Autor Wątek: Turnieje przed sezonem 2012/2013  (Przeczytany 46432 razy)

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 876

Dzojstik19

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 38

Shark1905

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1090
Odp: Turnieje przed sezonem 2012/2013
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpnia 02, 2012, 23:26:12 pm »
Cytuj
Praktycznie znana jest też już obsada memoriału. Oprócz Asseco Resovii zagrają w nim Jastrzębski Węgiel, niemieckie Generali Unterhaching i tureckie Fenerbahce Stambuł.

A więc zamiast Maceraty i Zenitu mamy Unterhaching i Fener.
Trochę szkoda bo nastawiłem się na takich graczy jak Anderson ,Savani czy Mihaylov na Podpromiu.


A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Turnieje przed sezonem 2012/2013
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpnia 03, 2012, 07:47:09 am »
Szkoda...  Ja bym zamiast Niemców wolal jakas Rosyjska druzyne... Nawet ta z Grozerem. Co do Jastrzębia to jakos specjalnie radosci nie ma... W lidze z nimi i tak bedziemy grac... Wolalbym kogos z zagranicy. Ale pomiedzy marzeniami a rzeczywistoscia jest duzo różnicy.

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Turnieje przed sezonem 2012/2013
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpnia 03, 2012, 10:19:09 am »
Może jeszcze się coś zmieni. Na oficjalnej stronie nie ma na razie nic

venom04

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 281
Odp: Turnieje przed sezonem 2012/2013
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpnia 07, 2012, 19:44:55 pm »
No Jastrzębie to miało być jeszcze w tamtym roku ale im mecz na otwarcie nowej hali wyskoczył.
Z resztą Fenerbahce też miało być w tamtym roku na turnieju ale mieli kłopoty finansowe zdaje się i byłem wtedy bardzo smutny że Milijković nie przyjedzie na Podpromie. Jak się okazało co się odwlecze to nie uciecze i Milijković w tym samym sezonie jednak zawitał na Podpromie. Teraz będzie miał okazję przyjechać drugi raz, chociaż nawet w tym artykule piszą że to jeszcze nie potwierdzone.
Też jestem za tym żeby na Turniej Strzelczyka przyjeżdżały zespoły które jeszcze nigdy na Podpromiu nie były, ale z drugiej strony żeby to były zespoły na poziomie Resovii a nie jakieś siatkarskie ogórki.
Szkoda mi tylko że ani Zenit ani Macerata nie przyjadą, to byłoby coś!

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Turnieje przed sezonem 2012/2013
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpnia 07, 2012, 19:56:55 pm »
Szkoda, że nie udało się ściągnąć Maceraty czy Zenitu. Myślałam, że to będzie formalność, bo sezon reprezentacyjny kończy się dość szybko, a później zaczynają się przygotowania do ligi i każdy będzie chciał pograć sparingi z dobrymi zespołami. No cóż, widocznie zarówno Włosi jak i Rosjanie mają inne plany na przygotowania..
Seize the day or die regretting the time you lost.

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Turnieje przed sezonem 2012/2013
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpnia 07, 2012, 21:43:21 pm »
Szkoda, że nie udało się ściągnąć Maceraty czy Zenitu. Myślałam, że to będzie formalność, bo sezon reprezentacyjny kończy się dość szybko, a później zaczynają się przygotowania do ligi i każdy będzie chciał pograć sparingi z dobrymi zespołami. No cóż, widocznie zarówno Włosi jak i Rosjanie mają inne plany na przygotowania..
Liczą się relacje towarzyskie. Górski raczej dla nikogo nie jest magnesem.

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Turnieje przed sezonem 2012/2013
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpnia 07, 2012, 21:49:23 pm »
No to po co w ogóle zapraszać TAKIE zespoły skoro tutaj liczą się relacje towarzyskie? Jeżeli ktoś chce mierzyć się z najlepszymi to znajomość czy sympatie nie mają tu nic do tego. Przynajmniej tak mi się wydaje :)
Seize the day or die regretting the time you lost.

re-ska

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Turnieje przed sezonem 2012/2013
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpnia 16, 2012, 11:34:11 am »
Witam, orientuje się ktoś gdzie i od kiedy będzie można kupić bilety na turniej w Krośnie i Memoriał Jana Strzelczyka  na Podpromiu?