Autor Wątek: sytuacja w klubie  (Przeczytany 3687 razy)

ramdac

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 2
sytuacja w klubie
« dnia: Listopada 17, 2008, 18:18:34 pm »
Witam,

Nie chce się dopisywać do jakiegokolwiek innego tematu bo nie ma to najmniejszego sensu, zacznę od nowa.
Chodzi o sytuację jaka jest w "naszym kubie", a dowiedziałem się o niej w ostatni weekend (całkiem przypadkowo)

Czy zdajecie sobie sprawę że w naszym zespole nie ma kompletnie atmosfery!Jest kilka grup wzajemnej adoracji a przoduje grupa Serbów.
Czy zdajecie sobie sprawę że trener ma tego samego managera co dwaj pozostali zawodnicy z Serbii - SKANDAL
Czy zdajecie sobie sprawę że trener uprawia PRYWATĘ ZE SWOIMI ZAWODNIKAMI!!!
Czy zdajecie sobie sprawę że trener ma głęboko w nosie opinie Polskich zawodników jedynie z kim rozmawia to Serbowie!
Tren na treningach faworyzuje swoich zawodników (Serbów) nie ponoszą konsekwencji nie muszę się przykładać do treningów, robią co chcą, a pozostałych zawodników uważa za woły robocze!!
Czy wiecie że Mały, Papkin, Gierek nie trenują z drużyną tylko piłki podają! To są jakieś szopki!!
Jak ktoś z zawodników zwrócił trenerowi uwagę że faworyzuje swoich to trener powiedział że ma urojenia!! Trener się z nikim nie liczy a Zarząd nie reaguje bo się boj kupili trenera który w żadnym klubie nie zabawił więcej niż rok!!!
Trzeba uświadomić kibiców że Paweł Woicki nigdy nie miał żadnej kontuzji nie leczy pleców, nie leczy kolan, nóg ani palców po prostu trener go przekreślił od samego początku i nie daje mu szans grania!! To samo tyczy się Papkina!

Mam nadzieje że ktoś w końcu się obudzi i zrobi z tym porządek, bo teksty trenera że najważniejsze są playoff to jedna wielka pomyłka... a w historii PLS był już jeden trener (zagraniczny) który miał takie samo podejście i jego kariera szybko się skończyła (w Polsce)

Twinkle

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 611
Odp: sytuacja w klubie
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 17, 2008, 19:39:52 pm »
A dowiedziales sie tych rewelacji od ktoregos z zawodnikow? Czy od znajomego znajomych?

Jakie ma znaczenie kto jest czyim menadzerem i kto ma zrobic z tym porzadek? Wladze klubu ktore z tym menadzerem negocjowaly kontrakty calej trojki? Troche powagi, menadzer nie gra i nie ma wplywu na nic. I z kim uprawia trener prywate i kogo faworyzuje? Notorycznie siedzacego na lawce Mitrovica? A Papke akurat mial problem z plecami, Woicki nie wiem.

Ps. Woicki nie gral dzis zle, co nie zmienia faktu ze Ilic ugral tyle samo punktow w 1 secie co Woicki w 2, (trzeciego nie licze) wiec jakiejs kolosalnej roznicy miedzy nimi to ja nie widze.

banan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 150
Odp: sytuacja w klubie
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 17, 2008, 20:09:38 pm »
Śmiesz twierdzić, że Resovia to Twoja drużyna?
Dlaczego nie byłeś na meczu?

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: sytuacja w klubie
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 17, 2008, 20:18:52 pm »

Ps. Woicki nie gral dzis zle, co nie zmienia faktu ze Ilic ugral tyle samo punktow w 1 secie co Woicki w 2, (trzeciego nie licze) wiec jakiejs kolosalnej roznicy miedzy nimi to ja nie widze.

Pierwszy set grany z Woickim byłby moim zdaniem wygrany... ale potem z setu na set tradycyjnie spadał poziom gry, szczególnie w ataku. Tak czy tak by się skończyło przegraną ale 1:3 a nie 0:3.

Teraz czekają nas kolejne mecze z trudniejszymi przeciwnikami - zobaczymy albo będzie dobrze albo zmarnowany sezon.

banan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 150
Odp: sytuacja w klubie
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 17, 2008, 20:40:05 pm »
Teraz czekają nas kolejne mecze z trudniejszymi przeciwnikami - zobaczymy albo będzie dobrze albo zmarnowany sezon.
Możemy przegrać i z Olsztynem i z Jastrzębiem i Częstochową. Byle tylko zająć min. 7 miejsce w lidze. Jak będzie tak jak obiecuje Travica to na play-off wygramy z wszystkimi.

