Autor Wątek: SSPS w obliczu rasizmu  (Przeczytany 23757 razy)

Fajnam

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 111
Odp: SSPS w obliczu rasizmu
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 20, 2008, 15:24:56 pm »
tez od poczatku nie spodobala mi sie reakcja pana Mirosława Olszowego... :-[ W telewizji wyglądało sympatycznie kiedy maz pani Magdy bawil sie z klubem kibica i niestety okazalo sie ze komus to przeszkadza
smutne

Tim

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 768
Odp: SSPS w obliczu rasizmu
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 20, 2008, 16:07:05 pm »
Jaka by nie była prawda-nie wnikam, to narobiliście już Resovii wstydu. Kto po przeczytaniu artykułu (na wszystkich siatkarskich portalach już jest) będzie wnikał i wyjaśniał. Pomyśli SSPS Resovi to rasiści,cymbały i koniec. Szkoda, bo 99% z nich to normalni ludzie. No cóż nauczke macie, a NOWINY to mega szmatławiec, klub ze swego miasta bez wyjasnienia tak zrugać??!!, wtyd. Ona już naprawde nie chce z wami kibicować?? Do boju Sovia

Kazach

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 195
Odp: SSPS w obliczu rasizmu
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 20, 2008, 16:45:21 pm »
Sztucznie nadmuchana afera przez NOWINY. Nigdy już nie weźmę tej gazety do ręki.
Pytanie tylko po co takie spory załatwiać za pośrednictwem prasy(nawet jeśli doszło do jakiegoś spięcia na lini Madziara-Pestka to po co od razu lecieć z tym do prasy i pokazywać się na 1stronie)? traci na tym cały klub a najbardziej samo Stowarzyszenie.

Maciejos

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 155
Odp: SSPS w obliczu rasizmu
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 20, 2008, 16:52:07 pm »
Sytuacja może troszkę nie najlepiej wygląda. Na meczu dziwiłem się dlaczego siedzieli na bocznym sektorze a nie z nami.... teraz już wiem :/
Ale mimo całego zajścia to niepowinno być tak rozpisywane w prasie. Gdzie nie popatrze czy portale siatkarskie czy portale typu onet.pl, wczędzie piszą o tym. I dużo ludzi ma złe zdanie teraz o całym KK :/ Szkoda że prawdopodobnie przez jedno "podkolorowanie" styuacji przez Nowiny kibice tracą na szacunku.

lolo

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 232

Maciejos

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 155
Odp: SSPS w obliczu rasizmu
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 20, 2008, 18:04:12 pm »
Dobra stało się, lecz chyba troszke przesadzasz z tymi słowami :/ Może i źle zrobiła,i tak dokładnie wszystkiego nie wiemy, ale:

Cytat: lolo
JESTEŚ PUSTA JAK BĘBEN W KTÓRY WALIŁAŚ!!!!!!!!!!!!!!!!
...  :-X

lolo

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 232
Odp: SSPS w obliczu rasizmu
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 20, 2008, 18:13:48 pm »
Nie przesadzam! Jak kochała ten Klub to jak coś tak głupiego można było zrobić(leciec z tanią sensacja do szmatławca)!!!
Wiecej nie kupie tej gazety!A dzienikarka powinna popytac jak było.
Zapomnieliscie jak jechał z nami do Jastrzębia!!!!!!! jak pił wódke z jednego kieliszka!!!!!!

szelka

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 166
Odp: SSPS w obliczu rasizmu
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 20, 2008, 18:29:13 pm »
To całe sobotnie wydarzenie jest poniżej jakiejkolwiek krytyki...
"najlepsi" kibice Resovii, która ma w swych szeregach czarnoskórego zawodnika, dyskryminują czarnoskórego kibica....pięknie! :-[
Jednak nie wiem na ile działanie Madziary podyktowane było targającymi nią emocjami, a na ile wyrafinowane, ale uważam, że sprawa powinna być wyjaśniona bez angażowania w to wszystko prasy! Ten artykuł położył cień na całym KK i to w tak ważnym momencie!
przykre
« Ostatnia zmiana: Marca 20, 2008, 20:26:18 pm wysłana przez szelka »

lolo

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 232
Odp: SSPS w obliczu rasizmu
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 20, 2008, 18:43:16 pm »
Szelka masz racje.Byłem w sobote i wiem co się wydarzyło.Wiem,że jakby Pestka nie rozmawiał z Madziarą to zrobiłby to ktoś inny.Poprostu chciała po całej tej sytuacji z premedytacją sie zemscić na Nas i dopieła swego.Specjalnie przyprowadziła tą choinke ubraną w barwy Resovii żeby zprowokować.Ale sama sobie nic nie ma do zarzucenia.I Was wszystkich jak jedną osobę z KK ma za rasistów :D
Dużo razy niezgadzałem się z Pestką, ale w tej sytuacji stoje za nim murem.

lolo

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 232
Odp: SSPS w obliczu rasizmu
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 20, 2008, 19:03:19 pm »