Autor Wątek: Resovia vs AZS Olsztyn  (Przeczytany 25302 razy)

Toms

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 608
Odp: Resovia vs AZS Olsztyn
« Odpowiedź #20 dnia: Października 02, 2011, 20:53:40 pm »
Alek grał dzisiaj w betonowych butach (czerwonych) jak włoży normalne (biało-niebieskie) powinien wyżej skakać.
Serwis masakryczny (nawet flocikowcy)... jakby nie ta ogromna ilość zmarnowanych zagrywek AZS nie wyszedłby z 10-12 punktów z każdego seta. Dużo pracy na treningach. Jak zaskoczy... to będzie jak Red Bull-Renault pod Vettelem.

Madm

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 505
Odp: Resovia vs AZS Olsztyn
« Odpowiedź #21 dnia: Października 02, 2011, 21:00:08 pm »
Wątpie żeby ten błąd sędziowski miał konsekwencje w postaci powtarzania meczu. Sędziowie zostaną skrytykowani, może dostaną małe zawieszenie na jakiś czas bo takich błędów olewać nie można. Co do meczu, zagraliśmy fajnie ale patrząc na zdobycze punktowe to wali do oczu to ile kto pkt zdobył. Georg 21, następny Piotrek który zdobył...9 pkt. Słaby rozkład ataku.
« Ostatnia zmiana: Października 02, 2011, 21:04:16 pm wysłana przez Madm »
"Po walkach znamy porażek smak,
 w smutku przetrwamy, pucharu brak!"

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Resovia vs AZS Olsztyn
« Odpowiedź #22 dnia: Października 02, 2011, 21:04:56 pm »
Pamietam, jak kiedys odwolywala sie Stal Mielec w zenskiej lidze. Sedziowie nie dopisali im jednego punktu. Mielczanie mieli nagrany mecz na video, a mimo to do powtorki meczu nie doszlo. Szkoda, ze pol hali widzialo ten blad, a sedziowie nie.

[edit]:
Wg moich obliczen, kiedy na tablicy byl wynik 7:6 dla nas i serwis AZSu (Totolo reklamowal wtedy, ze powinno byc 7:7), rownie dobrze (taka jest moja wersja, a przez jednak dosc spory balagan moglem sie pomylic) moglo byc wtedy 7:6 ale dla Olsztyna, a nie dla nas.
A w takim wypadku dopisanie punktu AZSowi w "trakcie" przerwy technicznej nie naprawilo poprzedniego bledu sedziow stolikowych w odpowiedni sposob.
Policzcie sami jak bedziecie mieli taka mozliwosc i porownamy swoje wersje.
« Ostatnia zmiana: Października 02, 2011, 22:32:49 pm wysłana przez dk91 »

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Resovia vs AZS Olsztyn
« Odpowiedź #23 dnia: Października 02, 2011, 22:28:39 pm »
Ponieważ zostałem po meczu dość długo (korki na parkingu), wychodziłem przy prawie pustej sali. Challegowcy (obsługa tych kamerek) ostro oglądali powtórkę tego fragmentu meczu (maja cały zapisany na video - 1 kamera na całość boiska, druga na tablicę wyników + wszystkie liniowe i na siatce). Jak się skapowali, że stoję za nimi i się przyglądam (a interesowała mnie bardziej technologia kamerek, bo skrętką były podpinane), to zasłonili sobą ekran i stanowczo poprosili, żebym poszedł gdzieś indziej... Znaczy coś się święci ;)

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Resovia vs AZS Olsztyn
« Odpowiedź #24 dnia: Października 02, 2011, 23:02:10 pm »
Ale że kobiet? ;)
Ze strony Eurosportu.

[załącznik usunięty przez administratora]
« Ostatnia zmiana: Października 02, 2011, 23:04:31 pm wysłana przez dk91 »

harcerz

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 553
Odp: Resovia vs AZS Olsztyn
« Odpowiedź #25 dnia: Października 03, 2011, 08:06:00 am »
mam pytanie, czy teraz przez to że jest wprowadzony system powtórek, jest tylko dwóch sędziów liniowych ??? Tak jakoś mi się w oczy rzuciło podczas meczu.
I tylko Sovia, Sovia z Rzeszowa!!!

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Resovia vs AZS Olsztyn
« Odpowiedź #26 dnia: Października 03, 2011, 09:07:38 am »
Można powiedzieć, że w tym meczu sędziowie dostosowali się do poziomu gry...szczególnie gry w pierwszym secie...masa błędów.
Arbitrzy w III secie popełnili chyba dwa błędy. Po pierwsze powinni wrócić do stanu sprzed błędu i nakazać powtórzenie akcji. Po drugie - z powtórki, którą oglądałem, faktycznie wynika, że nie odjęli punktu Resovii, a tylko dodali Olsztynowi. Co w takim wypadku przewiduje regulamin? Nie wiem, ale błędy są dość istotne...

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: Resovia vs AZS Olsztyn
« Odpowiedź #27 dnia: Października 03, 2011, 10:02:17 am »
mam pytanie, czy teraz przez to że jest wprowadzony system powtórek, jest tylko dwóch sędziów liniowych ??? Tak jakoś mi się w oczy rzuciło podczas meczu.

Tak, dodatkowo jak jest ślepy to przy zagrywce 3 nadepnięć linii nie zasygnalizował, a że zawodnicy z drugiej strony boiska nie bardzo to mogą to zobaczyć (przy małym błędzie) to cała wideo weryfikacja jest o kant.... przynajmniej w tym wypadku.
Wydano kasę na kamery OK, ale oszczędzanie na sędziach już w pierwszym sezonie to błąd, gdyby tak pograć sezon i mieć pewność że wideo zdaje egzamin to jak najbardziej, można ograniczać liczbę liniowych.

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Resovia vs AZS Olsztyn
« Odpowiedź #28 dnia: Października 03, 2011, 12:30:06 pm »
Zgadzam się. Ferens i Winnik razem ze 3 razy nadepnęli na linię, machałem ale nikt nie zauważył :/

krisT

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 297
Odp: Resovia vs AZS Olsztyn
« Odpowiedź #29 dnia: Października 03, 2011, 14:32:45 pm »
Gdy na tablicy wyników powinno być 6:6, wyświetlało się 8:6 dla nas, potem dodali punkt Olsztynowi ale nie odebrali nam i to był błąd bo powinno być 7:7. Ja też widziałem jak kilka razy zagrywający azs stawali na linie 9 metra ktoś w naszej ekipie powinien być odpowiedzialny za obserwowanie takich sytuacji bo w meczach na styku może się to przydać.