Autor Wątek: Kibice Sovii w Wa-wie - w piątek mecz z AZS!  (Przeczytany 11895 razy)

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: Kibice Sovii w Wa-wie - w piątek mecz z AZS!
« Odpowiedź #40 dnia: Listopada 11, 2008, 15:03:04 pm »
   repres1  czytam z uwaga Twoje opinie ale z nimi nie dyskutuje ale kiedy probujesz umoralniac i filozofowac obrazajac innych forumowiczow to sie zastanow Kazdy moze pisac co chce i albo narazi sie na smiesznosc jak TY albo spotka sie ze zrozumieniem Aporownywanie swoich antagonistow do wyborcow Samoobrony swiadczy o Twoim poziomie dyskusji

kasia84

  • Moderator
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 1282
Odp: Kibice Sovii w Wa-wie - w piątek mecz z AZS!
« Odpowiedź #41 dnia: Listopada 11, 2008, 15:54:15 pm »
Nigdy nie nazywałem siebie "wielkim resoviakiem". Skąd ci to przyszło do głowy? Pisałem tylko o faktach: jestem na każdym meczu w Rzeszowie, piszę o siatkówce, wyrażam opinie, publikuję spostrzeżenia, krytykuję, chwalę. To wszystko.
Czy wy z moderatorem:) jesteście jakąś parą? Oboje wciskacie mi zdania, których nie napisałem.
Podsumuję: edukacja upada, sztuka czytania ze zrozumieniem leży, reforma oświaty jest konieczna!
Rozmowa z Wami nauczyła mnie wiele. Rozszyfrowałem zagadkę: skąd Samoobrona miała tylu wyborców?

Pouczasz wszystkich wokół siebie, że nie umieją czytać, a sam piszerz nie na temat. Ja o czym innym, ty o czym innym. Zmień forum skoro ciężko ci się z tutejszymi ludzmi rozmawia.

"Nie będę z tobą dłużej prowadzić konwersacji, ponieważ nie stoisz w brodziku moich potrzeb intelektualnych, co koliduje z moją wysublimowaną wiedzą na każdy temat."

Bez odbioru

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Kibice Sovii w Wa-wie - w piątek mecz z AZS!
« Odpowiedź #42 dnia: Listopada 11, 2008, 16:14:14 pm »
Nigdy nie nazywałem siebie "wielkim resoviakiem". Skąd ci to przyszło do głowy? Pisałem tylko o faktach: jestem na każdym meczu w Rzeszowie, piszę o siatkówce, wyrażam opinie, publikuję spostrzeżenia, krytykuję, chwalę. To wszystko.
Czy wy z moderatorem:) jesteście jakąś parą? Oboje wciskacie mi zdania, których nie napisałem.
Podsumuję: edukacja upada, sztuka czytania ze zrozumieniem leży, reforma oświaty jest konieczna!
Jest takie powiedzonko:
"Jeśli jedna osoba powie ci, że jesteś koniem, to się uśmiechnij, jeżeli dwie- to się zastanów, jeżeli trzy- kup sobie siodło"

Zachowujesz się jak facet z dowcipu:
Facet jedzie samochodem i słyszy w radiu dla kierowców: Uwaga!
Jakiś wariat na autostradzie nr 12345 jedzie pod prąd! Słysząc to, odzywa się:
? Jeden wariat? Są tu ich tysiące...
« Ostatnia zmiana: Listopada 11, 2008, 16:16:56 pm wysłana przez :) »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: Kibice Sovii w Wa-wie - w piątek mecz z AZS!
« Odpowiedź #43 dnia: Listopada 11, 2008, 16:25:48 pm »
Szanowny Bogdansie!
Ty też czytasz coś, czego nie napisałem.
To tylko mała "prowokacja".
Widzisz, jak wiele myśli podsuwa ludziom wyobraźnia.
Cały czas pracuje Wasza wyobraźnia i "dopisuje" Wam różne obrazy. Z tych obrazów tworzycie sobie "rzeczywistość", która nie istnieje nigdzie poza Waszą wyobraźnią.
Masz rację, porównywanie antagonistów do wyborców Samoobrony byłoby obraźliwe, tylko, że... ja takich porównań nie czyniłem. To tylko Twoja wyobraźnia zaczęła tworzyć takie porównanie.
Sformułowałem prostą tezę: idiotyzmem jest żeby w trakcie sezonu tłumaczyć porażki faktem, że przygotowujemy się do sezonu, który na dobre trwa.
Ludziska zamiast dyskutować z moją tezą, zaczęli mi wciskać różniste uwagi na mój temat, włącznie z wypraszaniem mnie z Polski.
Zamiast dyskusji ad rem (czyli do rzeczy), zaczęli dyskusję ad personam (czyli o mojej skromnej osobie). Typowa kalka z politycznej TV: jak ci brakuje argumentów, napisz/powiedz, że twój adwersarz to złodziej, szubrawiec i nie jest patriotą, a w ogóle nie zna się na tym, bo nie był na żadnym wyjeździe...
Nie odpowiadałem kpiną z nich, a jedynie kpiłem ze zdań, które napisali i prostowałem oczywistą nieprawdę.
Skoro w dyskusji, pisanej drukowanymi literami dochodzi do takich przekłamań,...

