Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 691584 razy)

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2050 dnia: Października 09, 2018, 22:09:35 pm »
Obiecywał Prezes pożegnanie Jochena i Lukasa podczas przedsezonowego turnieju. Co poszło nie tak? ;)
Ja czuję wstyd za Klub i jakąś taką totalną pustkę. Tyle razy przybijało się naszym piątkę, pisało jakimi to filarami są dla zespołu (nie mówię tu akurat o nich, ale i innych którzy odchodzili) i brak możliwości ich godnego pożegnania i podziękowania po prostu mnie rozwala i dodaje zniechęcenia. Nie chcę takiej bezdusznej Resovii. W sporcie zawodowym, w tej kwestii, są miejsca na sentymenty i powinny być pielęgnowane.

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2051 dnia: Października 09, 2018, 22:43:22 pm »

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2052 dnia: Października 10, 2018, 09:34:34 am »
Jest oczywiście tak jak wiedzieliśmy, że będzie.
Mika gotów na 80% czyli mimo absencji w reprze nie wyzdrowiał. Jak to go badano ja się pytam?
Mikołaj, bo po polsku to Mikołaj do grudnia co najmniej na francuskiej licencji.
Zatem módlmy się o zdrowie i formę Buszka i Miki.
Do tego Mika zacznie granie nie w pełni gotowy, to w najlepszym wypadku proces rekonwalescencji się mu wydłuża.

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2053 dnia: Października 15, 2018, 10:56:58 am »
Zapraszam na rozmowę z Mirosławem Przedpełskim . Wtorek 16 pażdziernika '' W Centrum Sportu '' www. radiocentrum.pl     89'0 fm . Bardzo proszę o pytania

fanres

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1142
  • A3
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2054 dnia: Października 15, 2018, 14:47:15 pm »
Co należy zrobić aby polski głos liczył się na siatkarskich salonach ? Jaka jest szansa, aby mistrz świata nie musiał brać udziału w olimpijskich kwalifikacjach ? Czy nie należy zmienić na stałe regulaminu rozgrywania mistrzostw świata ,aby uniknąć meczów o pietruszkę i kombinowania ? Czy kiepscy sędziowie ponoszą jakieś konsekwencje ?

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2055 dnia: Października 15, 2018, 16:43:19 pm »
Kiedy Puchar za Mistrzostwo będzie w Rzeszowie?

SupporteRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Resovia Rzeszów na zawsze w moim sercu
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2056 dnia: Października 15, 2018, 22:17:45 pm »
1. Dlaczego FIVB niszczy siatkówkę robiąc rzeczy, które miały miejsce na MŚ: zmiana drabinki i regulaminu w trakcie turnieju, nagła zmiana przepisu o wypychaniu piłki, faworyzowanie gospodarzy? Czy światowe władze w ogóle zwracają uwagę na sprzeciw środowiska siatkarskiego wobec takich praktyk?
2. Co Pana zdaniem musi się stać, żeby Liga Mistrzów nie była jedynie rozgrywkami prestiżowymi dla klubów.Czy jest szansa że kluby zaczną odnosić korzyści finansowe na uczestnictwie w tych rozgrywkach?

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2057 dnia: Października 16, 2018, 21:34:36 pm »
Fifuś, nagrałeś może dzisiejszą audycję?
Wrzuć please...chętnie by człowiek posłuchał. Pogoda kapitalna to akuratnie przy spacerku lub w trakcie jazdy rowerem by się odsłuchało  :)
A tak na marginesie miałbym do Ciebie jeszcze jedną prośbę...nie mógłbyś też nagrywać i publikować audycji dotyczących piłkarskiej Resovii? Los Ci taki życzliwy gest w Morganie przy barze na pewno wynagrodzi  :)

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2058 dnia: Października 20, 2018, 13:14:31 pm »
Nagrałem, nagrałem, niestety, tym razem sprzęt zawiódł i przez pierwsze 20 minut słychać uciążliwy szum.

https://youtu.be/_zgHZhqmGRs

Audycje piłkarskie też będę nagrywał, jak tylko będę miał możliwość :)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6939
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2059 dnia: Października 20, 2018, 22:32:05 pm »
Pierwszy chyba raz zdarzyło mi się, że wysłuchałem audycji "na jednym wdechu". Wydech nastąpił dopiero po audycji.
Jestem pod ogromnym wrażeniem.
Do konkretów w tej chwili nie będę się odnosił, bo do wszystkiego, o czym mówi Przedpełski,... odnoszę się od lat.
Od początku miałem duży dystans do stawianych Przedpełskiemu zarzutów i mam ten dystans do dziś. Dlaczego? Opowiadał nie będę, bo i tak nikt mi nie uwierzy. Nikt nie uwierzy, bo... to jest nie do uwierzenia. Żeby człowiek w to uwierzył, musi go to bezpośrednio dotknąć, czego nikomu nie życzę.
Dopóki w polskiej siatkówce są tacy ludzie jak Przedpełski, jest szansa - szansa na wszystko. Zróbmy to wszystko lepiej niż do tej pory.
Bardzo wartościowy program. Chyba najlepszy polski, najbardziej merytoryczny program o siatkówce jaki kiedykolwiek powstał.
Brawo Bogdan! Brawo, brawo, brawo! Świetny rozmówca. Świetna rozmowa.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.