Ankieta

Który program wam się podoba?

"W Centrum Sportu - Magazyn Siatkarski" [Radio Centrum]
5 (20.8%)
"Podwójna krótka" [Radio Rzeszów]
7 (29.2%)
Nie słucham tych audycji. Słucham Tylko Radia Maryja
11 (45.8%)
Nie mam radia.
1 (4.2%)

Głosów w sumie: 12

Autor Wątek: "W Centrum Sportu" vs "Podwójna krótka". Który Magazyn Siatkarski lepszy?  (Przeczytany 15696 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Witam

Tak sie złożyło, iż po latach posuchy w tym sezonie sypnęło audycjami dedykowanymi siatkówce. Zapraszam Was do dzielenia się uwagami dotyczącymi audycji. Która wg. Was jest lepsza?

Krótka o audycjach:

W każdy wtorek o godz. 12.15 w Radiu Centrum (89,00 FM) rozpocznie się premierowa audycja "W Centrum Sportu - Magazyn Siatkarski". Program, który poprowadzą Bogdan Smola (Radio Centrum) i Marcin Lew ("Gazeta Wyborcza"), jest w całości poświęcony siatkówce. Stałym ekspertem audycji jest były trener siatkarzy Asseco Resovii Jan Such.

Na antenie Radia Rzeszów [106,7 FM] w każdy czwartek jest magazyn "Podwójna Krótka". Transmisja co czwartek od 18.05.

Co prawda to jest dopiero pierwszy tydzień w którym lecą obie audycję, ale z czasem będzie co porównywać.

Niestety ja nie słuchałem audycji w Radiu Centrum w tym tygodniu .... tak więc jeszcze nie czuję się na siłach aby je porównywać ... ale posypuję głowę popiołem i obiecuje posłuchać.

Na korzyść Radia Rzeszów przemawia pora audycji ... czwartek po 18 jest chyba lepszą porą niż wtorek 12 ..... ale to na razie początek. Zastanawia mnie, iż w obu Radiach jako ekspert [w tym tygodniu] wystąpił Janek Such ... :) ...... Ozdobą audycji w Radiu Centrum są na pewno wywiady .....

Jestem bardzo ciekawy jak to się wszystko rozwinie.

ps. Myślicie, iż fakt iż Radio Rzeszów jest oficjalnym partnerem Resovii ma jakiś wpływ na poziom audycji?

ps2. Czy była dzisiaj na antenie Radia Centrum powtórka audycji z wtorku? 

ja1710

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 380
Odp: "W Centrum Sportu" vs "Podwójna krótka". Który Magazyn Siatkarski lepszy?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 06, 2008, 20:34:36 pm »
TV Rzeszów również ma swój program "Z drugiej lini"- magazyn siatkarski- co druga sroda godz.18,30 wczoraj był program więc następny za dwa tygodnie- 19 listopada

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: "W Centrum Sportu" vs "Podwójna krótka". Który Magazyn Siatkarski lepszy?
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 30, 2008, 13:32:46 pm »
I jak wam się podobała dzisiejsza audycja? ...... mnie zastanowiło tylko jedno, kiedy Bogdan Smola wspomniał o możliwości wzmocnienia składu ..... to padło nazwisko Nicola Grbić. Zastanawiające to jest o tyle, iż nie od dziś wiadomo iż na tak neralgiczenj pozycji nie mamy wirtuoza ... Ilic nie ma niestety charyzmy a Woicki centymetrów. Czyżby przez przypadek padło pierwsze nazwisko na liście życzeń Ljubo Travicy? .... bo kandydatura Lloyda Balla to raczej zasłona dymna ........ choć fajnie by było zmienieć duet obcokrajowców Ilic-Mitrovic na Grbić-Ball.

Nicola już współpracował z Ljubo ... i może to będzie czynnik który przekona go do gry u Nas?

Fajnam

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 111
Odp: "W Centrum Sportu" vs "Podwójna krótka". Który Magazyn Siatkarski lepszy?
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 30, 2008, 14:19:52 pm »
I jak wam się podobała dzisiejsza audycja? ...... mnie zastanowiło tylko jedno, kiedy Bogdan Smola wspomniał o możliwości wzmocnienia składu ..... to padło nazwisko Nicola Grbić. Zastanawiające to jest o tyle, iż nie od dziś wiadomo iż na tak neralgiczenj pozycji nie mamy wirtuoza ... Ilic nie ma niestety charyzmy a Woicki centymetrów. Czyżby przez przypadek padło pierwsze nazwisko na liście życzeń Ljubo Travicy? .... bo kandydatura Lloyda Balla to raczej zasłona dymna ........ choć fajnie by było zmienieć duet obcokrajowców Ilic-Mitrovic na Grbić-Ball.

