Autor Wątek: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )  (Przeczytany 165333 razy)

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )
« Odpowiedź #210 dnia: Marca 30, 2014, 20:22:12 pm »
Się porobiło  :o
Półfinały ligi włoskiej bez Cuneo i Trentino  :o
Zmiana sił  8)

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )
« Odpowiedź #211 dnia: Marca 30, 2014, 20:42:48 pm »
Się porobiło  :o
Półfinały ligi włoskiej bez Cuneo i Trentino  :o
Zmiana sił  8)

Jakby "cudów" (choć to akurat złe słowo) było mało - w drużynie półfinalisty Perugii za słabo grającego dzisiaj Atanasijevicia na atak wszedł Cupkovic i zagrał świetny mecz ;D 19 punktów, 16 na 30 ataków skończonych, 2 asy i 1 blok...

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )
« Odpowiedź #212 dnia: Marca 30, 2014, 21:19:06 pm »
Staty z dzisiejszego meczu Modeny:

http://www.legavolley.it/TabellinoGara.asp?IdGara=26616

No to teraz na rozkładzie Macerata, będzie ciekawie ;)


Z kolei Kurek po pierwszym, bardzo słabym meczu (zdobył 2 punkty, popełnił 6 błędów) dzisiejszy mecz zaczyna na ławie. Nie wróży to dobrze skoro z bardzo przeciętnym zespołem on nie znajduje miejsca w podstawowej szóstce. Cóż, bioorąc pod uwagę fakt jak silna jest Modena na zagrywce i nie tylko zaryzykuję, że Kurek po prędku na przyjęcie nie wróci.
Szkoda, że nasz najlepszy zawodnik, lider kadry grzeje ławę. No ale cóż, prędzej czy później to krycie Bartosza w przyjęciu musiało wyjść bokiem.. Przede wszystkim jemu.
« Ostatnia zmiana: Marca 30, 2014, 22:40:13 pm wysłana przez paula16 »
Seize the day or die regretting the time you lost.

willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )
« Odpowiedź #213 dnia: Marca 31, 2014, 10:31:30 am »
Modena zebrała całkiem fajną paczkę. W PO mogą namieszać ostro. Ekspresja tam kipi na parkiecie.  ;)

alexis_wroc

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 94
Odp: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )
« Odpowiedź #214 dnia: Marca 31, 2014, 15:37:54 pm »
Modena zebrała całkiem fajną paczkę. W PO mogą namieszać ostro. Ekspresja tam kipi na parkiecie.  ;)
Prawda. Można powiedzieć, że WRESZCIE, bo przez pół sezonu byli taką mdłą drużyną, tyle młodości na parkiecie, a jednak brakowało tego czegoś, nie było chemii. Na boisku panował chaos. Po przyjściu Bruno i Ngapetha coś się zazębiło i teraz wyglądają naprawdę nieźle. Ich forma z czasem rośnie, a Maceraty spada (w porównaniu do początków sezonu), może jakaś niespodzianka...?  ;)

Radość po ostatniej piłce:
https://www.youtube.com/watch?v=bKs27W_gI6g#t=64
Przyzwoity kocioł tam mają ;)

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )
« Odpowiedź #215 dnia: Marca 31, 2014, 21:07:59 pm »
Po przyjściu Bruno i Ngapetha coś się zazębiło i teraz wyglądają naprawdę nieźle. Ich forma z czasem rośnie, a Maceraty spada (w porównaniu do początków sezonu), może jakaś niespodzianka...?  ;)


Nom, jak Kurek dalej będzie prezentował tak wysoką formę jak teraz to z pewnością możemy się doczekać niespodzianki :D :D
A tak serio, Modena ma moc. Nie mówię, że gra na kosmicznym poziomie, bo jednak Bruno trochę za uszami ma ( a który sypacz grający kombinacyjnie nie ma ?! ::) ) jednakże kiedy wszystko będzie dobrze funkcjonowało to wydaje mi się, że Macerata jest jak najbardziej do przejechania.
Uważam, że potencjał zespołu z Modeny w dalszym ciągu nie jest w 100% wykorzystywany. Znamy Bartmana i wiemy jak potrafi zagrać. Póki co w pełni tego w Modenie nie pokazał. Mam nadzieję, że Deroo też w końcu się obudzi, bo zdaje się, że od tego zawodnika w klubie wymagano znacznie więcej.
Najważniejsze jest jednak by Bruno utrzymał wysoką dyspozycję. No i szkoda, że jednak Zbyszek często jest 2-3 opcją w ataku. Widać lekki brak zgrania ze Zbychem, ale miejmy nadzieję, że jednak w decydujących starciach to on przejmie pałeczkę i będzie prowadził zespół do zwycięstwa.