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: sytuacja w klubie
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 17, 2008, 21:13:47 pm »
Teraz czekają nas kolejne mecze z trudniejszymi przeciwnikami - zobaczymy albo będzie dobrze albo zmarnowany sezon.
Możemy przegrać i z Olsztynem i z Jastrzębiem i Częstochową. Byle tylko zająć min. 7 miejsce w lidze. Jak będzie tak jak obiecuje Travica to na play-off wygramy z wszystkimi.

Oby się zapowiedzi spełniły... mamy obecnie najlepsze w lidze przyjęcie (statystycznie), mamy dwóch dobrych rozgrywających brakuje ataku, a im bardziej wchodzimy w mecz tym atak jest gorszy. Nie mają sił, jeśli będzie siła powinno być dobrze. Wróci Hernandez poprawi się blok.

Tylko czy będzie drużyna??? większą motywację na boisku widziałem w meczu z Metalurgiem niż dzisiaj.

Boss

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 115
Odp: sytuacja w klubie
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 17, 2008, 21:31:21 pm »
Cytuj
Czy zdajecie sobie sprawę że w naszym zespole nie ma kompletnie atmosfery!Jest kilka grup wzajemnej adoracji a przoduje grupa Serbów.
Czy zdajecie sobie sprawę że trener ma głęboko w nosie opinie Polskich zawodników jedynie z kim rozmawia to Serbowie!
Tren na treningach faworyzuje swoich zawodników (Serbów) nie ponoszą konsekwencji nie muszę się przykładać do treningów, robią co chcą, a pozostałych zawodników uważa za woły robocze!!
Czy wiecie że Mały, Papkin, Gierek nie trenują z drużyną tylko piłki podają! To są jakieś szopki!!

TO co tutaj napisłeś to absolutne brednie do sześcianu. kropka
W miesiącu październiku i listopadze byłem na 17 treningach i na podpromiu i na starym rosirze.
I widzę jak pracują ci zawodnicy a już najmocniej "strofowanym" zawodnikiem jest Mitrović który sam przyznał w rozmowie i to nie jest żadna ujma dla niego że jego rozwój siatkarski jest marny tzn że stoi w miejscu.
Widać pracę na treningach Perłowskiego, Oivanena, Ivana
Często oklaskiwany przez Ljubo jest Gierczyński i Wika
to widać że oni chcą bo to widać BARDZO jak są zaangażowani na treningu
.. a wiecie co Wam powiem że ogromnie szanuję tego trenera
bo widziałem wiele treningów Janka ( wielki szacunek )
ale treningi Janka to było "róbta co chceta - zobaczymy co z tego będzie"
+ Janka żółte ze starości książki o grze w siatkówką z lat 70 ....
U Travicy jest zamysł na całą grę ale to absolutnie całą i oni się tego uczą bo tak się gra teraz w Europie i na świecie.
 

« Ostatnia zmiana: Listopada 17, 2008, 21:35:17 pm wysłana przez Boss »

Rich

  • Gość
Odp: sytuacja w klubie
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 17, 2008, 21:55:11 pm »
takie "rewelacje" nadają się do Iwańczyka i na niektóre portale siatkarskie gdzie tępi się niemiłosiernie Resovię, nie wiem kto się bardziej ośmiesza ten co wyskakuje z takimi bzdetami czy ten co je wymyśla

ramdac

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: sytuacja w klubie
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 17, 2008, 22:53:46 pm »
mecz ogladalem i jak widac potwierdza sie sytuacja :) po reprymendzie jaka dostal Travica DZIS WYCZYNIAL CUDA! co to za zmainy zwlaszcza w ostatnim secie?
dlaczego dzis zrobil zmiany a z Bialorusia NIE? dzis zaczal mu sie grunt palic pod nogami...

P.S. Ludzie nie liczmy na CUDa ze w PLAYOFF ogramy wszystkich! dzis Mazur dobrze powiedzial a co jak Resovia w pierwszej rundzie trafi na Belchatow?
Miejmy nadzieje ze dzisiejszy mecz byl ostatni przegranym!
« Ostatnia zmiana: Listopada 17, 2008, 22:55:57 pm wysłana przez ramdac »

liliplason

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 32
Odp: sytuacja w klubie
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 17, 2008, 23:53:22 pm »
Kolego "Ramdac" żenada, FAKT, Super Express, moze Elżbieta Jaworowicz, jak napisał ktoś powyzej,przyjdz na trening i oceniaj, ja bywam moze zadko ale takie bzdety to tylko proszą o wyrozumiałosc dla autora,....skąd sie biorą tacy kosmici??
« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2008, 00:57:45 am wysłana przez Piotras »