Autor Wątek: Liga francuska  (Przeczytany 159474 razy)

użyszkodnik

  • Administrator
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 224
Odp: Liga francuska
« Odpowiedź #10 dnia: Października 18, 2012, 16:05:12 pm »
Ta jasne. Z Janeczka już nic nie będzie, podzieli los Gromadowskiego.
Jesteś jasnowidzem? Powracasz z przyszłości?
Może jakieś argumenty? Dlaczego gra w lidze francuskiej ma niby Janeczkowi zaszkodzić?

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Liga francuska
« Odpowiedź #11 dnia: Października 18, 2012, 20:34:35 pm »
Przewiduje.


Chłopak ma już 25 lat, no ale taki Łasko pokazał jak grać należy gdy zbliżył się do 30, może i tu jest nadzieja, warto się pocieszać. Gdyby to był talent czystej wody już dawno grałby w kadrze przy takiej posusze jaką mamy. A tu trzeba było Zbyszka na atak przestawić a Janeczek dalej nie potrafi wygryźć chimerycznego Jarosza. Teraz jeszcze do kadry dobijają się Konarski, Krzysiek. Intuicja mi podpowiada, że Janeczek będzie takim drugim Marcelem - wielkie nadzieje a potem nici z tego.

willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: Liga francuska
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 26, 2012, 18:11:46 pm »
« Ostatnia zmiana: Listopada 26, 2012, 18:15:03 pm wysłana przez willhaven »

Łoszek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 109
Odp: Liga francuska
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 26, 2012, 20:20:17 pm »
Czytałem wywiad z trenerem Adriana. Gontariu ma kilka kilogramów nadwagi i jest w złej dyspozycji fizycznej, dlatego nie gra.

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Liga francuska
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 26, 2012, 23:19:55 pm »
Czytałem wywiad z trenerem Adriana. Gontariu ma kilka kilogramów nadwagi i jest w złej dyspozycji fizycznej, dlatego nie gra.

Trener zamiast udzielać wywiadów na ten temat powinien zająć się Adrianem skoro z nim tak źle. Przecież on sam do odpowiedniej dyspozycji fizycznej się nie doprowadzi. Odnośnie wagi - takiej pierdoły to dawno nie słyszałam. Dżordż nie ważył 20 kg, a mimo to latał nad blokiem aż miło, ponadto każdy z nas widział Adriana w akcji i nie było widać by miał jakiekolwiek problemy z kondycją. Ma pecha chłopak.. Odszedł od nas by grać, a tu taka kiszka.
Seize the day or die regretting the time you lost.

willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: Liga francuska
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 27, 2012, 09:02:03 am »
W linku, który przytoczyłem mówi o kontuzji...

Łoszek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 109
Odp: Liga francuska
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 27, 2012, 15:26:08 pm »
Trener zamiast udzielać wywiadów na ten temat powinien zająć się Adrianem skoro z nim tak źle. Przecież on sam do odpowiedniej dyspozycji fizycznej się nie doprowadzi. Odnośnie wagi - takiej pierdoły to dawno nie słyszałam. Dżordż nie ważył 20 kg, a mimo to latał nad blokiem aż miło, ponadto każdy z nas widział Adriana w akcji i nie było widać by miał jakiekolwiek problemy z kondycją. Ma pecha chłopak.. Odszedł od nas by grać, a tu taka kiszka.
Ja tylko cytuję jego słowa z pamięci, bo nie pamiętam gdzie czytałem ten wywiad. Trener ostro skrytykował Adriana. Możliwe, że było to na konferencji po meczu, zapytany dlaczego Gontariu nie gra.
Mam: http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2012-10-17-strefowe-podsumowanie-2-kolejki-ligi-francuskiej
« Ostatnia zmiana: Listopada 27, 2012, 15:29:59 pm wysłana przez Łoszek »

willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: Liga francuska
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 13, 2012, 11:32:27 am »
W ostatniej kolejce z 08.12 Janeczek 23 pkt ale jego zespół przegrał 2-3, no i Gontariu (11pkt) zaczął w koncu grać ale tez przegrali ;)
http://www.lnv.fr/
« Ostatnia zmiana: Grudnia 13, 2012, 11:36:29 am wysłana przez willhaven »

Shark1905

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1090
Odp: Liga francuska
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 17, 2012, 00:01:39 am »
Oliver Venno przechodzi do Rennes.Oznacza to chyba rozwiązanie kontraktu z Adim Gontariu.
Ciekawe czy znajdzie jakiś klub do końca sezonu?
Może Trefl ?


willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: Liga francuska
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 10, 2013, 12:26:57 pm »
my tu gadu gadu o innych sprawach a tymczasem Chaumont wygrało kolejno z Sete, Rennes i Tours a Janeczek widząc po statystykach całkiem całkiem i wskoczyli na 7 miejsce