Autor Wątek: Puchar Polski w Rzeszowie  (Przeczytany 88207 razy)

fanresrzeszow

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #300 dnia: Stycznia 18, 2012, 22:19:35 pm »
Dzięki wielkie A :) - wiadomo, że podstawa to biel i czerwień bez dwóch zdań. A z tym górnikiem to nie wpadlibyśmy  :D super sprawa ;).
repres1 - "górale to nie są górnicy"?? Ciekawe  ;D.
Dzięki wielkie - trzymajcie się i do zobaczenia na placu boju!!

dzuzka86

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 167
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #301 dnia: Stycznia 18, 2012, 22:25:53 pm »
Ach tak "Mariuszomanek i Kurkomanek" itp... To rzeczywiście się nie dziwię  ;).
Będzie ciekawie oj będzie czuję to po kościach. Doping szykuje się nieziemski - oby tylko na deklaracjach słownych się nie skończyło. Co do adrenaliny przed spotkaniem rzeczywiście rośnie z godziny na godzinę - tylko żebyśmy się nie wypalili za wcześnie  ;D.
Byle do soboty w południe - odfajkować uczelniane obowiązki i ... siatkówko trwaj - ŚWIĘTO!!!
Do zobaczenia koleżanki i koledzy 8)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 19, 2012, 17:04:12 pm wysłana przez dzuzka86 »
etatowy CLOV(N)IAK ;)))

Grembi

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 217
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #302 dnia: Stycznia 18, 2012, 23:09:26 pm »
Ach tak "Mariuszomanek i Kurkomanek" itp... To żeczywiście się nie dziwię  ;).
Będzie ciekawie oj będzie czuję to po kościach. Doping szykuje się nie ziemski - oby tylko na deklaracjach słownych się nie skończyło. Co do adrenaliny przed spotkaniem rzeczywiście rośnie z godziny na godzinę - tylko żebyśmy się nie wypalili za wcześnie  ;D.
Byle do soboty w południe - odfajkować uczelniane obowiązki i ... siatkówko trwaj - ŚWIĘTO!!!
Do zobaczenia koleżanki i koledzy 8)

Nie chcę być złośliwy, ale może najpierw nadrób zaległości ortograficzne z podstawówki i gimnazjum, a potem zajmij się tymi uczelnianymi obowiązkami ::)

_elite_

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 165
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #303 dnia: Stycznia 18, 2012, 23:30:46 pm »
Ach tak "Mariuszomanek i Kurkomanek" itp... To żeczywiście się nie dziwię  ;).
Będzie ciekawie oj będzie czuję to po kościach. Doping szykuje się nie ziemski - oby tylko na deklaracjach słownych się nie skończyło. Co do adrenaliny przed spotkaniem rzeczywiście rośnie z godziny na godzinę - tylko żebyśmy się nie wypalili za wcześnie  ;D.
Byle do soboty w południe - odfajkować uczelniane obowiązki i ... siatkówko trwaj - ŚWIĘTO!!!
Do zobaczenia koleżanki i koledzy 8)

dzuzka, co ja bym dała żeby być na twoim m-cu ;[ w każdym bądź razie życzę sobie i wam żeby atmosfera na meczu wyglądała jak ta z tego pamiętnego tajbreka z zaksą;]

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #304 dnia: Stycznia 19, 2012, 00:41:20 am »
Do soboty jeszcze kilka dni, a ja już zaczynam odczuwać małe "motyle" w brzuchu. Zaczyna się powoli adrenalina.
Trzeba będzie w sobotę rano zarzucić kilka pastylek węgla, żeby meczu z nerwów na kiblu nie przesiedzieć ;D ;D ;D

Ja też zaczynam stres odczuwać... tylko że to kumulacja PP i 4 kolokwiów które do soboty przede mną... :-\ Osiwieć można...

A co do boiska to po obu stronach siatki do trzeciego metra będzie ona w kolorze białym, a dalej do końcowej linii w czerwonym

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #305 dnia: Stycznia 19, 2012, 08:01:16 am »
Sesje egzaminacyjne, studiówki, termin PP dosyć niefortunny,ale taki przerywnik warto sobie zrobić. I popieram Cię dzuzka86 , trzeba cieszyć się tym co się lubi, wtedy i inne sprawy pójdą łatwiej.
Finały pucharów w wielu krajach są szczególnym świętem i zabawą.
Też odczuwam coś specjalnego, tym bardziej, że odbywa się w Stolicy Polskiej Satkówki, w Rzeszowie.
Tak to jest.  Mistrzostwa Polski Resovii to również największe sukcesy polskiej siatkówki, których do tej pory nie udało się powtórzyć.
I jakoś nie przekonują mnie te hale olbrzymy, w Łodzi, Gdańsku, jakoś nie pasują do tej atmosfery, jaka jest na Podpromiu.
I ten komplet kibiców. Nie zawsze i nie wszędzie na finałach PP udało się zebrać komplet.
Witamy na Podpromiu.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 19, 2012, 08:04:10 am wysłana przez MarianG »

WiggyWombat

  • Gość
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #306 dnia: Stycznia 19, 2012, 09:10:06 am »
Jak to jest z wnoszeniem aparatu na taką imprezę? Jak wezmę jakiś mały kompaktowy, to mnie nie wpuszczą na halę?

damiano

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 207
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #307 dnia: Stycznia 19, 2012, 09:18:49 am »
A jak sytuacja wygląda z aspektem bufetowo - trunkowym?  :) Niektórzy będą mieli kawałek drogi do pokonania, czy będzie trzeba zaopatrzyć się w kanapki czy też coś przegryźć ciepłego przed meczami albo w przerwie? Rozumiem, że złocisty napój nie będzie nie sprzedawany? :)

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #308 dnia: Stycznia 19, 2012, 09:32:27 am »
Z aparatem nie powinno być problemu. Wnosiłem kilka razy i nikt mnie nie sprawdzał. Przecież to normalne zdjęcia zrobić.
Temat bufetowo-trunkowy, też mnie interesuje, bo wybieram się z daleka, przez zaspy, śniegi i lody mam do pokonania, saniami zaprzężonymi w renifery (żartuję oczywiście). Co najmniej 3/4 dnia spędzę na Podpromiu.
Przydałyby się jakieś gorące dania, chociaż barowe. Jak z tym? Czy mam zabrać furę kanapek i termos?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 19, 2012, 09:35:06 am wysłana przez MarianG »

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #309 dnia: Stycznia 19, 2012, 09:37:44 am »
Na dole w bufecie na pewno zapiekanki będą sprzedawać więc jak to kogoś usatysfakcjonuje to ok  ;)
Prezes-Ignaczak