Autor Wątek: Gyorgy Grozer - dziękujemy Ci :)  (Przeczytany 8406 razy)

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Gyorgy Grozer - dziękujemy Ci :)
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 05, 2012, 15:31:22 pm »
Georg tworzy historię. Dawał wielokrotnie dowody temu w swoich wypowiedziach, jak bardzo mu zależy na osiągnięciu sukcesu z Resovią. Czuje się częścią tej drużyny, tego środowiska, Rzeszowa. Bliska mu jest Polska, chciałby coś zrobić dla nas.
Pełny szacunek dla Georga.
No i czekamy na informację o przedłużeniu kontraktu z Georgem!
« Ostatnia zmiana: Lutego 05, 2012, 15:53:55 pm wysłana przez MarianG »

Kasia93

  • Gość
Odp: Gyorgy Grozer - dziękujemy Ci :)
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 22, 2012, 09:49:25 am »
należy mu się słowo dziękuję za te dwa lata, ale niestety za to co zrobił na dzień przed najważniejszym meczem straciłam do niego trochę szacunku, niestety brałam go za kogoś innego, o takich rzeczach nie mówi się przed najważniejszym meczem od 30 lat .... W tej chwili jestem tak wkurzona ze nie potrafię napisać nic więcej ...

fanres

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1142
  • A3
Odp: Gyorgy Grozer - dziękujemy Ci :)
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 22, 2012, 10:12:55 am »
A tak na prawdę jakie to ma znaczenie kiedy to powiedział!?On( nie tylko on) o tym wiedział już od dłuższego czasu.Wczoraj grał na swoim dobrym poziomie.Dlaczego przez to mam stracić szacunek do niego.Pisałam wyżej ,ale post został skasowany -siatkarze to najemnicy.

Kasia93

  • Gość
Odp: Gyorgy Grozer - dziękujemy Ci :)
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 22, 2012, 10:16:49 am »
A tak na prawdę jakie to ma znaczenie kiedy to powiedział!?On( nie tylko on) o tym wiedział już od dłuższego czasu.Wczoraj grał na swoim dobrym poziomie.Dlaczego przez to mam stracić szacunek do niego.Pisałam wyżej ,ale post został skasowany -siatkarze to najemnicy.
Sorry ale uważam, że to ma znaczenie. Wprowadził bardzo złą atmosferę i mam nadzieje, że tylko dla części kibiców, a nie dla swoich kolegów. Też brałam to, że odejdzie pod uwagę, ale czy na prawdę nie mógł poczekać tych kilku dni ?

fanres

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1142
  • A3
Odp: Gyorgy Grozer - dziękujemy Ci :)
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 22, 2012, 10:18:39 am »
Przecież zawodnicy doskonale wiedzą,kto zostaje a kto odchodzi!

Kasia93

  • Gość
Odp: Gyorgy Grozer - dziękujemy Ci :)
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 22, 2012, 10:21:15 am »
Przecież zawodnicy doskonale wiedzą,kto zostaje a kto odchodzi!

Taaa swoją postawa na boisku pokazali, że właśnie o tym myślą i wiedzą ... Zobaczymy jak będzie dziś bo jeśli się pozbierają to spoko ale jeśli dalej będzie tak jak wczoraj to nie wmówisz mi, że ta sytuacja nie miała znaczenia

fanres

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1142
  • A3
Odp: Gyorgy Grozer - dziękujemy Ci :)
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 22, 2012, 10:33:41 am »
a o tym kiedy/kto odchodzi było wiadomo przed finałem,a w Belku zagrali znakomicie

tl

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 104
Odp: Gyorgy Grozer - dziękujemy Ci :)
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 22, 2012, 10:57:08 am »
a o tym kiedy/kto odchodzi było wiadomo przed finałem,a w Belku zagrali znakomicie

Dokładnie jak piszesz, nie ma co się czarować i zaklinać rzeczywistości. Skoro np. ja o Ruciaku czy Grozerze wiedziałem już jakiś czas temu to klub, zawodnicy i ludzie związani z Sovią tym bardziej znali sytuację. Nie wiem czemu ma służyć ta "tajemniczość" wobec kibiców, tu wygadał się sam Dżordż nie żaden z użytk. forum. Klub też nie musi obawiać się pustek na trybunach z tego powodu, bo jesteśmy najlepszymi kibicami w Polsce.

Zdanie:
"Na porażkę z Bełchatowem ma wpływ transfer Dżordża"  zasługuje na tytuł Bambola roku.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6938
Odp: Gyorgy Grozer - dziękujemy Ci :)
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 22, 2012, 11:02:05 am »
To zadaj sobie, szanowny tl, inne pytanie: czemu ma służyć paplanie dziennikarzom o transferze?
Wielu z nas domyśla się kto odejdzie, a kto zostanie, kto przyjdzie, a kto nie przyjdzie. I co z tego?
Nie wiem czy Ruciak przyjdzie do Resovii, ale wiem, co odpowiedział na pytanie.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

fanres

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1142
  • A3
Odp: Gyorgy Grozer - dziękujemy Ci :)
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 22, 2012, 11:09:13 am »
repres,to powiedz czemu ma służyć bo ja tego nie ogarniam.Nie ogarniam znaczenia tej gyorgowej wypowiedzi przed meczami.Skoro było wiadomo(a było) to jaki wpływ na nas kibiców ma mieć ta wiadomość.Nie wierzę,że przez to grał/zagra gorzej .
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 22, 2012, 11:10:44 am wysłana przez fanres »