Autor Wątek: SSPS w obliczu rasizmu  (Przeczytany 23807 razy)

Fajnam

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 111
Odp: SSPS w obliczu rasizmu
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 20, 2008, 19:03:58 pm »
niezla nowela z tego wyszla ;)

Fajnam

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 111
Odp: SSPS w obliczu rasizmu
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 20, 2008, 19:06:18 pm »

szelka

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 166
Odp: SSPS w obliczu rasizmu
« Odpowiedź #22 dnia: Marca 20, 2008, 19:09:42 pm »
lolo, z tym że ja nie popieram tego co zrobił Pestka i nie moge pojąć dlaczego doszło do czegoś takiego!
Przed sezonem sama pytałam się czy w naszym sekotrze mogą stać ludzie spoza SSPS-u. Odpowiedź: tak, ale muszą mieć barwy biało-czerwone i kibicować wraz z Klubem. Kingsley miał i barwy i kibicował więc o co chodzi?
Jednak absolutnie nie podoba mi się rozwiązanie tej sprawy przez Madziare!

jadzinka

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 275
Odp: SSPS w obliczu rasizmu
« Odpowiedź #23 dnia: Marca 20, 2008, 20:16:49 pm »
Wiecie co, żal mi jest tego wszystkiego. ogromna szkoda ze w taki sposob to wszystko sie konczy. Choc mam nadzieje, ze to znajdzie jakis inny final i inne rozwiazanie.

poyjla

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 362
  • Rzeszowianka
Odp: SSPS w obliczu rasizmu
« Odpowiedź #24 dnia: Marca 20, 2008, 22:10:15 pm »
Kazda proba zalatwienia sprawy w prasie nie konczyla sie dobrze. Zainteresowana powinna porozmawiac z Szefem, czy tez inna osoba, jesli poczula sie urazona, a nie biec do prasy, robic sensacje, buntowac sie , niszczac dobre imie nie tylko SSPS, ale i calego klubu noszacego nazwe - Resovia. Tym sposobem zrobilo sie niepotrzebne zamieszanie, w sprawe zostaly wciagniete polskie media - kociol.
« Ostatnia zmiana: Marca 20, 2008, 22:11:55 pm wysłana przez paulina_rz »
:: Bez Kibiców nie ma sportu ::

Olala

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: SSPS w obliczu rasizmu
« Odpowiedź #25 dnia: Marca 20, 2008, 23:09:50 pm »
Kazda proba zalatwienia sprawy w prasie nie konczyla sie dobrze. Zainteresowana powinna porozmawiac z Szefem, czy tez inna osoba, jesli poczula sie urazona, a nie biec do prasy, robic sensacje, buntowac sie , niszczac dobre imie nie tylko SSPS, ale i calego klubu noszacego nazwe - Resovia. Tym sposobem zrobilo sie niepotrzebne zamieszanie, w sprawe zostaly wciagniete polskie media - kociol.
I w tym właśnie względzie popieram Lolo... Ktoś tu nie pomyślał, jak może zaszkodzić MASIE ludzi... >:( Brak słów na tą całą sprawę... :-\ Mam nadzieję, że to się jakoś szybko rozejdzie i ludzie zapomną!

Aga;)

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 57
Odp: SSPS w obliczu rasizmu
« Odpowiedź #26 dnia: Marca 21, 2008, 08:54:30 am »
I w tym właśnie względzie popieram Lolo... Ktoś tu nie pomyślał, jak może zaszkodzić MASIE ludzi... >:( Brak słów na tą całą sprawę... :-\ Mam nadzieję, że to się jakoś szybko rozejdzie i ludzie zapomną!

Raczej się nie rozejdzie, bo dziś pisze o tym kolejna gazeta.

Cytat: Super Nowości
Oficjalne przeprosiny przed meczem siatkarzy Asseco Resovii, do tego przeprosiny w prasie i przyjęcie na honorowego członka Stowarzyszenia Sympatyków Piłki Siatkowej -  to wszystko dla Magdaleny Onyenandu i jej męża, którzy tydzień temu zostali wyproszeni z sektora dla klubu kibica prawdopodobnie tylko dlatego, że mąż popularnej "Madziary" jest czarnoskóry

To tylko nagłośni sprawę, nikomu nie pomoże. Komu to było potrzebne? Wydaje mi się, że potrzebna jest konfrontacja obu stron i zwyczajna rozmowa, bo mieszanie w to prasy to jakaś wielka pomyłka.

Maciejos

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 155
Odp: SSPS w obliczu rasizmu
« Odpowiedź #27 dnia: Marca 21, 2008, 08:59:01 am »
Cytat: Aga;)
Raczej się nie rozejdzie, bo dziś pisze o tym kolejna gazeta.
Heh :/ To jutro pewnie już w telewizji na polsacie, tvp 1 będą o tym mówić :/

Szkoda bo z małego problemu zrobił się "skandal" na całą polskę, co psuje strasznie opinie całego Klubu Kibica.

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: SSPS w obliczu rasizmu
« Odpowiedź #28 dnia: Marca 21, 2008, 09:03:22 am »
Gazety robią wielkie halo i pewnie za szybko nie przestaną, w końcu będzie lepszy zarobek  :-\

Mam nadzieje że nikt z zainteresowanych już nie będzie komentować tej sprawy w gazecie bo i tak już nie którym zniszczono dobry humor na świętą  :-\

lolo

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 232
Odp: SSPS w obliczu rasizmu
« Odpowiedź #29 dnia: Marca 21, 2008, 09:11:39 am »
Jeszcze jedno każdy w Nas widzi złych ludzi (taki wizerunek jest po wczorajszej i dzisiejszej prasie)a tak nie jest.
Nikt nie pamięta ile mieliśmy akcji pomagających innym ludziom:
-na mikołaja "OD RESOVIAKA DLA DZIECIAKA" organizowana przy Naszym współudiale
-pomoc dla Naszego kolegi który 2-3 lata temu miał wypadek samochodowy
-licytacja koszulki A.Mróz dla chorego dziecka(jak dobrze pamiętam)
-czy ostatnia akcja pomocy Faziemu
napewno wszystkich nie wymieniłem bo nie pamiętam.
Dlatego uważam, że nie mam czego się wstydzić będąc w KK, a wręcz przeciwnie jestem dumny, bo to i tak jest dalej najlepszy KK w Polsce.Ciekawe ile pomogli Ci co Nas tak krytykują innym bezinteresownie?

Jak Madziary mąż ma być honorowym członkiem klubu za to co Ona nam zrobiła to daje słowo ja się z niego WYPISUJE!!! Poprostu za takie coś ja nie moge stać obok kogoś co zrobił taką afere!Bo co będzie nastepnym razem jak będzie konflikt może zostatnie prezesem???