Autor Wątek: Koszulki  (Przeczytany 28195 razy)

19LuK05

  • Gość
Koszulki
« dnia: Kwietnia 04, 2012, 20:48:43 pm »
Siema!

Mam taki pomysł, że można coś pomyśleć nad nowymi koszulkami KK. A mianowicie rozchodzi się o to, żeby zrobić koszulki typu : '' Resovia, honor, ojczyzna '' :D! Coś w tym stylu. I dać tam jakieś np. zdjęcia opraw na meczach.
Jakby ktoś robił projekty i chciałoby mu się na przykład zrobić coś w tym stylu to niech napisze :), to może coś zdziałamy w tym temacie :).

P.S Można też pomyśleć nad tym, aby wydać coś wspólnego z Jastrzębiem. Na przykład koszulki z barwami obu klubów ! :P

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 04, 2012, 21:16:54 pm »
Jak na przyklad przyjdzie mi do glowy cos w tym stylu tego typu to dam znac :P

kubuuu7

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 189
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 04, 2012, 22:34:12 pm »
Sądzę że takie koszulki powinny pójść na ogólną sprzedaż, sam w KK nie jestem ale z takim nadrukiem chętnie bym kupił :D


Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 05, 2012, 13:36:59 pm »
Siema!

Mam taki pomysł, że można coś pomyśleć nad nowymi koszulkami KK. A mianowicie rozchodzi się o to, żeby zrobić koszulki typu : '' Resovia, honor, ojczyzna '' :D! Coś w tym stylu. I dać tam jakieś np. zdjęcia opraw na meczach.
Jakby ktoś robił projekty i chciałoby mu się na przykład zrobić coś w tym stylu to niech napisze :), to może coś zdziałamy w tym temacie :).

P.S Można też pomyśleć nad tym, aby wydać coś wspólnego z Jastrzębiem. Na przykład koszulki z barwami obu klubów ! :P

Ciekawy pomysł, tylko czy KK to kupi ?? :D :D :D

julka18

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 113
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 05, 2012, 15:32:08 pm »
100 razy bardziej jestem za koszulkami Resovii i Jastrzębia :P  aniżeli z KK.... ;D  można by pomieszać nasze barwy z Jastrzębiem- czerwony i pomarańczowy, może wyjść ciekawie ;D, od Jastrzębia wziąść krój, bo mi osobiście bardziej sie podoba a jest troche inny niż nasz :P  a zdjecia... od czego jest fotoshop? ;D  można by "posklejać" różne zdjęcia, tak aby wyszły śmieszne sytuacje ;D   i moze do tego jakiś komentarz? :)   pomysł bardzo mi sie podoba, sama lubie robić takie rzeczy  ;)  pomyśle nad tym jeszcze i dam znać ;)  jak macie jakieś projekty to pisać ;)   może coś fajnego nam wyjdzie ;D
Dziękuje Ci tato, że jestem RESOVIANKĄ !!! ;D

querida

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 05, 2012, 21:05:43 pm »

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 05, 2012, 21:59:12 pm »
Okropna  ;D

19LuK05

  • Gość
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 05, 2012, 23:40:58 pm »
I można jeszcze dodać zdjęcie przekreślonej trąbki! Bo jak widać Bełchatów lubi pośpiewać nie używając gardeł ; ) a podkreśli się przez to że my (Resovia) nie szczędzimy sobie gardeł na meczach!! : P
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 08, 2012, 17:20:42 pm wysłana przez kszksz »

julka18

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 113
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 06, 2012, 15:24:24 pm »
kurcze widać, że kolegę poniosła wyobraźnia z tą koszulką :P   hihi 
Dziękuje Ci tato, że jestem RESOVIANKĄ !!! ;D

sylwia83

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 28
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 06, 2012, 17:32:44 pm »
 Podoba mi się ten pomysł   , koszulka bardzo fajna ciekawe wygląda zawsze można jakoś dobrać te kolory i połączyć  żeby nie była tak zbyt kolorowa jak to kolega zrobił bo widzę ze nie wszystkim sie podoba koszulka