Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 691704 razy)

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1710 dnia: Grudnia 14, 2017, 01:21:57 am »
Twoje zdanie na mój temat (zresztą na jakikolwiek temat) ma dla mnie... marginalne znaczenie. Przesadziłem. Nie ma dla mnie kompletnie żadnego znaczenia.
----------------------------------------------------------------
Kolego Carpyook, jeszcze raz przeczytaj mój wpis, do czego się odnosił, co napisałem, że ktoś powiedział, a co jest moją interpretacją, wyraźnie oddzieloną od cytatu.
Jeżeli nadal nie rozumiesz to kursywą zapisane są "złote porady" trenera Kowala i jednego z użytkowników tego Forum, którego zdaje się na wyrost nazwałem "wiceprezes SSPS". Ponieważ te "porady" współbrzmią ze sobą idealnie bo w równym stopniu są... przede wszystkim obraźliwe dla kibiców, zapisałem je w jednym zdaniu i żeby odróżnić od cytowanego wcześniej wpisu, wyróżniłem kursywą. Jeżeli Tobie się skojarzyło, że to cytat z kogoś... Marcin nawiązał do wypowiedzi Kowala (a mój wpis był kierowany do Marcina) ja napisałem co napisał jeden z użytkowników Forum i... mi się po prostu skojarzyło co napisał "wiceprezes" z tym co kiedyś Kowal powiedział. Przyznasz, że idealnie to współgra? Ja naprawdę wiem jak się zapisuje cytaty.
Ot, tyle.

To "uderz w stół..." to nie do Ciebie :)

PozdRRawiam

piokol

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 151
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1711 dnia: Grudnia 14, 2017, 06:03:01 am »
panowie proponuję walkę w kisielu ;)

Ironic222

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 145
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1712 dnia: Grudnia 14, 2017, 08:37:51 am »
...to jest, był i będzie teatr jednego i pół aktora. Sponsor płaci i wymaga pełnego podporządkowania. Wpuszcza nas do swojego cyrku ale nie po to żebyśmy przestawiali meble, tylko po to żeby bić brawo i cieszyć się możliwością oglądania jego inwentarza. Sytuacja wypisz wymaluj podobna do żużla za czasów p. Marty. Żebyśmy tylko tak nie skończyli. Sorry za porównania ale czasem trzeba. Najgorsze że z takim postrzeganiem siatkówki nic w Europie nie osiągniemy, kompletnie nic. Albo chcemy mieć drużynę na poziomie europejskim i tutaj potrzeba dużżżżżżżo kasy i konkretnych zawodników albo będziemy się bawić siatkówką na poziomie Bielska , Będzina i Kielc i z nostalgią wspominać czasy FF w Berlinie.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6940
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1713 dnia: Grudnia 14, 2017, 09:40:51 am »
Kolego Wog, obiecuję Ci, że następnym razem moje zdanie zainteresuje Cię. I to bardzo.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1714 dnia: Grudnia 14, 2017, 10:23:34 am »
 ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1715 dnia: Grudnia 14, 2017, 11:05:26 am »
Kolego Wog, obiecuję Ci, że następnym razem moje zdanie zainteresuje Cię. I to bardzo.
Brzmi co najmniej jak jakaś groźba :o ::)

Wog, do sądu Cię będzie podawać, czy jak?
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1716 dnia: Grudnia 14, 2017, 11:25:05 am »
Pablo, naprawdę to co robi/pisze/obiecuje ten kolega, mówiąc najoględniej jak się da... kompletnie mnie nie interesuje.
Nie wiem czy to groźba, ale nie sądzę. Myślę, że to faktycznie obietnica, że kiedyś napisze coś co mnie bardzo zainteresuje (w co wątpię).
Nie wiem po co ten kolega do mnie pisze, ale ma ochotę to niech se pisze. Ja nawet czasem mam niezły ubaw. ;) ;D

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1717 dnia: Grudnia 14, 2017, 12:33:19 pm »
W Centrum Sportu wtorek  19 grudzień godz 12''10 Gość programu Jerzy Mielewski - Polsat. Zapraszam  www.radiocentrum.pl   89 fm

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1718 dnia: Grudnia 14, 2017, 12:42:43 pm »
Ja  prosze o wysłuchanie wtorkowej audycji na spokojnie . kto chce wyciągnie wnioski jakie chce

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1719 dnia: Grudnia 14, 2017, 12:45:44 pm »
O wyciąganiu wniosków miałem oczywiście na uwadze program z Bartkiem Górskim