Nicola już współpracował z Ljubo ... i może to będzie czynnik który przekona go do gry u Nas?

taaaaak bierzmy dziadkow. nikola grbic to byl dobry ale pare lat temu, teraz tez jest dobry, ale co z tego jak ma z 35 lat... ball toze, tylko tak przy okazji to jest lloy a nie lloyd

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: "W Centrum Sportu" vs "Podwójna krótka". Który Magazyn Siatkarski lepszy?
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 30, 2008, 14:51:35 pm »
taaaaak bierzmy dziadkow. nikola grbic to byl dobry ale pare lat temu, teraz tez jest dobry, ale co z tego jak ma z 35 lat... ball toze, tylko tak przy okazji to jest lloy a nie lloyd
Ten dziadek jest pierwszym rozgrywającym najlepszej drużyny włoskiej. Nie zawsze stary oznacza zły. Lepiej zainwestować w starsze gwiazdy z zagranicy i brać młodych Polaków aby się od nich uczyli.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 30, 2008, 15:04:00 pm wysłana przez Piotras »

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: "W Centrum Sportu" vs "Podwójna krótka". Który Magazyn Siatkarski lepszy?
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 30, 2008, 15:35:25 pm »
taaaaak bierzmy dziadkow. nikola grbic to byl dobry ale pare lat temu, teraz tez jest dobry, ale co z tego jak ma z 35 lat... ball toze, tylko tak przy okazji to jest lloy a nie lloyd
Ten dziadek jest pierwszym rozgrywającym najlepszej drużyny włoskiej. Nie zawsze stary oznacza zły. Lepiej zainwestować w starsze gwiazdy z zagranicy i brać młodych Polaków aby się od nich uczyli.

W takim razie to byłby świetny zakup dla Częstochowy ... mały Drzyzga by się dużo od niego nauczył.

A co do wieku .... to pierwszej młodości to on może nie jest, ale na pewno doświadczenie ma ogromne. W siatkówce na niektóre pozycje potrzebni są młodzi zawodnicy a na niektórych i starsi dadzą radę. Myślę, iż pozycja rozgrywającego ... nie jest tylko domeną młodych zawodników .... tutaj doświadczenie i umiejętności grają ogromną rolę. Tak więc Nicola W Resovii .... - czemu by nie :)

Co prawda nie długo by pograł w Resovii ... może 2 sezony może więcej ... ale szansa na niego jest. 

Fajnam

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 111
Odp: "W Centrum Sportu" vs "Podwójna krótka". Który Magazyn Siatkarski lepszy?
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 30, 2008, 16:26:47 pm »
taaaaak bierzmy dziadkow. nikola grbic to byl dobry ale pare lat temu, teraz tez jest dobry, ale co z tego jak ma z 35 lat... ball toze, tylko tak przy okazji to jest lloy a nie lloyd
Ten dziadek jest pierwszym rozgrywającym najlepszej drużyny włoskiej. Nie zawsze stary oznacza zły. Lepiej zainwestować w starsze gwiazdy z zagranicy i brać młodych Polaków aby się od nich uczyli.

wiem. jak Resovia chce to niech bierze tylko zeby pozniej nie bylo placzu ze przyszedl na jeden sezon a przeciez w jeden sezon nie mozna zbudowac druzyny na miszcza bla bla bla blah

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: "W Centrum Sportu" vs "Podwójna krótka". Który Magazyn Siatkarski lepszy?
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 30, 2008, 16:34:02 pm »
Moze najpierw skonczmy ten sezon a potem spekulujmy?
Czuje ze to takie szuaknie wymowki- jak nam nie idzie to bede chrzanic ze nie ma kim grac.
A co do dzisiejszej audycji- to sie do Ljubo wcale  a wcale nie przekonalem.
Musze z tym zyc.
W pewnych momentach mialem wrazenie ze pieprzy jakies glupoty i farmazony w najczystszej postaci. A moze po prostu jestem polinteligentem.

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: "W Centrum Sportu" vs "Podwójna krótka". Który Magazyn Siatkarski lepszy?
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 01, 2009, 19:47:51 pm »
Darek niepotrzebnie budzisz i nadzieje Travica podal te nazwiska jako przyklad w glebszej dyskusji .Mnie wydaje sie trenerem ktory wie dokladnie do czego zmierza a z metodami jakimi do tego dazy mozemy dyskutowac.LJUBO zgodzil sie abym zorganizowal spotkanie z klubem kibica w terminie do uzgodnienia .Gwarantuje ze odpowie na kazde pytanie [madre[

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6916
Odp: "W Centrum Sportu" vs "Podwójna krótka". Który Magazyn Siatkarski lepszy?
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 01, 2009, 23:20:30 pm »
Niestety, nie wysłuchałem audycji, ale...
Rozmawiałem z Ljubo i wiem, że jest wściekły na postawę niektórych zawodników w meczu z ZAKSĄ. Szczególnie za brak serca do gry. Nie dziwię się, że daje upust tej wściekłości, "szukając" (w teorii) wzmocnień.
Moim zdaniem, wzmocnień nie potrzebujemy. Przecież to nie formy, ani nie umiejętności nam zabrakło.
Wnioski musi wyciągnąć trener i każdy z zawodników.
Obejrzałem sobie nasz trzeci mecz ubiegłorocznego play-off z Olsztynem. Chyba najlepszy mecz w historii odrodzonej Resovii. Pamiętacie w jakim składzie zagraliśmy? Ilić, Hernandez, Mitrović, Papke, Gunia, Łuka i Ignaczak. Przegraliśmy dwa kolejne mecze, bo zabrakło Łuki (kontuzja) i Hernandeza (limit obcokrajowców). To była przecież Resovia z charakterem! Dziś Ljubo ma do dyspozycji niemal komplet z "tamtych czasów". Olo Mitrović jest w jeszcze lepszej formie, a Perła nie gorszy niż Gunia.
Sprezentuję Travicy płytkę z meczem. Może w czymś się to przyda?
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.