Ale przyznaję, trochę racji masz. Poprawię się.
I tak pozdrawiam.

I jeszcze jedno, w którym to niby momencie naraziłem się na śmieszność? ("...albo narazi sie na smiesznosc jak TY..."). Możesz zacytować? Nie czułem się śmieszny ani przez moment.
Jeśli nie zacytujesz, to ty będziesz oszczercą i Ty złamiesz regulamin. Warto wyciągnąć konsekwencję w stosunku do siebie.

Szanowny moderatorze :),
Problem polega na tym, że większość niekoniecznie musi mieć rację.
Gdy ktoś się "większości" zapytał "Kogo uwolnić, Barabasza czy Jezusa?", "większość" odpowiedziała "Uwolnij Barabasza!".
Poza tym, przez tysiące lat większość uważała, że ziemia jest płaska...
I tak pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Listopada 11, 2008, 17:25:47 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Kibice Sovii w Wa-wie - w piątek mecz z AZS!
« Odpowiedź #44 dnia: Listopada 11, 2008, 18:39:35 pm »
Repres zaczynasz łamać regulamin (pkt na temat obrażania innych użytkowników)

Sam piszesz:
Dyskutować mogę zawzięcie, ale bez osobistych przytyków.
Wolę argumenty ad rem od argumentów ad personam.

A potem walisz takie testy:
Czy wy z moderatorem:) jesteście jakąś parą? Oboje wciskacie mi zdania, których nie napisałem.
Podsumuję: edukacja upada, sztuka czytania ze zrozumieniem leży, reforma oświaty jest konieczna!
Rozmowa z Wami nauczyła mnie wiele. Rozszyfrowałem zagadkę: skąd Samoobrona miała tylu wyborców?
Tym stwierdzeniem obrażasz moderatorów i nie tłumacz się głupio że to prowokacja.

Radzę pohamować się ! Reguły są jasno napisane i każdy ma się ich trzymać !

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: Kibice Sovii w Wa-wie - w piątek mecz z AZS!
« Odpowiedź #45 dnia: Listopada 11, 2008, 19:46:20 pm »
Problem polega na tym, że jedno (czyli moderator :) ) wciskał kłamstwo, ze relacjonuję mecz z Warszawą, na którym nie byłem, a drugie (kasia) wciskała kłamstwo jakobym nazywał się "wielkim resoviakiem", czym oboje wykazują brak umiejętności czytania (możesz sprawdzić wszystkie moje wypowiedzi, że tam takich zdań nie ma). Jeśli jakaś dwójka zgodnie wtłacza przeciw komuś kłamstwa, to mam chyba prawo zapytać, czy tę dwójkę coś łączy?
Skoro oboje przeczytali coś, co nie zostało napisane, to wnioski wyciągnij sam.
I jeszcze jedno, dobrze byłoby żebyś przestał bronić kolesiów. Nie mieli racji napadając na mnie.
PS. Prześlę ci na na "Wiadomości" jedną z ciekawszych moich analiz z ubiegłego sezonu, może wtedy ocenisz wartość dyskutantów. Szkoda, że Andrzej Kowal nie przeczytał tego przed meczami z Olsztynem. "Proroctwo", niestety, okazało się trafne.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

ja1710

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 380
Odp: Kibice Sovii w Wa-wie - w piątek mecz z AZS!
« Odpowiedź #46 dnia: Listopada 11, 2008, 19:52:04 pm »
Panowie i Panie z całym szacunkiem dla Was , ale to się już staje nudne, jak w piosence Perfectu
"....tylko bla bla bla, tylko bla bla bla bla bla....."
Jutro mecz z Metalurgiem bądźmy z zawodnikami  :)

juniorymp

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 433
Odp: Kibice Sovii w Wa-wie - w piątek mecz z AZS!
« Odpowiedź #47 dnia: Listopada 11, 2008, 19:56:08 pm »


PRASA KŁAMIE
SKONCZCIE Z NIM POLENIZOWAĆ BO TO NIE MA SENSU
"CZŁOWIEK BEZ GŁOWY"
O moja Resovio nie zdradze Cie,
inni Cie zdradzili, na Ciebie bluźnili
ja nie zdradze Cie

banan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 150
Odp: Kibice Sovii w Wa-wie - w piątek mecz z AZS!
« Odpowiedź #48 dnia: Listopada 11, 2008, 20:24:45 pm »
Panowie i Panie z całym szacunkiem dla Was , ale to się już staje nudne, jak w piosence Perfectu
"....tylko bla bla bla, tylko bla bla bla bla bla....."
Jutro mecz z Metalurgiem bądźmy z zawodnikami  :)

No właśnie.
Ja mam nadzieje że będzie głośno tak, że bialoruski się przestraszą i oddadzą te 4 sety. Są pewni siebie, można by utrzeć im nosa.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: Kibice Sovii w Wa-wie - w piątek mecz z AZS!
« Odpowiedź #49 dnia: Listopada 11, 2008, 20:29:02 pm »
Sorry, ale myślałem, że to zapomniany wątek i nikt (poza dyskutantami) tu nie zagląda.
Temat zakończyłem!
No chyba, że ktoś mnie "wywoła" ;)
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.