Autor Wątek: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )  (Przeczytany 165346 razy)

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 19, 2012, 19:09:14 pm »
Finał Coppa Italia. Polecam, póki co fajny mecz. Link:
http://www.lshunter.tv/streams/1/lshlive1.html
Super mecz. Zagrywkę maja  :o niesamowitą. Przy takich zagrywkach to potrzeba mocnych skrzydeł aby kończyc.

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 19, 2012, 20:08:25 pm »
No nie:/ Wielka szkoda, Lube przez 2,5 seta grało wyśmienicie. Juantorena to jest kosmita, cyborg i nie wiem kto jeszcze, brak mi słów. Finał rewelacyjny!

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 874
Odp: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 19, 2012, 20:10:37 pm »
No i Trentino z Pucharem. Jak dla mnie Travica zawalił tie-break. Może i posłał asa przy stanie 14:13 dla Trento ale tyle niedokładnych piłek rzucał, że to zaważyło na wyniku. Lube też jest sobie winne. Wygrywali 2:0 i mieli dość wyraźną przewagę w 3 secie i moment dekoncentracji doprowadził do tego, że Trento się obudziło i wygrali mecz. Ogólnie mecz godny finału.

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 19, 2012, 20:15:37 pm »
Travica zawalił też 3 seta i 4 i 5.... Już kiedyś mówiłam - najsłabszy element Lube.

Trzeciego seta wygrał Juantorena. Wszedł na zagrywkę odrobił straty a potem to Macerata co rusz blok, blok, blok. Szkoda bo przez 2,5 seta ich gra wyglądała kapitalnie.

Zabrakło mi jeszcze w ataku Savaniego. On potrafi grać w tym elemencie o wiele lepiej.

Shark1905

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1090
Odp: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 19, 2012, 20:16:50 pm »
A dla mnie to był identyczny mecz jak Resovia-Skra w PP.
Walka jak równy z równym ale w tym decydującym momencie zgranie Trento wzięło górę.


biancorossa

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 279
Odp: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 19, 2012, 20:20:04 pm »
Eee tam, narzekacie. Mnie taki obrót sprawy bardzo zadowala. Nie mam nic przeciwko, aby Travica zawalił jeszcze mecze LM z Trento. :D
Trentino wygrało dzisiaj przede wszystkim dzięki Osmanemu. Stojczew zajechał Mateja i prawie odbiło mu się to czkawką.
Wiara w zwycięstwo źródłem sukcesu.

kubuuu7

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 189
Odp: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 23, 2012, 13:56:08 pm »
Wczorajszy mecz na dużo niższym poziomie niż niedzielny finał, piękne zwycięstwo Maceraty i zapowiada się pasjonujący rewanż :D A tak na marginesie, Żygadło w wywiadzie zapowiedział odejście z Trentino po tym sezonie. Może powrót do Polski? ;)


tyszcz

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 166
Odp: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 23, 2012, 14:06:27 pm »
Może jednak nie :D

Łukasz napisał na swoim profilu na Facebook:

"dzisiejszy wywiad w przeglądzie sportowym jest spreparowana wersja przez gazetę... gazeta ma poprawić błąd i wstawić prawdziwy autoryzowany wywiad w krótkim czasie w wersji elektronicznej w internecie, wersja drukowana, która dzisiaj poszła jest spreparowana przez gazetę"

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 23, 2012, 14:28:12 pm »
Ja już pisałam o wczorajszym meczu Lube i Trento w odpowiednim temacie - LM ale mam jeszcze coś dod dodania.


To był piękny mecz <może dlatego że od 3 seta oglądałam  :) >. I powiem tak - Travica na ławę. Powtórzę po raz setny że ten chłopak to najsłabsze ogniwo Lube - może i zagrywkę ma, może i w bloku ładnie gra ale to za mało - on ma rozgrywać, dokładniej wystawiać, grać z jakimś pomysłem a nie pełnymi gaciami. Niech to swoje cwaniactwo przeniesie na grę a nie do sędziego czy przeciwników. I tak, nie jestem obiektywna bo gość mi na nerwy działał już od dawna ale sobie myślałam - przełknę to, dla dobra Maceraty będę trzymała kciuki za jego grę, ale on jakby uparcie chce mnie z równowagi wytrącić  :o Koniec. Monopoli do 6, wczoraj zagrał fantastycznie. Bardzo dobrą zmianę dał też Kovar. Savani w 3 secie się włączył do gry, zaczął zagrywać na swoim poziomie. A Igor i Exiga? Igor to Igor a Exiga to Exiga - klasa, kilerów dwóch, jeden ofensywny drugi defensywny.

W Pucharze się nie udało ale jest LM <pół celu osiągniętego, Stojczew wkurzony, zespół przed rewanżem niepewny>.

Kazijski to cień samego siebie. Polityka Stojczewa zbiera swoje żniwo. Mam nadzieje że po sezonie Matej odejdzie do innego klubu.

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 874
Odp: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 26, 2012, 23:03:51 pm »
Co tu dużo pisać? Jarosz po raz kolejny MVP... Chłopak zadziwia. W tej chwili jeden z najlepszych atakujących w Serie A. Nawet nie patrząc w statystki gra świetnie. Wypada lepiej niż takie tuzy jak Vissotto czy Nikolov.
Statystyki w meczu z Romą:
33 razy atakował z czego 19 skończył co dało mu 58 %. Zdobył 2 asy serwisowe i jeden pkt zdobył blokiem. Łącznie 22 pkt w meczu.