Resovia > Kibice

Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii

(1/98) > >>

fanzwawy:
Witam wszystkich fanów Asseco Resovii z Warszawy.

(nieformalny) Warszawski Klub Kibica wznawia działalność!  :)

Wybieramy się na Superpuchar do Częstochowy - 29 IX (sob.). Zapraszamy do wspólnego wyjazdu a co najmniej do kupienia biletów obok siebie. Będzie wesoło - o czym nie muszę zapewniać  ;D

Prezio

Wszyscy jesteśmy Resovią!

Why:

--- Cytat: fanzwawy w Sierpnia 26, 2012, 14:02:56 pm ---Zapraszamy do wspólnego wyjazdu a co najmniej do kupienia biletów obok siebie

--- Koniec cytatu ---
A wiadomo już coś o biletach??

paula16:
Odnośnie biletów narazie cisza. Widać organizatorzy się nie spieszą.. Przecież mają jeszcze cały miesiąc.

fanzwawy:
Według informacji sprzed 3 dni bilety mają być ,,w przyszłym tygodniu'' - trzymamy rękę na pulsie i damy znać, gdzie kupować.

RZW:
Niestety, ale widzę, że muszę kolegę Prezesa doprowadzić do porządku!

Kolego Prezesie napominam Was, że nasz KK ma oficjalną nazwę, której skrót brzmi WKKR, ufam że nie muszę rozwijać akronimu. "A" dodaliście samowolnie! Ja rozumiem władza władzą, ale należy zmianę nazwy klubu podjąć na WZCWKK (Walnym Zgromadzeniu Członków Warszawskiego Klubu Kibica). Najbliższe w mieście świętej wieży. I ja nie jestem przeciw zmianie, ale moc mojego urzędu nakazuje mi doprowadzić Prezesa do porządku ;)
Jednocześnie  ostrzegam, że jeżeli się kolega Prezes nie ogarnie, to będę zmuszony wywlec jakiej to drużynie w piłkę kopaną kolega Prezes kibicuje od zawsze ;)

V-ce Prezes.

P.S. Jak widzicie już jest wesoło :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej