Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 691121 razy)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2220 dnia: Kwietnia 26, 2019, 08:13:18 am »
Mnie cieszy akcja z W22. W końcu kibice Resovii będą mogli udowodnić, jak bardzo zależy im na Resovii. Bo nie sztuką sięgać do cudzej kieszeni i wydawać cudze pieniądze. Tutaj trzeba swoje pieniądze oddać.
Ostatnia akcja i odbudowa trybuny przy sztucznej murawie nie zakończyła się sukcesem. Mam nadziej, iż tym razem będzie inaczej.

W co do postu represa czy pewniaka. Sławek, nie sztuką przekonać przekonanych. Sztuką jest przekonać tych nie przekonanych.

Przede wszystkim Darku, potrzebna jest odrobina dobrej woli, a nie negowanie w czambuł każdej próby, która może spowodować odbicie się tego wszystkiego spod poziomu mułu (to bardzo trudny i mozolny proces). Pierwszy krok w dobrym kierunku wykonała dRRużyna. Jeśli to przy tych ludziach nie pójdzie do przodu to następna taka okazja może się szybko nie przytrafić.
Ja, po chyba 12...15 latach wróciłem na W22. Wystarczyło mi pójść na mecz i zobaczyć tych niesamowicie mocno walczących chłopaków, żeby od czasu derbów ze Stalą jeszcze w III lidze, nie opuścić ani jednego meczu u siebie (a teraz jadę na trzeci z rzędu mecz wyjazdowy).
Inni przyjdą pewnie dopiero wtedy, kiedy Resovia...będzie grała przynajmniej w pucharach europejskich, a krzesełka będą nie tylko lśniące, ale i podgrzewane.
Jesteśmy póki co na dobrym kierunku. Już gramy z takimi markami, jak Widzew, Ruch Chorzów, GKS Bełchatów, czy Górnik Łęczna. O naszym bardzo dalekim rajdzie w Pucharze Polski też warto tu wspomnieć, bo mecz z Lechią Gdańsk, która pewnie sięgnie w tym sezonie po Mistrzostwo Polski, był największym piłkarskim wydarzeniem w Rzeszowie od kilkudziesięciu lat.
Wystarczy zacząć te wydarzenia śledzić na bieżąco, żeby zdać sobie sprawę z tego...ŻE WARTO PRZYJŚĆ NA MECZ RESOVII i przyłączyć się do jej odbudowy.

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2221 dnia: Kwietnia 26, 2019, 08:14:16 am »
W zasadzie intencje powyższego wpisu zdradza to jedno, wytłuszczone przeze mnie, zdanie.
I nie wiem, czy chce mi się kogoś takiego do czegokolwiek przekonywać. Raczej nie ma to sensu.
Czyli to zdanie czytasz jako złośliwość? A nie jako nawoływanie do zrobienia z tym porządku?


Ten wpis skomentuje dwoma słowami: STAN UMYSŁU

Czyli to zdanie nie prowokuje do refleksji nad jakąś "stajnią Augiasza"?

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2222 dnia: Kwietnia 26, 2019, 08:21:31 am »
Świat się kończy, bo normalnie znowu w 100% zgadzam się z Represem :)

(...)

Mam nadzieję, że parę osób zapieni się z powodu tego wpisu!

To pierwsze zdanie traktuję w kategoriach lizusostwa i wchodzenia z parasolem do pewnej części ciała...dodam tylko, że, jak to sam podkreśliłeś...robisz to kolejny już raz.
A to drugie zdanie traktuję jako prowokację. Trudno przekonywać kogoś  i z nim dyskutować, jeśli jego celem jest "utoczenie piany" przez innych uczestników dyskusji.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2223 dnia: Kwietnia 26, 2019, 08:27:41 am »
Czyli to zdanie nie prowokuje do refleksji nad jakąś "stajnią Augiasza"?
]


Zacytowałeś mój wpis, zatem wnioskuję, że  dajesz znak równości między stanem umysłu, a stajnią Augiasza. Ok szanuję. Ale, żeby aż taka samokrytyka  :D . Podziwiam ::)

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2224 dnia: Kwietnia 26, 2019, 08:35:09 am »
]


Zacytowałeś mój wpis, zatem wnioskuję, że  dajesz znak równości między stanem umysłu, a stajnią Augiasza. Ok szanuję. Ale, żeby aż taka samokrytyka  :D . Podziwiam ::)
Zacytowałem Twój wpis, ale odniosłem się do mojego, który został określony jako stan umysłu. Jeśli nie masz argumentów, tylko czepiasz się słówek, to mi nic więcej nie trzeba wiedzieć o Twoim podejściu do tego tematu

To pierwsze zdanie traktuję w kategoriach lizusostwa i wchodzenia z parasolem do pewnej części ciała...dodam tylko, że, jak to sam podkreśliłeś...robisz to kolejny już raz.
A to drugie zdanie traktuję jako prowokację. Trudno przekonywać kogoś  i z nim dyskutować, jeśli jego celem jest "utoczenie piany" przez innych uczestników dyskusji.

