Autor Wątek: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )  (Przeczytany 165325 razy)

fanres

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1142
  • A3
Odp: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 27, 2012, 07:15:41 am »
Faktycznie gra o wiele lepiej niż w Polsce.Miejmy nadzieję( przy absencji Wlazłego na IO)że będzię skuteczy na olimpiadzie. ;D

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 27, 2012, 15:14:25 pm »
Ja to już kolejny raz powtórzę - chłopak podjął najlepszą decyzje jaką mógł o wyjeździe do Włoszech. Odciął się o polskiego piekiełka, papa Jarosz daleko a Kuba robi co do niego należy. Z pewnością w Latinie to i mniejsza presja ale ja jako jeden z głównych powodów takiej gry Jarosza upatruje osobę Prandiego który po prostu na niego postawił, zaufał mu i dał szanse. To Kubie dodało skrzydeł. Niech śmiga tak dalej.

Macerata wygrała w 3 setach, pograł sobie Kovar, Pajenk, Parodi uzyskał 82% w ataku  :o Savani odpoczął a Igor dostał MVP i posłał 4 asy serwisowe. Przed meczem z Trento jestem spokojna i nastawiona optymistycznie.

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 27, 2012, 21:12:35 pm »
Jarosz fajnie sobie poczyna w tej Latinie, zresztą statuetki MVP w meczu z Cuneo czy Trentino mówią same za siebie. Jakoś nie wielbię tego zawodnika, ale muszę przyznać, że solidny jest.
W naszej lidze sobie nie radził, ale jak przychodziły mecze z naszą Resovią, to naprawde pokazywał się z dobrej strony, nie raz, nie dwa kosząc nas swoją zagrywką. Ogólnie wielki plus stawiam przy nim i niech pracuje dalej to zamknie gęby niektórym, nawet znawcą siatkówki w naszym kraju, którzy po zeszłym sezonie postawili na nim krzyżyk

Co do Maceraty - dziś gra dobrze, jutro może zagrać kaszanę. Widać, Kovar w gazie, zaręczyny z Lucią Crisanti mu służą - miłość dodaje mu skrzydeł :D Parodi z Modeną rewelacyjny mecz, no ale Modena to nie Trento, ligowy mecz to nie mecz o być albo nie być. Ja po cichutku liczę na zespół z Trydentu, chyba pierwszy raz zobaczę ich z tak ostrym nożem na gardle. Puchary, Mistrzosta Włoch mogą przegrywać, ale Ligę Mistrzów w której od kilku lat królują? CHyba w tym meczu wszystko będzie zależeć od Monopoliego i przyjęcia. Travica i tak na dzień dobry się spali, niestety.
Seize the day or die regretting the time you lost.

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 29, 2012, 16:50:52 pm »
Prandi o Jaroszu: "Jarosz ma więcej doświadczenia i dojrzalszą osobowość - tłumaczy swoją decyzję trener Latiny. - Jest obecnie jednym z najlepszych atakujących we włoskiej lidze. Bardzo dojrzał w aspekcie pewności siebie. Na boisku jest "walczakiem", gra bez strachu przed kimkolwiek. Poza boiskiem jest wspaniałym kompanem dla kolegów z drużyny."


http://blokaut.net/aktualnosc/1121

Kogut

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 84

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3085
Odp: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )
« Odpowiedź #25 dnia: Marca 12, 2012, 22:01:59 pm »
Pojedzie na rok zarobić i wróci do Trento ;d

ziemniaczany

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 94
Odp: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )
« Odpowiedź #26 dnia: Marca 13, 2012, 18:19:54 pm »
Mnie tylko ciekawi kim oni będą chcieli zastąpić Juantorene... Zaytsev? Kurek ze Skry? Ciekawie to się zapowiada  ;)

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3085
Odp: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )
« Odpowiedź #27 dnia: Marca 13, 2012, 18:25:19 pm »
Kurka nie wyciągną ze Skry.

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )
« Odpowiedź #28 dnia: Marca 13, 2012, 18:28:02 pm »
Pewnie Zajcew i kolejny powód by nie kibicować Trentino. Niech jeszcze Żygadło odejdzie to będę miała czyste sumienie. Fajnie że Juantorena idzie do Rosji - ile można siedzieć w jednym klubie? Kazijski też mógłby się stamtąd ruszyć.

Kurek w Skrze ma do 2014 roku, jemu tam dobrze, czego chcieć więcej? Trochę szkoda że ma taką cieplutką posadkę. We Włoszech z pewnością poczyniłby postęp - o nawet w takiej Latinie przy Prandim. Dobry trener, w tym m.in. tkwi recepta na sukces no i jacy przeciwnicy po drugiej stronie siatki. Poza tym zimny prysznic też by mu się przydał.

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )
« Odpowiedź #29 dnia: Marca 13, 2012, 18:42:59 pm »
Oj Linka, ale Ty nieobiektywna jesteś.. Popatrz co piszesz.. Dziwisz się Juantorenie, ileż można siedzieć w jednym klubie, a w kolejnym zdaniu mówisz, że Kurek w Skrze ma kontrakt do 2014 bo mu tam dobrze i czego chcieć więcej.. Dla mnie to dość niezrozumiałe, domyślam się, że nie lubisz Trento bo wygrywają z Twoją Maceratą i Skrą, no ale taka osoba jak Ty powinna być obiektywna w tych sprawach :)
O ile pamięć mnie nie myli, to Osma w Trento siedzi od 2009 z czego chwile na ławie sobie posiedział kosztem Winiara, a raczej wracaniem do swojej dyspozycji.. Idąc Twoim tokiem rozumowania, Alek u nas też za długo siedzi? Oj Twoja nienawiść do Trento przekracza ludzkie pojęcie :D
Seize the day or die regretting the time you lost.