Autor Wątek: Kibice Sovii w Wa-wie - w piątek mecz z AZS!  (Przeczytany 11896 razy)

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Kibice Sovii w Wa-wie - w piątek mecz z AZS!
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 08, 2008, 10:21:22 am »
Poczekajmy do drugiej rundy i play-off, tam zacznie się gra.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: Kibice Sovii w Wa-wie - w piątek mecz z AZS!
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 08, 2008, 10:22:54 am »
TO NIE tak miała wygladać nasza gra !! Z Warszawą to powinniśmy wygrywać bez żadnego problemu a tu co sie dzieje dzięki Marcinowi Wice udało nam się "uciec spod noża" gdyby nie on i Papkin wynik byłby inny. Chłopaki musza wziać sie do roboty a nie czekac na forme. Ja wiem ze plany są takie ze ona ma przyjsc na baraza a jak narazie to trening ale to nie znaczy ze Warszawa czy Częstochowa moga nami pomiatac...
Crash przestań pisać o oczekiwaniach "wygrywania bez żadnego problemu", bo zaliczę cię do grona "festynowych kibiców". Wybij sobie z głowy, że ktokolwiek uklęknie przed nazwiskami graczy Resovii. Nie wiem od jak dawna kibicujesz, ale ja pamiętam czasy gdy szanse Resovii w pojedynkach z ówczesną "wielką czwórką" oceniano tak jak dziś szanse Warszawy z Resovią. Niektórzy wygrywali z nami wyraźnie, a niektórzy wygrywali "z ogromnymi problemami" a różnica poziomów "nazwisk graczy" była jeszcze większa.
Rybak, Neroj czy Milczarek potrafią grać w siatkówkę. Zwłaszcza Radek Rybak ma klasę nie mniejszą niż Szymański, Prygiel, Novotny czy Papke.
Delikatnie mówiąc, denerwuje mnie lekceważenie jakiegokolwiek przeciwnika tylko z uwagi na fakt, że w Resovii "mamy nazwiska".
Modena miała "większe nazwiska" niż my dzisiaj, ale z Resovią, z którą tymi "nazwiskami" powinna "wygrywać bez żadnego problemu", stoczyła 5-setowy bój.
Życzę Resovii kompletu zwycięstw i chcę żeby były to zwycięstwa "z problemami". Pycha zabija. Przekonaliśmy się o tym w Kraju Łukaszenki.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

crash

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 433
Odp: Kibice Sovii w Wa-wie - w piątek mecz z AZS!
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 08, 2008, 11:58:29 am »
TO NIE tak miała wygladać nasza gra !! Z Warszawą to powinniśmy wygrywać bez żadnego problemu a tu co sie dzieje dzięki Marcinowi Wice udało nam się "uciec spod noża" gdyby nie on i Papkin wynik byłby inny. Chłopaki musza wziać sie do roboty a nie czekac na forme. Ja wiem ze plany są takie ze ona ma przyjsc na baraza a jak narazie to trening ale to nie znaczy ze Warszawa czy Częstochowa moga nami pomiatac...
Crash przestań pisać o oczekiwaniach "wygrywania bez żadnego problemu", bo zaliczę cię do grona "festynowych kibiców". Wybij sobie z głowy, że ktokolwiek uklęknie przed nazwiskami graczy Resovii. Nie wiem od jak dawna kibicujesz, ale ja pamiętam czasy gdy szanse Resovii w pojedynkach z ówczesną "wielką czwórką" oceniano tak jak dziś szanse Warszawy z Resovią. Niektórzy wygrywali z nami wyraźnie, a niektórzy wygrywali "z ogromnymi problemami" a różnica poziomów "nazwisk graczy" była jeszcze większa.
Rybak, Neroj czy Milczarek potrafią grać w siatkówkę. Zwłaszcza Radek Rybak ma klasę nie mniejszą niż Szymański, Prygiel, Novotny czy Papke.
Delikatnie mówiąc, denerwuje mnie lekceważenie jakiegokolwiek przeciwnika tylko z uwagi na fakt, że w Resovii "mamy nazwiska".
Modena miała "większe nazwiska" niż my dzisiaj, ale z Resovią, z którą tymi "nazwiskami" powinna "wygrywać bez żadnego problemu", stoczyła 5-setowy bój.
Życzę Resovii kompletu zwycięstw i chcę żeby były to zwycięstwa "z problemami". Pycha zabija. Przekonaliśmy się o tym w Kraju Łukaszenki.

Po pierwsze to nikt tu nie mowi o nazwiskach tylko ty wiec nie denerwuj mnie,po drugie ja nie mówie o oczekiwaniach czy wynikach tylko chodzi mi o samą grę Resovii jak narazie to nasza gra wyglada fatalnie....Bardzo kiepski blok- wina środkowych bo skrzydłowi graja przyzwoicie w tym elemencie i bardzo mała skuteczność ataku u Wiki czy Oivanena gdyby nie Paweł Papke to było by z nami bardzo kiepsko. Prosze cie tylko nie to <boisie> tylko nie zaliczaj mnie do tego grona bo normalnie popełnie samobójstwo poprostu nie zniose tego to bedzie straszne...

