Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 691101 razy)

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1680 dnia: Grudnia 12, 2017, 13:48:17 pm »
Te otwarte treningi raz w tygodniu to takie korporacyjne. Będą otwarte np. w środę o 12.30. Nikt nie będzie przychodził, bo ludzie w pracy, hotki w szkole. Zatem wyjdzie, że kibice nie interesują się treningami, zatem będzie można zamknąć.

A swoją drogą triumf polskiej myśli szkoleniowej z zamykaniem treningów już wyszedł. 4te miejsce w Kraku, 4te miejsce w lidze w zeszłym sezonie. A Czekaj, wróc to gramy o 4te miejsce? ;)

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1681 dnia: Grudnia 12, 2017, 14:28:54 pm »
Te otwarte treningi raz w tygodniu to takie korporacyjne. Będą otwarte np. w środę o 12.30. Nikt nie będzie przychodził, bo ludzie w pracy, hotki w szkole. Zatem wyjdzie, że kibice nie interesują się treningami, zatem będzie można zamknąć.

A swoją drogą triumf polskiej myśli szkoleniowej z zamykaniem treningów już wyszedł. 4te miejsce w Kraku, 4te miejsce w lidze w zeszłym sezonie. A Czekaj, wróc to gramy o 4te miejsce? ;)
No i robi się... ni to śmisznie, ni to strasznie...

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka


bociek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 137
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1682 dnia: Grudnia 12, 2017, 15:13:26 pm »
Poczekam na nagranie audycji, bo tam jest tyle smieszno-strasznych smaczkow o dzialaniu klubu ze musze dwa razy posluchac, bo poki co nie wierze :)

Tim

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 768
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1683 dnia: Grudnia 12, 2017, 16:41:51 pm »
Dziwna była ta audycja .... tak jakby Asseco miało zostać sponsorem tego radia - to oczywiście przenośnia, ale oddająca klimat wzajemnego zrozumienia uczestników rozmowy ... a przecież całe forum nic z tego nie rozumiało w temacie wydarzeń z Roberto i dalej po audycji nie rozumie, lub musi się domyślać, ale pogadali sobie Panowie i temat z głowy...brakowało mi tego ducha i pasji, którą słyszę przy zadawaniu przez Pana Redaktora pytań ws wyboru trenera kardy, dziś takich nie było, hmmm.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 13, 2017, 17:11:23 pm wysłana przez Tim »

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1684 dnia: Grudnia 12, 2017, 16:43:35 pm »
Tak z czystej ciekawości. Czy na treningach pod rządami Roberto były tłumy? Ja nie byłem a jestem ciekawy. Zastanawiam się, czy ta decyzja o tym, iż jeden trening otwarty, to marketingowy strzał w stopę. Zysk praktycznie żaden, za to wizerunkowo to słabo wygląda. Już lepiej by to wyglądało, iż treningi np. w poniedziałek po meczu zamknięte a po meczu wolne. Było kilka możliwości, wybrano słabo.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 12, 2017, 16:53:28 pm wysłana przez A :) »

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1685 dnia: Grudnia 12, 2017, 16:52:20 pm »
Byłem ze 2x. Tłumów nie było. Nawet Represa nie było. ;)
Tym bardziej na moje pokazuje to, że nasz nowy/stary trener stosunku do kibiców nie zmienił.

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 823
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1686 dnia: Grudnia 12, 2017, 17:18:11 pm »
Tym bardziej na moje pokazuje to, że nasz nowy/stary trener stosunku do kibiców nie zmienił.

Marcin o czym Ty rozmawiasz? Jak trener może zmienić stosunek do kibiców, jak wiceprezes Stowarzyszenia Sympatyków Piłki Siatkowej Resovia radzi kibicom, żeby się pogodzili z faktem, że zdanie kibiców ma dla klubu marginalne znaczenie.

Warto się pogodzić z faktem, że dla klubu Asseco zdanie kibiców ma marginalne znaczynie, a jak Ci się coś nie podoba w klubie Asseco to nie przychodź na Podpromie.

Już rozumiesz?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 12, 2017, 23:56:58 pm wysłana przez wog »

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1687 dnia: Grudnia 12, 2017, 18:17:50 pm »
Marcin o czym Ty rozmawiasz? Jak trener może zmienić stosunek do kibiców, jak wiceprezes Stowarzyszenia Sympatyków Piłki Siatkowej Resovia radzi kibicom, żeby się pogodzili z faktem, że zdanie kibiców ma dla klubu marginalne znaczenie.

Warto się pogodzić z faktem, że dla klubu Asseco zdanie kibiców ma marginalne zdarzenie, a jak Ci się coś nie podoba w klubie Asseco to nie przychodź na Podpromie.


Już rozumiesz?

Ryzykowna teza. Jak się czyta forum, to nie widać, aby kibice się przestraszyli "proroctw" Pana Wiceprezesa SSPS. Więcej do stracenia ma Towarzystwo Wzajemnej Adoracji, spijające sobie z dzióbków.......

bociek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 137
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1688 dnia: Grudnia 12, 2017, 19:25:46 pm »
Jest gdzies ta audycja moze? czy jeszcze nie ma jej?
... ile tam bylo dziwnych tlumaczen... az klawiatura swiezbi, tylko musze to jeszcze raz przesluchac zeby nie bylo ze zle zrozumialem :)

Pisar

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 477
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1689 dnia: Grudnia 12, 2017, 20:22:32 pm »
Ryzykowna teza. Jak się czyta forum, to nie widać, aby kibice się przestraszyli "proroctw" Pana Wiceprezesa SSPS. Więcej do stracenia ma Towarzystwo Wzajemnej Adoracji, spijające sobie z dzióbków.......

Jako członek SSPS nie wiedziałem że mamy wiceprezesa. Kto nim jest?