Autor Wątek: Gyorgy Grozer - dziękujemy Ci :)  (Przeczytany 8405 razy)

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Gyorgy Grozer - dziękujemy Ci :)
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 22, 2012, 11:15:16 am »
Zostawcie to teraz proszę was.

tl

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 104
Odp: Gyorgy Grozer - dziękujemy Ci :)
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 22, 2012, 11:15:54 am »
To zadaj sobie, szanowny tl, inne pytanie: czemu ma służyć paplanie dziennikarzom o transferze?
Wielu z nas domyśla się kto odejdzie, a kto zostanie, kto przyjdzie, a kto nie przyjdzie. I co z tego?
Nie wiem czy Ruciak przyjdzie do Resovii, ale wiem, co odpowiedział na pytanie.

Słuchaj chodzi mi o to że już się szuka usprawiedliwienia ewentualnej porażki, kozłem ofiarnym ma być Grozer.
 
A czemu paplał? Nie wiem czemu, zapytaj samego Grozera, zresztą wiesz że dziennikarze to hieny i wszystko z człowieka wyciągną. Na wynik sportowy wpływu to raczej nie będzie miało bo kto miał wiedzieć o transferze to wiedział. Co najwyżej niekórzy kibice na Podpromiu mogą mieć o to pretensje i nie będą klaskać (w co i tak osobiście nie wierzę). 

Grozer jaki jest to jest ale dziś da z siebie wszystko, jestem pewny. A na jego rozliczanie przyjdzie czas po sezonie.

Ok masz rację Kasja, ale wkurza mnie to co napisałem wyżej.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 22, 2012, 11:17:38 am wysłana przez tl »

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Gyorgy Grozer - dziękujemy Ci :)
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 22, 2012, 12:04:16 pm »
Tak Grozer, ja Lineczka z całego serducha dziękuję Ci za to że między jednym a drugim meczem finałowym którego stawką jest mistrzostwo ligi mówisz o swoim odejściu do wschodnich sąsiadów. Czy naprawdę tak ciężko Ci było poczekać te kilka dni z tą wiadomością? Tu nawet nie chodzi o sam fakt bo ja nie mogę mieć do zawodnika pretensji za to że chce zarobić tyle i tyle czy spróbować czegoś innego. Jest mi najzwyczajniej w świecie przykro, że Grozer wczoraj nie pomyślał ile złego te kilka słów może zdziałać. Pytam więc - Gorzerze dlaczego w takim momencie? Dlaczego dawałeś nam złudną nadzieje na pozostanie? Miała być LM? Jest. Chciałeś wygrywać - masz okazję zdetronizować Skrę. A ty chcąc wygrywać odchodzisz do drużyny która nie gra w żadnym z europejskich pucharów. Widzę niekonsekwencję.

Gorszego momentu na wypowiedzenie tych słów chyba nie było. Dlatego w tym temacie podziękuje za KLASĘ, za to że siedzi cicho i przed sezonem zachowuje się profesjonalnie i nie mówi o swoich planach. Dziękuje Ci za to Olieg.


Grozerowi też dziękuje za wszystko co dla nas zrobił, za wspaniałą grę, za to że szanował naszych kibiców i czuł się z nami związany i setki innych rzeczy też ale to już po sezonie.


To smutne, że od wczoraj bardziej boli mnie zachowanie Grozera niż nasza porażka. Dlaczego? Bo nie spodziewałam się takiego działania naszej armaty, takich słów  W TYM MOMENCIE.

Niemniej jednak trzeba mu podziękować i cała hala powinna to uczynić i to z przysłowiową pompą.

iglax

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 361
Odp: Gyorgy Grozer - dziękujemy Ci :)
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 22, 2012, 13:16:24 pm »
ciągle nie mogę ochłonąć po wczorajszym dniu - najpierw mecz z wszystkim starymi demonami na boisku... i później ta wiadomość

ja nie mam żalu o samą informację, myślę, że Georg chciał o tym powiedzieć przed ostatnim meczem na Podpromiu, aby mógł się pożegnać z nami wszyskimi, może nawet chciał tym wyrazić swój szacunek dla nas i ok.
ale litości Georg nie w ten sposób, nie przez jakiegoś dziennikarza niewiadomo skąd....

Mogłeś napisać do nas list z tą informacją, podziękowaniem i pożegnaniem i poprosić o umieszczenie go na stonie Klubu...

Co do zawodników - naprawdę sądzicie, że oni też się dowiedzieli wczoraj wieczorem? Albo, że takie informacje mają wpływ na ich grę?

Szkoda mi tylko Andrzeja, bo facet wykonał kawał świetnej roboty - a we wrześniu będzie musiał zaczynać praktycznie od początku...

To dzisiaj nadeszły już te czasy..... ;)

willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: Gyorgy Grozer - dziękujemy Ci :)
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 22, 2012, 13:43:30 pm »
własnie oficjalnie Andrzej potwierdził w Polsacie ,ze Grozer odchodzi.

fanres

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1142
  • A3
Odp: Gyorgy Grozer - dziękujemy Ci :)
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 22, 2012, 19:50:27 pm »
Szkoda Gyorgy ,że odchodzisz.Jesteś historią naszego klubu.Dziękuję,że swoją grą, dostarczyłeś mi wielu emocji i wzruszeń.Życzę Ci ,aby przyszły sezon w Rosji był równie udany jak ten w Rzeszowie.Może kiedyś wrócisz do nas.Będę Cię pamiętać jako WIELKIEGO SIATKARZA.GOOD LUCK !

Hesus

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 257
Odp: Gyorgy Grozer - dziękujemy Ci :)
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 22, 2012, 20:16:21 pm »
Dżordż jesteś wielki !
Ciesze się, że miałem okazję poznać i zamienić "dwa słowa".

Powodzenia w Rosji !
I za rok ponownie zobaczymy Cię w "pasiaku" ;) Mam nadzieję.

dzuzka86

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 167
Odp: Gyorgy Grozer - dziękujemy Ci :)
« Odpowiedź #27 dnia: Kwietnia 22, 2012, 20:55:09 pm »
DŻORDŻ, GRĄZER, GIEORGIJ itd. różnie GO "chrzczono" na antenach podczas transmisji. Różnie pisaliśmy o nim w czasie sezonu, a on niezmiennie na straży stał i potrafił zawsze poderwać zespół, kibiców (choć ich nie trzeba było zbyt często) do walki...
Dlatego DZIĘKUJĘ DŻORDŻ!!! za cały czas poświęcony Naszej Sovii, nam kibicom i za to wszystkie emocje!!!
Będziemy pamiętać i czekać na CIEBIE. Twój pasiak zawiśnie na kołku miejmy nadzieję, że tylko do przyszłego sezonu. 
POWODZENIA w pisaniu nowego rozdziału życia, tylko pamiętaj kolejne rozdziały książki mają mieć tytuł : "RESOVIA CD".
 ;D
etatowy CLOV(N)IAK ;)))

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Gyorgy Grozer - dziękujemy Ci :)
« Odpowiedź #28 dnia: Kwietnia 22, 2012, 23:07:52 pm »
Po prostu dziekuje.
Czekam na Ciebie za rok ;)

willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: Gyorgy Grozer - dziękujemy Ci :)
« Odpowiedź #29 dnia: Kwietnia 23, 2012, 08:49:17 am »
Gyorgy, Thank you and good luck !!!