Autor Wątek: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii  (Przeczytany 170331 razy)

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #50 dnia: Grudnia 10, 2012, 13:45:06 pm »
My uważamy, że Wszyscy jesteśmy Resovią. Również Ci, którzy posądzają nas o lans.

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #51 dnia: Grudnia 10, 2012, 16:11:04 pm »
Dude
ten obrazek jest nie na miejscu. Z pewnych spraw żartować nie wypada.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #52 dnia: Grudnia 10, 2012, 20:43:33 pm »
Brak słów... Panowie ile wy macie lat? 16? Takie przepychanki słowne zachowajcie dla siebie bo to jest już żenujące

Janek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 305
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #53 dnia: Grudnia 10, 2012, 21:41:28 pm »
Skończyliśmy już! A Ty prowokujesz dorosła kobieto.... śmieszne, że musiałaś się wtrącić w ten temat!

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #54 dnia: Grudnia 12, 2012, 14:06:26 pm »
Dziś 18.00 Champions!

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #55 dnia: Grudnia 12, 2012, 20:58:28 pm »
Happy Hours byly dzis do kwadratu i tansze piwo i awans.

Wszyscy jestesmy Respvia!

kryystu

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 94
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #56 dnia: Grudnia 12, 2012, 21:46:20 pm »
tansze piwo i awans.
Wszyscy jestesmy Respvia!


Dużo tańszego piwa :)
Kto wygra mecz?!
SOVIA!!!!
KTO?!
SOVIA!!!!!
KTO?!
Sovia, Sovia, Sovia

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #57 dnia: Grudnia 12, 2012, 21:59:55 pm »


Wszyscy jestesmy Respvia!

Tak, tak, kolega słusznie zauważył literówkę. Nie bez powodu :D

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #58 dnia: Grudnia 12, 2012, 22:36:29 pm »
Czytam ten wątek, chociaż nie miałem na to ochoty, ale zawarte w nim treści trochę mnie również dotyczą, z prostej przyczyny, po prostu jestem kibicem Resovii. Rozumiem żart, ale skoro fakt jest prawdziwy, to ja się pytam kolegi fanazwawy ; czego kolega chciał się dowiedzieć pisząc 2. pochwała..., ja uważam, że to po prostu lekkomyślność. Myślę, że gdyby kolega vice był Kibicem Resovii, nie pozwoliłby sobie na utratę barw, nie szalika, ale barw. Nie wierzę, że niewiadome Ci jest, że sytuacje z szalikami się zdarzają i to dosyć często. Nie rozumiem więc sensu poinformowania forum o zaistniałej sytuacji, w sposób w jaki to uczyniłeś. Jeśli chciałeś reakcji kibiców przywiązanych do barw i tradycji, to ją dostałeś. Dla kibiców takich jak ja, barwy i tradycja to rzecz prawie święta. Ja nie zaryzykowałby pójść na ul. Hetmańską w szaliku Resovii na wierzchu, nie z obawy oberwania (to można mieć i bez szalika), ale właśnie z obawy utraty barw mojego ukochanego klubu. Bo tu nie chodzi o utratę szalika, ale o to co napastnicy z nim zrobią. Jesteś kibicem Resovii (za takiego się podajesz), zapytam więc, jakbyś kolego fanzwawy zareagował, gdybyś zobaczył kolesia, który Twoim szalikiem (szalikiem w barwach Twojego klubu) wycierałby sobie buty. Proszę o szczerą odpowiedź. Powiem Ci jeszcze coś. Pisze się dużo o tym, że zawodnicy nie przywiązują się do klubu, zgadza się, ale gdyby przywiązywali się do klubu i jego barw nie zrobiliby tego co zrobił jeden z zawodników (reprezentant Polski). Otóż kolego ów zawodnik wytarł sobie obuwie barwami jednego klubu. Jest to w moim odczucie karygodna postawa tak samo jak kradzież cudzej własności. Czekam na odpowiedź na moje pytanie, jaka byłaby Twoja reakcja gdyby ktoś wytarł sobie obuwie Twoim szalikiem w barwach Twojego klubu. Oczywiście proszę abyś to uczynił na forum a nie na pw.

szefb3

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 524
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #59 dnia: Grudnia 12, 2012, 22:44:05 pm »