Pierwszy mecz już w niedzielę.
Seize the day or die regretting the time you lost.

alexis_wroc

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 94
Odp: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )
« Odpowiedź #216 dnia: Kwietnia 01, 2014, 13:04:11 pm »
Nom, jak Kurek dalej będzie prezentował tak wysoką formę jak teraz to z pewnością możemy się doczekać niespodzianki :D :D
Cytuj
No i szkoda, że jednak Zbyszek często jest 2-3 opcją w ataku. 
W sumie... Kurek też jest trzecią opcją w ataku, po Zajcewie (rzecz jasna) i Kovarze (a ostatnio często po Parodim, który jest w bardzo dobrej formie)  :o
Wszyscy cieszą się z dobrego sezonu Bartka, ale tak wspominając mecze Maceraty - jakie on piłki dostawał? Najłatwiejsze. Rozegrane na pojedynczy albo lotny blok, bo przecież te sytuacyjne idą z urzędu do Zajcewa.

A tak serio, Modena ma moc. Nie mówię, że gra na kosmicznym poziomie, bo jednak Bruno trochę za uszami ma ( a który sypacz grający kombinacyjnie nie ma ?! ::)
Powiem więcej - ostatnio zagrał parę bardzo słabych spotkań, a myślałam że jemu takie się nie zdarzają  :o ;D

Anyway, liczę na dobre spotkania, bo już raz w tym sezonie Modena postraszyła Lube, a grali wtedy słabszym składem (grając tym obecnym dostali w d***, ale Zibi miał dołek formy, Ngapeth nie był zgrany z zespołem a Kovacević był niestety sobą, także tego  ;D). Zacieram ręce na dobre mecze!

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )
« Odpowiedź #217 dnia: Kwietnia 06, 2014, 18:54:14 pm »
Włoski challenge też zawodzi, piłka w boisku:
 
;D

Nie mówiąc już o pokazaniu obrazu z weryfikacji autu, na którym w ogóle nie widać piłki, albo jest po prostu biały ekran :D
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 06, 2014, 19:01:09 pm wysłana przez FLPman »

alexis_wroc

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 94
Odp: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )
« Odpowiedź #218 dnia: Kwietnia 07, 2014, 12:21:41 pm »
A kto wie czy to nie była kluczowa piłka... Wczoraj challenge nawalał i to bardzo. Sędzia oglądający powtórkę 5 minut, na oficjalnym ekranie biała plama, kontrowersyjne decyzje ttakie jak ta wyżej...a do niedawna ich system funkcjonował lepiej niż nasz.
Co do meczu, to Zibi wciąż kosi na zagrywce, ale słabo w ataku. Kurek wszedł na 30 sekund i w sumie przy tak grających skrzydłach nie ma się co dziwić, że przegrywa z Kovarem i Parodim. Modena się postawiła i wciąż myślę, że są w stanie wygrać mecz, dwa lub nawet całą rywalizację. Tylko warunek jest jeden...Ngapeth i Zibi muszą zacząć kończyć ataki ;D

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )
« Odpowiedź #219 dnia: Kwietnia 07, 2014, 21:41:03 pm »
Modena w tym meczu była zespołem pierwszej połowy. Nie gra się do 16 czy 20. Trzeba grać po 20stym punkcie..
Niestety, chyba największą bolączką Modeny jest brak drugiego przyjmującego.. Jest rewelacyjny N'gapeth, ale to w zasadzie tyle. Dziwie się, że Kovacević zagrał taką kaszanę. Z Trento grał świetnie, więc mam nadzieję, że to nie zniżka formy tylko po prostu słabszy dzień.
Bartman zagrał poprawnie. Zagrywka świetna, atak też nie najgorszy. Oczywiście, może być lepiej, ale to w końcu Zbyszek. Pytanie tylko czy to po prostu magiczne ręce Lorenzettiego sprawiły, że Zbyszek potrafi zagrywać mocno i regularnie czy po prostu zawsze umiał, a w Resovii dopasował się tylko do naszego poziomu zagrywki..
No i boli gra Bruno. No to nie jest ten chłopak.. Nie, to nie on. Tyle baboli, że głowa mała. Ja rozumiem, że szybka gra = błędy, ale żeby aż tyle? Troche za dużo jak na ten poziom.

Po stronie Maceraty FENOMENALNY Baranowicz. Eh..
O dziwo skrzydła chodziły tak, jak powinny. Jeśli Kovar z Parodim utrzymają taki poziom to Kurek do końca sezonu nie powącha parkietu, ie z jego przyjęciem.. A raczej jego brakiem. No ale jak słabo musi zagrać Kovar&Parodi by Kurek mógł grać? Nie wiem, ale doskonale zdaje sobie sprawę, że obaj Ci Panowie są strasznie chimeryczni.. w ataku. W przyjęciu raczej robią swoje.

W tym sezonie strasznie zadziwia mnie Henno. Jest tragiczny.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 07, 2014, 21:48:06 pm wysłana przez paula16 »
Seize the day or die regretting the time you lost.