Autor Wątek: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )  (Przeczytany 165862 razy)

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )
« Odpowiedź #50 dnia: Marca 13, 2012, 23:05:05 pm »
Cała ta bzdurna formuła z organizowaniem FF jest o kant stołu rozbić. Najlepsze 3 włoskie ekipy toczą boje między sobą i się nawzajem eliminują a Skra jako organizator odpoczywa. Mi chyba zazdrości nie zarzucicie bo jak wiecie Skra była i jest mi bliska i trzymam za nich kciuki. Akurat Trentino to jedyny zespół którego organizowanie FF mnie nie raziło - oni swoją klasę sportową pokazali nie raz - nie tylko sami awansując do ścisłej czołówki ale potem lejąc wszystkich za koleją. Skra od 6 lat co dwa lata organizuje FF - to jest normalne? dla mnie nie, to powód do żartów. W przeciwieństwie do Trentino Skra swojej klasy nie udowodniła - sami do FF nie awansowali, zawsze czegoś brakuje. Tak więc represie muszę to przyznać z bolejącym sercem ale jeżeli ktoś tu się kompromituje to właśnie ty.

paula
A gdzie ja napisałam że wolę? Czytaj ze zrozumieniem. Pisałaś NIGDY a ja to obaliłam stwierdzając pewien fakt. Mimo braku sympatii do Trentino i ich trenera nic im nie umniejszam bo jak już pisałam - wielokrotnie udowodnili swoją wartość, swoją wielkość i klasę sportową czy to w lidze, czy w LM czy KMŚ.


Kurek jest lepszy od Kazijskiego? W czym? Poza blokiem o którym pisałam. W regularnej zagrywce? W przyjęciu? Pytam w czym? Kasa którą oferowały rosyjskie kluby za Bułgara to niby za co? Za ładne oczy? Dlaczego o Kurka się tak nie starają i tyle nie oferują?
« Ostatnia zmiana: Marca 13, 2012, 23:07:46 pm wysłana przez Linka18 »

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 877
Odp: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )
« Odpowiedź #51 dnia: Marca 14, 2012, 11:29:02 am »
Ciekawa dyskusja się wywiązała. Z niektórymi argumentami się zgadzam z niektórymi nie. Skomentuje to tylko tak: Profesjonalne kluby a reprezentacja Polski to dwie różnie sprawy. Zawsze irytowało mnie gadanie ekspertów, że ten klub powinien postąpić tak albo tak... dla dobra reprezentacji Polski. Na temat tego czy Kurek powinien iść do Serie A czy nie powinien, można wykładać 100 argumentów za i przeciw tak jak było to kiedyś z Wlazłym.

repres1
Kurek moim zdaniem jest najlepszym atakującym przyjmującym na świecie. Dziwnie brzmi ale to prawda. Juantorena i Kaziyski pod względem ataku mogą mu buty czyścić bo żaden z nich nie pociągnąłby tak reprezentacji Polski w ataku jak On. Lecz przyjmujący to nie tylko atak. I niestety w zagrywce i przyjęciu Kurek odstaje na tyle od Kaziyskiego, że jako całokształt lepszy jest moim zdaniem Matey. Z tym, że to jest subiektywna ocena i każdy może sobie oceniać zawodników po swojemu.
Jeden wyjątek: Kurek z LŚ 2011 rzeczywiście nie ma sobie równych bo tam oprócz bajecznego ataku pokazał kapitalną zagrywkę, niezłe przyjęcie i dobry blok. Był tak wszechstronny, że nie miał sobie równych. Tylko niestety to był jeden turniej.

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )
« Odpowiedź #52 dnia: Marca 24, 2012, 17:24:45 pm »
Łukasz Kadziewicz w Modenie. Zobaczymy co z tego wyjdzie, trzymam kciuki oczywiście.

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )
« Odpowiedź #53 dnia: Kwietnia 07, 2012, 21:43:38 pm »
Latina wygrała z Sisleyem 3:0!

Można rzec, że Jarosz w pojedynkę wygrał to spotkanie Latinie. W trzech setach zdobył 27 punktów, zapisał na swoim koncie 3 bloki i 7 asów  :o W ataku - 53 % (17/32). Świat się kończy, brawo Kuba! Chyba nie muszę dodawać że otrzymał MVP?

fanres

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1142
  • A3
Odp: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )
« Odpowiedź #54 dnia: Kwietnia 08, 2012, 11:32:09 am »
W kontekście IO to świetna wiadomość ;D

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )
« Odpowiedź #55 dnia: Kwietnia 08, 2012, 11:54:43 am »
Latina wygrała z Sisleyem 3:0!

Można rzec, że Jarosz w pojedynkę wygrał to spotkanie Latinie. W trzech setach zdobył 27 punktów, zapisał na swoim koncie 3 bloki i 7 asów  :o W ataku - 53 % (17/32). Świat się kończy, brawo Kuba! Chyba nie muszę dodawać że otrzymał MVP?

Kolejny świetny mecz Jarosza! Jego forma wręcz zadziwia! Kuba oby tak dalej! Wszyscy chcą oglądać Cię w takiej formie na IO

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )
« Odpowiedź #56 dnia: Kwietnia 08, 2012, 13:14:37 pm »
Tak więc jutro szykuje się nam polski pojedynek. Latina kontra Modena.. Może Jarosz poradzi sobie z Andersonem i spółką? Życze mu tego z całego serca, a biorąc pod uwagę jak gra w tym sezonie Angel Dennis to całkiem możliwe, że i jego Jarski przyćmi :)
Seize the day or die regretting the time you lost.

PH3N-x

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 191
Odp: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )
« Odpowiedź #57 dnia: Kwietnia 08, 2012, 14:40:16 pm »
Mam nadzieję, że i mentalnie Jarosz się rozwinął i dojrzał do wielkiego grania. Ogólnie patrząc na to jak się rozwija to życzę Kurkowi transferu za granicę. Tam na pewno by poprawił technikę i psychicznie też by się wzmocnił. Nic nie mam do Nawrockiego, to całkiem dobry trener, ale jednak wydaje mi się, że Kurka już niczego nie nauczy.

Shark1905

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1090
Odp: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )
« Odpowiedź #58 dnia: Kwietnia 08, 2012, 17:46:37 pm »
Wie ktoś czy jest dzisiaj jakaś transmisja na RaiSport?

edt. juz wiem
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 08, 2012, 17:49:45 pm wysłana przez Shark1905 »


Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )
« Odpowiedź #59 dnia: Kwietnia 08, 2012, 20:50:08 pm »
Z tymi transmisjami to się w ogóle nie popisali. Trzymam kciuki za Latine i Lube i czekam na półfinały.