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Kibice Sovii w Wa-wie - w piątek mecz z AZS!
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 08, 2008, 12:34:20 pm »
Crash, ja w przeciwieństwie do Ciebie wiem czym jest ciężki trening, więc poczekaj do drugiej rundy, gdy obciążenia treningowe będą mniejsze i wtedy krytykuj. Na razie daj luz i bądź dobrej myśli 8)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: Kibice Sovii w Wa-wie - w piątek mecz z AZS!
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 08, 2008, 12:38:55 pm »
No cóż, sztuka czytania ze zrozumieniem jest w upadku. Zbawić nas może jeno reforma systemu oświaty.
Szanowny crash, spróbuj jeszcze raz przeczytać ze zrozumieniem. Jeśli nie osiągniesz sukcesu, może starsze rodzeństwo pomoże.
Samobójstwa nie popełniaj, nie warto. Wystarczy trochę pracy nad sobą i czytanie cudzych tekstów może stać się przyjemnością, a nie powodem samobójczej udręki.
Pozdrawiam serdecznie.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Tim

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 768
Odp: Kibice Sovii w Wa-wie - w piątek mecz z AZS!
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 08, 2008, 12:51:05 pm »
repres1 nie zadawaj pytań co to jest pierwsza szóstka  bo szkoda czasu na tłumaczenie tego. Jeśli piszę, że Papke powinien grać w pierwszej szóstce to mam na myśli, że powinien zaczynać mecz od początku bo jest pewniejszy i lepszy na teraz. A Oivanen zaczyna we wszystkich meczach i nic nie gra (napewno nie tak jak oczekujemy a w rezerwie są lepsi od niego). Kowal narzekal na kompletny brak ataku na Białorusi (grał Oivanen-poz. atakujący) a w Warszawie Travica fina zmienił szybko i weszedł Papke i został MVP. O meczch na Podpromiu fina sie nie wypowiem, każdy widział "drugiego Wlazłego". Takie jest moje zdanie. I nie wyśmiewaj innych którzy mają odmienne niz Ty.

Mieczyk

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 240
Odp: Kibice Sovii w Wa-wie - w piątek mecz z AZS!
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 08, 2008, 12:52:03 pm »
repres nie denerwuj się nie ma sensu. Ktoś mądry kiedyś powiedział ze w Polsce 40% społeczeństwa jest analfabetami. Ciężko mi to było przyjąć do zrozumienia ale z dnia na dzień chyba utwierdzam się w tej wierze. Jeżeli chodzi o postawę naszych to tak jak wspominałem wcześniej poczekajmy na rewanżowy mecz pucharowy i mecz ze Skrą. Wtedy chyba już będzie wiadomo gdzie nasze miejsce jest i jak u nas z psychiką. Jeżeli też chodzi o PlusLige to może nie mieliśmy zbyt mocnych przeciwników ale 10 pkt i strata 3 setów( 3 mecze z rzędu po 3 do 0) czy ja wiem czy to tak źle. Chodź nic to nie złagodzi skazy z Białorusi ale niech odrobią straty i wtedy pogadamy.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Kibice Sovii w Wa-wie - w piątek mecz z AZS!
« Odpowiedź #27 dnia: Listopada 08, 2008, 13:14:40 pm »
Repres, zgadzam się z Tobą, ale tylko przypomnę: Zieliński(reprezentant Polski, czołowy atakujący ówczesnych lat, przypomnę "wbijał gwożdzie w parkiet"), Czapor(również otarł się o kadrę), Jarzębski, to nie byli( i nie są) jacyś anonimowi gracze. Masłowski, bracia Marszałkowie, to też nie byli chłopcy z łapanki, a jeszcze nie można zapomnieć o "Oku" Mikulskim (nie był jakimś wieżowcem, ale był walczakiem z sercem do gry). Wtedy mieliśmy TRENERA i drużynę,dlatego tak ciężko grało się z nami. Jeśli, zaś sięgasz do "złotych lat", to raczej nas się bano, niż odwrotnie.Ja jako chłopak kilkuletni już wtedy wiedziałem kto to jest Karbasz, Gościniak czy Janek Such.     

Rich

  • Gość
Odp: Kibice Sovii w Wa-wie - w piątek mecz z AZS!
« Odpowiedź #28 dnia: Listopada 08, 2008, 14:05:40 pm »
Zdaje się,że wszyscy sa bardzo niecierpliwi z tymi sukcesami tu i zaraz, jest nieżle a bedzie lepiej ale nie zaraz, przeczytajcie co powiedział trener Travica po meczu : "My próbowaliśmy grać grę troszeczkę łatwiejszą, dlatego, że w tym momencie nie potrafimy jeszcze grać inaczej." To naprawdę wiele wyjąśnia. Pewnie,że były dobre mecze w tamtym sezonie ale też były takie,że szkoda wspominać. Zanim z tej mieszanki wyjdzie coś "wybuchowego" w pozytywnym słowa znaczeniu to trochę czasu minie. Jaką siatkówkę gra nasza liga to widać było w środę. Żeby to zmienić i grać jak to pokazał VfB trzeba trochę czasu bo ludzie są i klasowy trener, który to miał to na codzień jest. Faktem jednak jest ,że nie należy lekceważyć przeciwnika, czy to jest z Czarnogóry ,Estonii czy Białorusi, bo chłopaki potrafią zagrywać ostro i bez ostrej i regularnej zagrywki i bardzo szybkiego rozegrania nie ma co marzyć o wygranej.

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Kibice Sovii w Wa-wie - w piątek mecz z AZS!
« Odpowiedź #29 dnia: Listopada 08, 2008, 15:43:12 pm »
Mieczyk. Obawiam się, że mecz pucharowy i mecz ze SKRĄ też jeszcze wszystkiego nie wyjaśnią, bo trener Travica serwuje narazie potężne dawki obciążeń treningowych i tak naprawdę bardzo obawiam się tych meczy!