Autor Wątek: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )  (Przeczytany 165326 razy)

Shark1905

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1090
Odp: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )
« Odpowiedź #130 dnia: Kwietnia 17, 2013, 21:44:45 pm »
A zauważyliście, że nie ma sędziów liniowych  :o
Generalnie mecz zagrywek. To co mają włosi zagrywkę to poezja 8)

Jesteśmy 100 lat za murzynami jeśli chodzi o ten element.


paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )
« Odpowiedź #131 dnia: Kwietnia 17, 2013, 21:51:30 pm »
Hehe, ale przecież liga włoska upada.. No tak, może gwiazd już nie przyciagają ale ten mecz pokazuje DLACZEGO młodzi, zdolni zawodnicy i nie tylko wędrują do Italii. Przecież nasza zagrywka a ich to lata świetlne.. Zresztą nie tylko zagrywka. W każdym elemencie im ustępujemy.
Go Piacenza!!! Dawać Simon, jedziemy z Maceratą :D
Seize the day or die regretting the time you lost.

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )
« Odpowiedź #132 dnia: Kwietnia 17, 2013, 21:53:45 pm »
Copra = biało-czerwony psy (wilki) - nasza bratnia drużyna ;) jakiś znak, czy co?

No i Copra w finale. Będą grać w LM, tak jak i Trentino. Trafić na nich w grupie to byłby pech 8)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 17, 2013, 22:46:07 pm wysłana przez KChudz »

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )
« Odpowiedź #133 dnia: Kwietnia 17, 2013, 22:49:09 pm »
LUBE NA KOLANACH  ;D ;D ;D ;D
Nic kompletnie nie pokazali w tych PO. Przegrali mecz z Latiną, przegrali 3 kolejne spotkania z Piacenzą - świetnie dysponowaną.
De Cecco majstersztyk. To co chłopak robił z Simonem to jest magia. I jak ktoś mi będzie dalej pierdzielił o 'zgraniu' rozgrywającego to powiem mu żeby się dobrze w czoło postukał. Rok temu w Modenie ze swoimi środkowymi szalał Bruno, w tym roku jest De Cecco-Simon/Holt show! Po prostu jest świetnym rozgrywającym i basta.
Simon/Holt - oj powiem szczerze, że jak dla mnei to najlepsza para środkowych w Serie A jak nie na świecie jeśli chodzi o rozgrywki klubowe. To co obaj Panowie robili..  :o :o :o :o :o :o :o :o SZOK!
Był też świetny Marra i świetny Zlatanov - im starszy tym lepszy  ;D ;D ;D ;D ;D

Z kolei po stronie Maceraty na pochwałę zasługuje tylko Zajcev który grał za cały team. Starał się jak mógł, ale sam meczu nie wygra. Fakt, Macerata była przygnębiona kontuzjami, ale to jest sport, nie można wszystkiego zwalać na zdrowie. Cóż, mają po sezonie, a dziś gwoździem do trumny był Travica. To co on wydziwia z piłką to głowa mała. JAK JUNIOR! Dragan, opanuj się chłopie!
Środkowi nie istnieli, przyjmujący to samo. Parodi jakby na wakacjach był, a Savani przy córeczce. To tyle podsumowania tego co się działo w tych półfinałach.

Mimo, że serce we Włoszech bije dla Trento - Piacenzo, wygraj to! Zasługujesz na to!!
Seize the day or die regretting the time you lost.

fanres

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1142
  • A3
Odp: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )
« Odpowiedź #134 dnia: Kwietnia 17, 2013, 23:02:38 pm »
Po oglądnięciu meczu stwierdzam,że nasza "zagrywka" to w ogóle nic nie jest.To nawet nie 100 lat,nawet nie lata świetlne.My w tym elemencie nie istniejemy.Floty i balony to dobre na plażę z ciocią Zuzią.W kontekście przyszłego sezonu mamy co robić.Mam nadzieję,że AK oglądał  ten mecz   :D i że też by tak chciał ,aby nasi serwowali.Może środkiem nie wygrywa się meczu,ale można natłuc punktów,a punktów.

