Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 691644 razy)

Wilinho10

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 114
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2120 dnia: Grudnia 11, 2018, 20:28:19 pm »
Była wogule ta audycja? Coś tu strasznie cicho. Zero komentarzy, analiz, wniosków itp.:-D

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2121 dnia: Grudnia 11, 2018, 20:43:56 pm »
Nagranie dzisiejszej audycji z Krzysztofem Ignaczakiem:

https://youtu.be/yqb1K6jCXJo

W wolnej chwili udostępnię też zaległe: z Wojciechem Drzyzgą i Jakubem Malke.

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2122 dnia: Grudnia 11, 2018, 20:59:56 pm »
Nasz klub ma nareszcie prezesa, który nie tylko zna się na siatkówce ale ma znacznie szerszą wizję jego funkcjonowania.

I trudno, bym nie miał satysfakcji - Krzysztofowi Ignaczakowi bliskie są te wartości o które się tu upominałem od lat i gdy była szansa - realizowałem je w praktyce. Owszem, bywało ciężko ale nigdy nie traciłem wiary, że musi nadejść na nie czas.

Nowy prezes na szansę stworzyć w Rzeszowie nie tylko wyjątkowe dla siatkówki w skali kraju ale i i w skali międzynarodowej.
I przy swoich zaletach jest dostatecznie silny mentalnie ale i niezależny finansowo, by móc być pełnoprawnym partnerem dla Adama Górala.

Teraz pora na działania.
Deklaruję swoje wsparcie.

Wszyscy jesteśmy Resovią!

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2123 dnia: Grudnia 12, 2018, 10:58:41 am »
Mam nadzieje że zdajecie sobie sprawę że nie ma szans przedstawić wszystkich Waszych pomysłów na antenie podczas programu .Wiecie równie dobrze że przed i po programie rozmawiamy o tym '' co mówi się na 3 Maja'' Pewniaku!!! Twój pomysł będzie realizowany .

tenmisza

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 57
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2124 dnia: Grudnia 12, 2018, 10:59:58 am »
Audycja z nowym Prezesem odsłuchana. Bardzo fajnie gada teraz Igła (znacznie lepiej niż na konfie, ale to pewnie przez stres). Klasa za docenienie Bartka Górskiego, bardziej stonowane wypowiedzi odnośnie wiązania zawodników długo-terminowymi kontraktami i w ogóle konkretnie nakreślony kierunek rozwoju klubu. Ciekawe info odnośnie wejścia drugiego sponsora tytularnego. Mam wrażenie, że zmiana nazwy Asseco Resovii, to tylko kwestia czasu. Zobaczymy jaką siłę przebicia ma Krzysiek w kwestii namawiania gwiazd do przyjścia do Reski, ale mógłbym się założyć o jakieś (niewielkie)  ;) pieniądze, że być może już w nowym sezonie zobaczymy takie trio: Kubiak, Drzyzga, Grozer/Kurek. Byłaby petarda!

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2125 dnia: Grudnia 12, 2018, 12:38:58 pm »
Pewniaku!!! Twój pomysł będzie realizowany .

Cieszę się że pomogłem :)


Co do audycji... Jedna rzecz szczególnie przykuła moją uwagę. Wątek o relacjach z managerami. Ja nie znam realiów. Znam tylko opowieści. Ale dzisiejsza wypowiedź Igły o tym, jak mu zachwalają zawodników, utwierdziła mnie w jednym: w klubie musi być fachur od tego! Czy to jako Prezes czy jako Dyrektor sportowy. Ktoś kto zjadł na siatkówce zęby i nie da sobie wmówić że "białe jest białe, a czarne jest czarne". I taką osobą na pewno będzie Ignaczak. I już mnie to cieszy.

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2126 dnia: Grudnia 12, 2018, 13:59:12 pm »
Bardzo fajnie, że na początku wyjaśniono kwestię zwracania się i tytułowania. Igła dość gładko ale konkretnie wyraził się kiedy jest Igła/Krzysiek a kiedy Pan Prezes  ;)

poyjla

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 362
  • Rzeszowianka
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2127 dnia: Grudnia 12, 2018, 16:43:40 pm »
Bardzo fajnie, że na początku wyjaśniono kwestię zwracania się i tytułowania. Igła dość gładko ale konkretnie wyraził się kiedy jest Igła/Krzysiek a kiedy Pan Prezes  ;)
Poza tym zero konkretów - mam nadzieję, że koncepcja dopiero powstaje i powstanie ;)
:: Bez Kibiców nie ma sportu ::

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1412
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2128 dnia: Grudnia 12, 2018, 17:24:13 pm »
Nowy prezes ma niesamowity talent do rozmawiania. Nie tylko do "rozmydlania tematu" ale i do wciągnięcia do dyskusji swojego rozmówcy.
Coś tam się udało wyciągnąć z tego wywiadu, Pan Ignaczak ma u mnie kredyt zaufania na nowy sezon (tak, ten już, niezależnie od tego, czy będzie "6" czy nie, jest pozbawiony emocji/jaraniem się wynikami i stylem gry).
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

arek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 233
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2129 dnia: Grudnia 17, 2018, 10:45:35 am »
Z okazji uczestnictwa w jutrzejszej audycji byłego prezesa Bartosza Górskiego- mam do Niego jedno pytanie, związane z Naszym klubem.

Jak wyglądała sytuacja z polską licencją dla Nicolasa Szerszenia, dopóki był on prezesem Resovii?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 17, 2018, 11:48:34 am wysłana przez arek »