Autor Wątek: AssecoResovia TV  (Przeczytany 130416 razy)

Michał5

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 367
Odp: Resovia TV
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpnia 21, 2013, 01:17:20 am »
Powiem szczerze, że jestem miło zaskoczony tym filmikiem. Spodziewałem się czegoś innego, slabszego od tego. Oby dużo i często takich zzakulisowych filmów i wypowiedzi.

Bolo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 294
Odp: Resovia TV
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpnia 21, 2013, 07:52:28 am »
Zobaczymy czy w sezonie również będzie się chciało to robić. Miejmy nadzieję, że tak.
Filmik fajny, profil na Youtube OK, fajne logo w prawym górnym roku.

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Resovia TV
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpnia 21, 2013, 09:34:27 am »
Zobaczymy czy w sezonie również będzie się chciało to robić. Miejmy nadzieję, że tak.
Filmik fajny, profil na Youtube OK, fajne logo w prawym górnym roku.
Logo jest beznadziejne.
Realizacja filmu jest OK, ale czas montażu to ... pozostawiam do oceny  :o

Brakuje strony zarządzającej kanałem.
Zobaczcie jak to robi konkurencja:
Skra.tv
trefl.tv

To są telewizje klubowe.
Cenne jest to że powstają materiały o życiu wewnątrzklubowym.

dyymmi

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Resovia TV
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpnia 21, 2013, 10:59:20 am »
Moim zdaniem jest nieźle :) Fajnie, że pojawiły się jakieś wypowiedzi a nie samo suche wideo. Brakuje rzeczywiście nawet jakiejś zakładki na oficjalnej stronie gdzie te materiały mogłyby się pojawiać i tam sobie leżeć :)

KasiaPR

  • Gość
Odp: Resovia TV
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpnia 21, 2013, 11:24:45 am »
Moim zdaniem jest nieźle :) Fajnie, że pojawiły się jakieś wypowiedzi a nie samo suche wideo. Brakuje rzeczywiście nawet jakiejś zakładki na oficjalnej stronie gdzie te materiały mogłyby się pojawiać i tam sobie leżeć :)

Jest zakładka -> Biuro Prasowe -> AssecoResoviaTV

Trochę ukryta ale postaramy się to ulepszyć. Co do materiałów zza kulis, chcemy pokazać wszystko, na co pozwoli nam trener. Oczywiście stopniowo. Dzięki za komentarze są one dla nas bardzo pomocne.

Pozdrawiam
K. Zięba

thelion

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 159
Odp: Resovia TV
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpnia 21, 2013, 11:37:14 am »
Logo jest beznadziejne.
Realizacja filmu jest OK, ale czas montażu to ... pozostawiam do oceny  :o

Brakuje strony zarządzającej kanałem.
Zobaczcie jak to robi konkurencja:
Skra.tv
trefl.tv

To są telewizje klubowe.
Cenne jest to że powstają materiały o życiu wewnątrzklubowym.

Nie ma jak to sobie ponarzekać :)

W mojej ocenie logo jest ok, poza tym  istotność wyglądu logo w kontekście oceny całości projektu kanału ResoviaTV jest niewielka.

Nie uważam również że brakuje dedykowanego serwisu do prezentacji filmików - kanał YT + informacja o nowych filmach na FB i TT w zupełności wystarczą, nie ma sensu wydawać kasy i dodawać sobie pracy w zarządzaniu całością.

Niech skupią się tworzeniu tych filmików, żeby powstawały regularnie, reszta jest OK.


KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Resovia TV
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpnia 21, 2013, 12:30:13 pm »
Nie ma jak to sobie ponarzekać :)

W mojej ocenie logo jest ok, poza tym  istotność wyglądu logo w kontekście oceny całości projektu kanału ResoviaTV jest niewielka.

Nie uważam również że brakuje dedykowanego serwisu do prezentacji filmików - kanał YT + informacja o nowych filmach na FB i TT w zupełności wystarczą, nie ma sensu wydawać kasy i dodawać sobie pracy w zarządzaniu całością.

Niech skupią się tworzeniu tych filmików, żeby powstawały regularnie, reszta jest OK.
Taka nasza rola. TV jest dla Nas - kibiców. Jesteśmy jej konstruktywnym recenzentem  ;)

dyymmi

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Resovia TV
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpnia 21, 2013, 12:35:34 pm »
Cytuj
Jest zakładka -> Biuro Prasowe -> AssecoResoviaTV

Trochę ukryta ale postaramy się to ulepszyć. Co do materiałów zza kulis, chcemy pokazać wszystko, na co pozwoli nam trener. Oczywiście stopniowo. Dzięki za komentarze są one dla nas bardzo pomocne.

Pozdrawiam
K. Zięba
Dziękuję :) Rzeczywiście ukryta jest. Widocznie słabo szukałem.
Link do tej zakładki myślę, że mógłby nawet być tam obok "Asseco Resovia na Facebooku" ;)

KasiaPR

  • Gość
Odp: Resovia TV
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpnia 21, 2013, 13:25:48 pm »
Dziękuję :) Rzeczywiście ukryta jest. Widocznie słabo szukałem.
Link do tej zakładki myślę, że mógłby nawet być tam obok "Asseco Resovia na Facebooku" ;)

Dobry pomysł dzięki ;)

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: Resovia TV
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpnia 21, 2013, 21:13:13 pm »
Dobrze się projekt zapowiada, filmik fajny okraszony ciekawostkami :) Tylko tak dalej