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )
« Odpowiedź #135 dnia: Kwietnia 17, 2013, 23:03:30 pm »
Mogło się wydawać, że Piacenza to taki zbiór emerytów (Fei, Zlatanov, Papi)...
Emeryci górą!  ;D
Uzupełniają ich młodzieniaszki DeCecco(88) Simon(87) Holt(87) i Vettori(91), ale średnia i tak jest słuszna  ;)
staty z meczu
http://www.legavolley.it/TabellinoGara.asp?IdGara=25724
Copra wygrała blokiem i skutecznością ataku, pomimo słabszego przyjęcia. Oba zespoły ryzykowały zagrywką.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 17, 2013, 23:06:05 pm wysłana przez KChudz »

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )
« Odpowiedź #136 dnia: Kwietnia 17, 2013, 23:44:06 pm »
W Serie A nie ma zespołu który nie ryzykuje zagrywką. Tam każdy mecz jest meczem zagrywki. To nie jest Plusliga, że bazuje się na błędach przeciwnika i wygrywa mecz ten kto ich mniej popełni.
Musimy spojrzeć prawdzie w oczy. To nie liga włoska działa tak na zawodników, że na samą myśl przenoszą góry. Oni ciężko pracują na treningach i to widać, widać te efekty. Zagrywają aż miło. Ja nie mówię, że u nas się nie pracuje. Pewnie, że się pracuje, ale Winiarski i Świderski wrócili z Włoch w stanie.. opłakanym. Wyjechali z Polski na luzaka, a tam czekała ich ciężka praca i niesamowite obciążenia. Trudno, jak się chce być najlepszym to trzeba pracować. Mariusz Wlazły w Polsce jest jeden który urodził się z darem świetnej zagrywki.. To by było tyle, bo więcej takich nasza ziemia nie uświadczyła.

Mnie osobiście Fei nie przekonuje. Na lotnym bloku wywala piłki w aut powodując, że sety nr 2 i 3 były takie nerwowe. W 4 wchodzi Vettori i gra wyśmienicie. Z tego chłopaka będą ludzie. Zlatanow obudził się w PO i chwała mu za to, bo bez niego byłoby ciężko.

Warto też podkreślić rolę Marry który świetnie zagrał w tych półfinałach. Uważam, że nadal jest to numer 1 na pozycji libero jeśli chodzi o reprezentantów Italii. Bari czy Colacci, a nawet Giovi mogą mu buty czyścić. Bardzo zaangażowany jest w swoją grę i wie jakie jest jego zadanie na boisku.

Ciekawi mnie teraz co z Maceratą? Sezon słaby, można powidzieć, że KATASTROFALNY jakby popatrzeć na to przez pryzmat kadry. Cóż, sądze, że będą małe przetasowania, ale nie wiem jak wyglądają kontrakty zawodników.. Komu się kończy, a komu nie..
Seize the day or die regretting the time you lost.

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3085
Odp: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )
« Odpowiedź #137 dnia: Kwietnia 17, 2013, 23:46:05 pm »
Ciekawi mnie teraz co z Maceratą? Sezon słaby, można powidzieć, że KATASTROFALNY jakby popatrzeć na to przez pryzmat kadry. Cóż, sądze, że będą małe przetasowania, ale nie wiem jak wyglądają kontrakty zawodników.. Komu się kończy, a komu nie..
Ja biorę Zajcewa! Wiadomo gdzie ;)

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )
« Odpowiedź #138 dnia: Kwietnia 18, 2013, 00:01:38 am »
Ja biorę Zajcewa! Wiadomo gdzie ;)

Widzę, że marzenia mamy podobne ;D
Seize the day or die regretting the time you lost.

fanres

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1142
  • A3
Odp: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )
« Odpowiedź #139 dnia: Kwietnia 18, 2013, 06:41:14 am »
Chyba nie ta liga  :(