Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 691544 razy)

SupporteRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Resovia Rzeszów na zawsze w moim sercu
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2110 dnia: Grudnia 08, 2018, 11:06:35 am »
Ja nie mam pytania do Prezesa, tylko o samą audycję. Nie mogłem na żywo wysłychać audycji z Panem Jakubem Malke. Zamierzałem wysłuchać powtórki, ale jej nie było, forumowicz który wrzucał nagraną audycję, tym razem tego nie zrobił. Czy jest jeszcze szansa na jej odsłuchanie i czy z następnej aydycji z Prezesem Ignaczakiem będzie powtórka/ ew. czy będzie nagrana?

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2111 dnia: Grudnia 08, 2018, 11:36:43 am »
1. Na KMŚ został umieszczony telebim. Był on w bardzo fajnym miejscu i pożyteczny zwłaszcza przy challangu. Czy jest szansa na zamontowanie go na meczach Resovii?
2. Czy klub kibica gości mógłby zostać przeniesiony na górne sektory nad sektorem C4? Obecne umiejscowienie źle wpływa na doping na Podpromiu.
3. Bardzo super pomysł ze złotym karnetem dla Bartosza Górskiego. Czy będziecie rozszerzać tą akcję na innych zasłużonych dla Klubu np. członków złotej drużyny z Janem Suchem na czele.
4. Z przebudowy Podpromia nici. Tematem zajmował się Bartosz Górski, ale teraz to już sprawa nowego prezesa. Czy istnieje tzw. Plan B na halę? Czyli np. gruntowna modernizacja obiektu. Bo od oddania jej minęło już parę lat i nie wszystko wytrzymało próby czasu. Czy jest stworzona lista rzeczy, które oczekuje klub od miasta aby poprawić funkcjonalność hali?
5. Podczas KMŚ jedną z najbardziej irytujących rzeczy było spadające konfetti. Czy miasto podjęło jakieś kroki aby to wysprzątać?
6. Czy w hali pojawi się w sprzedaży piwo?
7. Czy jako prezes planujesz utworzyć jakąś strefę dla dzieci do zabawy? Wzorem innych hal, gdzie będą animatorzy i jakieś atrakcje dla najmłodszych (podpowiedź może wnęka obok sektora C4, za  Polsatowskim stanowiskiem relizacyjnym, tam gdzie dawniej było studio Polsatu)
8. Na KMŚ bardzo fajnie został zrobiony stolik sędziowski. Były monitory wyświetlające czas do zagrywki a wszystko zasłonięte gustowną reklamą miasta gdzie był rozgrywany turniej. Czy na meczu Resovii była by szansa na podobne rozwiązania?
9. Co z kontraktem Rafaela Redwitza? Jest jeszcze naszym zawodnikiem czy rozwiązano z nim umowę. Jaki powód? Limity czy konflikt z trenerem. Bo nie jest to sytuacja, która często w Rzeszowie się zdarza. Jak rozwiązano umowę to czy Rafa będzie miał szansę pożegnać się z Rzeszowską publicznością?
10. Czy będą jeszcze jakieś zmiany w zespole? Mamy wszak 5 środkowych.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 08, 2018, 14:59:17 pm wysłana przez A :) »

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2112 dnia: Grudnia 08, 2018, 13:11:32 pm »

6. Ponad połowa kibiców AssecoResovii to kobiety. Czy planujecie w klubie jakieś akcje marketingowe skierowane do nich?


Jako że powyższe pytanie stanowi przejaw poprawności politycznej wszechobecnej w dzisiejszych czasach, to o ile ono padnie proszę o zadanie mojego pytania.:
Około 50% kibiców to mężczyźni czy  planujecie w klubie jakieś
akcje marketingowe skierowane do nich?

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6938
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2113 dnia: Grudnia 08, 2018, 17:58:00 pm »
Prezesów od wydawania pieniędzy jest na pęczki. Gorzej z tymi od zarabiania pieniędzy.
Czy prezes ma pomysł, jak przyciągnąć do Resovii więcej pieniędzy?
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 877
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2114 dnia: Grudnia 09, 2018, 01:35:23 am »
Jako że powyższe pytanie stanowi przejaw poprawności politycznej wszechobecnej w dzisiejszych czasach, to o ile ono padnie proszę o zadanie mojego pytania.:
Około 50% kibiców to mężczyźni czy  planujecie w klubie jakieś
akcje marketingowe skierowane do nich?

https://www.youtube.com/watch?v=wV2mfoBRWJk

SiatkarskiFan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 379
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2115 dnia: Grudnia 10, 2018, 16:54:20 pm »
Czy i w jaki sposób pożegnano Rafe Redwitza?

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2116 dnia: Grudnia 10, 2018, 18:24:49 pm »
Czy przeczytałeś książkę Bartosza Górskiego? Będzie pomocna na nowym stanowisku? Coś Cię zaskoczyło w niej?

Nie da się uciec od aktualnej dyspozycji Resovii. Czy udało się zidentyfikować co jest nie tak? Wszak medaliści mistrzostw świata nie powinni tak grać.

Jak zdrowotnie wygląda sytuacja w Resovii. Coraz wiecej zawodników wypada że składu. Buszek zatrucie pokarmowe, Schulz problemy z barkiem, Masłowski kontuzja. Wcześniej Szerszeń. Dużo tego.

Czy Mateusz Mika jest w 100% zdrowy? Przed sezonem mówiono, iż jest zdrowy na 75%.

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2117 dnia: Grudnia 10, 2018, 18:51:49 pm »
Coraz wiecej zawodników wypada że składu. Buszek zatrucie pokarmowe, Schulz problemy z barkiem, Masłowski kontuzja. Wcześniej Szerszeń. Dużo tego.

To pytanie jest skandalicznie głupie. Górski był kryształowy i nic nie można mu było zarzucić za to Ignaczaka zaczynamy się czepiać o sraczkę Buszka, albo zderzenie Masłowskiego :o
W końcu.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2118 dnia: Grudnia 10, 2018, 19:10:54 pm »
Bardziej chodzi o to, czy my niedługo będziemy mieć kim grać. Bardziej niż limity to trzymają nas kontuzje/urazy itp. To nie jest wina Igły. Nie mniej ciekawi mnie jak ze zdrowiem zawodników.

Coś z innej beczki.
W zeszłym roku prezes Kasprzyk mówił o Klubie Wybitnego Reprezentanta. Minął rok i czy Krzysiek wie coś o nim. Szukałem w necie ale cisza (może w złych miejscach)

Prezes Resovii ma też głos na spotkaniu prezesów ligi. Nie wiem czy Pan prezes miał czas aby się zastanowić nad tym co chciałby zmienić w lidze. Jako były zawodnik ma zapewne inny punkt widzenia niż Bartosz Górski. Jeżeli to możliwe, to trzy rzeczy które prezes chciałby zmienić we funkcjonowaniu ligi.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2119 dnia: Grudnia 11, 2018, 18:40:09 pm »
Boguś nowemu prezesowi odpuścił już temat koszulek do karnetu ;p