Autor Wątek: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii  (Przeczytany 170017 razy)

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #40 dnia: Grudnia 09, 2012, 17:30:58 pm »
Najbliżej to macie chyba do Tworek

To komplement ze strony pana redaktora, czy też może nieustannie żółć  wciąż waścia zżera, że 5-cio osobowy KK Fanazwawy potrafi się dobrze bawić i pozyskać przy tym serca publiczności rzeszowskiej, warszawskiej a nawet bełchatowskiej?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2012, 19:52:10 pm wysłana przez reso_viak_zwawy »

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #41 dnia: Grudnia 09, 2012, 21:35:30 pm »
Ponieważ pojawiły się nowe okoliczności zabieram głos jeszcze raz.

1. Wszystkim, którzy podobnie jak Janek czy bogdans (co okazało się w czasie rozmowy telefonicznej) zrozumieli, że pochwaliłem kolegę Marcina za to, że dał sobie odebrać szalik, zalecam jedno: dobrze jest nauczyć się czytać ze zrozumieniem, owszem, zdanie może nieco za długie jak na proste umysły ale chwila wysiłku...

2. Wracając do bogansa.
Czy ówże przesłał nam teraz czy kiedykolwiek gratulacje za naszą działalność bez precedensu - żaden klub nie ma w Warszawie swoich zorganizowanych fanów, na dodatek uruchamiamy fanów z innym miejscowości (choćby Śląsk), no i aktywizujemy pikników na Podpromiu (za co nam dziękują) ?
A może przesłał wyrazy współczucia koledze Marcinowi?
No to może potępił chamstwo kiboli Legii?
Nic z tych rzeczy. 
W sumie w ciągu ponad dwu lat naszej działalności zauważył nas dwa razy. Raz po finałach, pisząc histerycznie na forum, że się lansujemy. No i teraz. Oprócz owej chamskiej wypowiedzi przysłał mi dzisiaj także SMS: ,,Czy wiesz debilu, co znaczy stracić Barwy. Wyrzuć kretyński wpis z forum''.
A w czasie rozmowy telefonicznej argumentował, że teraz kibole innych klubów będą się śmiać z kibiców Resovii i zabierać im szalki. 
Jednym słowem bogdas proponuje nam wpisanie się w logikę zachowań kibolskich.
Jak widać jego skandaliczne zachowania na Rynku po finałach nie były przypadkowe.

Drogi represie - powoli przekonuję się, że jednak kibolstwo nie jest tak odległe od resoviackiej siatkówki. Chociaż pewnie i Ty nie sądziłeś, że rzecznikiem owych zachować będzie skądinąd dziennikarz - choć w tym wypadku to słowo zdecydowanie na wyrost.

Janek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 305
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #42 dnia: Grudnia 09, 2012, 22:36:57 pm »
Powiem krótko:
Odpowiedziałeś na pytanie jak profesjonalista i odwróciłeś kota do góry ogonem!
Jak następnym razem dostaniesz w łeb, to zapytaj ich dlaczego Ci zabrali szalik i co z nim teraz zrobią.
Koniecznie Nas o tym powiadom.
Niech dzieci szanują Twoje zdanie, a kibice będą wiedzieli o co zapytałem!

Bez odbioru!
PozdRRo


szefb3

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 524
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #43 dnia: Grudnia 09, 2012, 22:41:43 pm »
Co jeden widzę to większy myśliciel na tym forum....ja pierdziele:D po ynteligencji będzie nam jechał:D. Mnie to tam np nie obchodzi czy to było pisane z ironią czy bez....(a to że niektórzy tej ironii nie wyłapali to może być równie dobrze wina osoby ironizującej...). Mnie w tym wszystkim JEDYNIE zastanawia jak można było wyjść na miasto Stołeczne z założonym i widocznym szalikiem Resovii:O:O:O:O:O. Ynteligentny to ja nie jestem, więc mi się to w głowie nie mieści. Panowie wrzucie na luz bo akurat w tym co przytoczył fanzwawy to Bogdan ma 100% racji. Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd. Ja wiem jaki macie styl kibicowania i bycia(do którego nic nie mam), ale ulica nie jest odpowiednim miejscem na tego typu rzeczy(trzeba było jeszcze iść w trójkę przez Warszawę z tym Waszym transparentem "Wszyscy Jesteśmy Resovią":D o to dopiero by się Legioniści ucieszyli:D) A jeszcze sposób przekazania forumowiczom informacji o utracie szalika.... to tak jak by się pochwalić że się puściło bąka na eleganckim bankiecie...no jest się czym szczycić :D
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2012, 22:46:19 pm wysłana przez szefb3 »

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #44 dnia: Grudnia 09, 2012, 22:58:10 pm »
jak można było wyjść na miasto Stołeczne z założonym i widocznym szalikiem Resovii:O:O:O:O:O.

Repres masz rację, niedaleko do kibolstwa.

A do szefa. Wyobraź sobie, że nie raz po mieście stołecznym paradowałem w dniu meczu w szaliku Resovii. I nie raz zbierałem gratulacje przy różnych okazjach od kibiców Legii. Tylko, że to nie byli kibole.

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #45 dnia: Grudnia 09, 2012, 23:00:50 pm »
Wszystkiego mogłem się spodziewać ale nie tego, że znajdę w wypowiedziach Janka i szefb zrozumienie dla kiboli Legii i szyderstwo, że kolega dał się obrabować z szalika, bo nie respektuje kibolskich norm. A wydawało by się, że to raczej powód do podziwu.

Otóż informuję po raz kolejny, że nie przyjmujemy do wiadomości kibolskiego myślenia. Nawet za cenę utraty kolejnego szalika.

Przed prostacką przemocą może i się ugniemy, zwłaszcza, gdy ma znaczną liczebną przewagę.

Przed prostackim myśleniem nigdy.

szefb3

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 524
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #46 dnia: Grudnia 09, 2012, 23:09:49 pm »


 

Czyli Panowie domów i mieszkań swoich nie zamykacie, wszak nie przyjmujecie do siebie złodziejskiego myślenia?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2012, 23:37:25 pm wysłana przez szefb3 »

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #47 dnia: Grudnia 09, 2012, 23:43:00 pm »
Potwierdzam, nie jesteś inteligentny skoro nie rozumiesz co napisał Prezio.

Czyli Panowie domów i mieszkań swoich nie zamykacie, wszak nie przyjmujecie do siebie złodziejskiego myślenia?




Przed prostacką przemocą może i się ugniemy, zwłaszcza, gdy ma znaczną liczebną przewagę.

Przed prostackim myśleniem nigdy.


szefb3

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 524
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #48 dnia: Grudnia 09, 2012, 23:46:59 pm »
Potwierdzam ajkiu minus 120. Wygraliscie.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2012, 23:48:58 pm wysłana przez szefb3 »

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1399
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #49 dnia: Grudnia 10, 2012, 13:37:13 pm »


Panowie, spokojnie, nie licytujcie sie kto jest bardziej resoviacki od samej Resovii. Resovia to dobro wspolne.
Chill out.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!