Autor Wątek: Kontuzje :(  (Przeczytany 122616 razy)

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 19, 2008, 08:31:25 am »
Gabcia, dlaczego od razu krytykanci, ja bynajmniej oceniam tylko jego aktualną dyspozycję,a zdjęcie możesz z nim zrobić w wolnym czasie, popatrzeć zaś możesz na rozgrzewce ;D

Mieczyk

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 240
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 19, 2008, 10:19:37 am »
Czy Hernandez już rozpoczął treningi? Bo ten okres 3-4 tygodni, juz chyba mija.

dziś mija równy miesiąc jak Ihos przeszedł artroskopie kolana i na stronie Reski jest napisane ze po około miesiącu wróci do gry...czy wiecie czy pojedzie do czczewy, i czy w ogóle wznowił już chociaż trening? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Boss

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 115
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 19, 2008, 10:41:00 am »
Hernandez uczestniczy na wszystkich treningach siłowych.
Ale widziałem że już truchta i obciąża to kolano dość mocno.
Na ostatnim treningu przed Skrą w zajęciach jednak  nie uczestniczył, raczej wątpie żeby Hernandez pojechał
do Czestochowy, jeżeli pojedzie to tylko żeby wspomóc z "kwadracika"

gabcia

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 20, 2008, 07:27:35 am »
To niech sie lepiej chłopak naformi bo mi go sprzedadzą i co i jajco...na kogo bede patrzeć wtedy chyba już tylko na mecz :p

Wormik

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 20, 2008, 09:34:28 am »
Hernandez nie pojedzie na mecz do Częstochowy, z jego kolanem nie było tak dobrze jak sie spodziewano, po tygodniu zaczeło mu puchnac i wyciągnieto mu z niego dużą ilosć krwi, teraz ma trenować ale grac jeszcze nie bedzie przynajmniej z tydzien.

Mieczyk

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 240
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 07, 2008, 16:00:21 pm »
nie wiecie może co z Denem Lewisem(jakoś polubiłem tego zawodnika) miał wrócić podobno na boisko w listopadzie a tu już prawie połowa grudnia a o nim ani widu ani słychu za wszelkie informacje z góry dziękuje.

Monika

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 08, 2008, 18:49:42 pm »
nie wiecie może co z Denem Lewisem(jakoś polubiłem tego zawodnika) miał wrócić podobno na boisko w listopadzie a tu już prawie połowa grudnia a o nim ani widu ani słychu za wszelkie informacje z góry dziękuje.

Pół-żartem, pół-serio kilka wiadomości na temat Lewis'a. Prosto z oficjalnej strony Resovii  ;D - można się dowiedzieć naprawdę ciekawych rzeczy, np. że gra w Resovii, a jego ulubiony film to "310 cm"  ;D

http://www.assecoresovia.pl/rozgrywki/pls/druzyny-pls/go:zawodnik:16/art7-daniel-lewis.html

Merckxes

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 108
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 08, 2008, 18:58:51 pm »
Jeszcze w tamtym roku w drużynie Skry były takie błędy, więc je zgłosiłem do redakcji storny, ale długo nie zostały poprawione. Spróbuj do nich napisać to może poprawią ;)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 11, 2008, 13:47:14 pm wysłana przez Feniks93 »

michał77

  • Gość
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 11, 2008, 06:41:03 am »
Byłem we wtorek na treningu i jakiejś kontuzji doznał Bartek Gawryszewski ale nie wiem czy to jakaś groźniejsza kontuzja czy tylko zwykły uraz. Wyglądało dość poważnie.

kandzos

  • Gość
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 15, 2008, 11:48:18 am »
Ja mam male pytanie czy hernadez zagra teraz z zaksa???