych swojej racji. Czy ci, którzy oglądali mecz w TV mogą powiedzieć coś więcej na ten temat?
To prawda, też się zdziwilem. Wątpię jednak żeby ten mecz powtórzyli. Nawet gdyby i resovii ten punkt odjęli Olsztyn by przegrał, choć nie wiem czy ma to znaczenie jakieś. Pożyjemy, zobaczymy. Tylko szkoda, żeby przez głupotę sędziów nasi musieliby powtarzać mecz, który im całkiem fajnie wyszedł i znowu harować.

maćko

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 577
Odp: Resovia vs AZS Olsztyn
« Odpowiedź #17 dnia: Października 02, 2011, 20:06:17 pm »
Też to zauważyłem w TV i powiem że trochę zgłupiałem, wydaje mi się że Olsztyn ma jednak racje, a było to bodajże przy stanie 6:6 czy jakoś tak, punkt zdobył AZS i powinno być 6:7 a było 7:6 i sędziowie naprawili błąd połowicznie po dodali punkt AZS-owi ale nie odjęli Resovi. Mogę się mylić bo faktycznie było zamieszanie.

B54

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 217
Odp: Resovia vs AZS Olsztyn
« Odpowiedź #18 dnia: Października 02, 2011, 20:17:15 pm »
Po meczu usłyszałem, ze jest spore zamieszanie. Olsztynianie mają składać odwołanie. Chodzi o sytuacje, w której było sporo pretensji składanych przez AZS, było to chyba w 3 secie. Według jednej z osób ze sztabu szkoleniowego AZS'u sędziowie popełnili błąd. Najpierw dodali punkt Resovii po błędzie bodajże przekroczenia linii przez Winnika. Następnie ktoś się pomylił i dodał punkt Rzeszowianom, gdy zdobyli go Olsztynianie, zauważyli to zawodnicy AZS'u i sędziowie dodali im punkt, ale nie odjęli go Resovii. Tak przynajmniej przedstawiał tą sytuacje człowiek ze sztabu Olsztyna, mówiąc, że był już telefon do Szyszko i będą pisać odwołanie na co mają 48h i jeśli mają rację to mecz musi być powtórzony, a oni wyglądają na pewnych swojej racji. Czy ci, którzy oglądali mecz w TV mogą powiedzieć coś więcej na ten temat?
Mam nagrany ten mecz.Faktycznie zamieszanie zrobiło się w trzecim secie przy stanie 5:4 dla Olsztyna.
Ewidentnie punkt jest dopisany.Była weryfikacja po przerwie technicznej ale oddali sędziowie punkt Olsztynowi a nie zabrali naszym.Zeszli na przerwę techniczną gdy prawidłowo powinno być 7:7, było na tablicy 8:6, zweryfikowali na 8:7.To się sędziowie popisali.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Resovia vs AZS Olsztyn
« Odpowiedź #19 dnia: Października 02, 2011, 20:22:12 pm »
Olsztyn ma racje, dodali im punkt ale nie odjęli Resovii...  ::) Ciekawe czy będą jakieś konsekwencje tego :-\