O lizusostwie względem Represa nawet się nie będę wypowiadał - powiem tylko, że dotychczas traktowałem Cię poważniej jako rozmówcę.
Co do prowokacji... to tak jak z "Sową i Przyjacielami" - nie wazne co zostało nagrane, tylko kto nagrywał?

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2225 dnia: Kwietnia 26, 2019, 08:42:16 am »
Zacytowałem Twój wpis, ale odniosłem się do mojego, który został określony jako stan umysłu. Jeśli nie masz argumentów, tylko czepiasz się słówek, to mi nic więcej nie trzeba wiedzieć o Twoim podejściu do tego tematu

O lizusostwie względem Represa nawet się nie będę wypowiadał - powiem tylko, że dotychczas traktowałem Cię poważniej jako rozmówcę.
Co do prowokacji... to tak jak z "Sową i Przyjacielami" - nie wazne co zostało nagrane, tylko kto nagrywał?

Z każdą  Twoim wpisem utwierdzam się, że moja diagnoza postawiona względem Ciebie, była bardzo trafna. Powtórzę  jeszcze raz STAN UMYSŁU I zakończę
Dyskutowanie z kimś, kto używa tak mocnych "argumentów" jak "Na wodę, szmatę i jakiś detergent też trzeba zrzutę robić? I Wy chcecie żeby Wam się dorzucać do rozbudowy czegoś, co za chwilę może wyglądać tak jak teraz? " jest poniżej poziomu przyzwoitości.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 26, 2019, 08:44:27 am wysłana przez Slawko »

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2226 dnia: Kwietnia 26, 2019, 08:42:46 am »
Nie przekonujcie mnie do Resovii. Innych kibiców, którzy kręcą nosem też nie ruszajcie, bo szkoda czasu. Przecież my wszyscy się nie znamy i nic wiemy. Udowodnijcie nam to, pokażcie jak to przyjdziemy dopiero na LM. A jak przyjdziemy, to nie próbujcie nas zatrzymać, tylko nam wytknijcie, że jesteśmy januszami i kibicami sukcesu.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2227 dnia: Kwietnia 26, 2019, 08:57:03 am »
Nie przekonujcie mnie do Resovii. Innych kibiców, którzy kręcą nosem też nie ruszajcie, bo szkoda czasu. Przecież my wszyscy się nie znamy i nic wiemy. Udowodnijcie nam to, pokażcie jak to przyjdziemy dopiero na LM. A jak przyjdziemy, to nie próbujcie nas zatrzymać, tylko nam wytknijcie, że jesteśmy januszami i kibicami sukcesu.

Jak na prowokację to dość słabe jest.
Zapraszam na mecz Resovii. Już 4 maja gramy po raz przedostatni u siebie w tym sezonie. Walki i poświęcenia na pewno nie zabraknie.
Jeśli @pewniaku masz ochotę porozmawiać o problemach i niedomaganiach piłkarskiej Resovii oraz o perspektywie rozwoju klubu...chętnie w trakcie meczu podyskutuję. W cztery oczy będzie bez napinki i bez prowokacji.
Wchodzisz w to?

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2228 dnia: Kwietnia 26, 2019, 09:20:23 am »
W co do postu represa czy pewniaka. Sławek, nie sztuką przekonać przekonanych. Sztuką jest przekonać tych nie przekonanych.

Nie sztuką jest przekonać przekonanych. Ale bez sensu jest przekonywać mega negatywnie nastawionych!
Nie do końca umiem ocenić nastawienie pewniaka, ale umiem ocenić nastawienie Represa. Moja ocena jest jednoznaczna i bez cienia  wątpliwości.
Było to również słychać w tonie wypowiedzi w ostatniej audycji, A i widać to było w licznych jego wpisach nt. kopanej w ogólności. I choćby po takich wpisach jak to panowie piłkarze spluwają na boisku, a siatkarze nie. Ma to oczywiście pokazać wyższość siatkówki nad kopaną. To nie jest braku wiedzy, to jest czysta  niechęć o może i jeszcze grubiej.
Każdy kto np. w zimny dzień przebiegł w tempie ok. 10 km/h tak co najmniej 10 km, ten wie że i musiał splunąć i najprawdopodobniej musiał się wysmarkać. Wiem, wiem należałoby mieć chusteczki higieniczne i wyciagnąć je w trakcie biegu, zatrzymać się i jak prawdziwy gentelman nosek wysmarkać. A kolarz powinien zejść z rowerku ....  ;D ;D ;D

Wracając do pewniaka. Podejrzewam podobnie negatywne nastawienie.

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2229 dnia: Kwietnia 26, 2019, 09:30:59 am »
Jak na prowokację to dość słabe jest.
Zapraszam na mecz Resovii. Już 4 maja gramy po raz przedostatni u siebie w tym sezonie. Walki i poświęcenia na pewno nie zabraknie.
Jeśli @pewniaku masz ochotę porozmawiać o problemach i niedomaganiach piłkarskiej Resovii oraz o perspektywie rozwoju klubu...chętnie w trakcie meczu podyskutuję. W cztery oczy będzie bez napinki i bez prowokacji.
Wchodzisz w to?

Moje wpisy są celowo tak skonstruowane. Są prowokacją, są przesiąknięte sarkazmem. Nie jestem negatywnie nastawiony, a tym bardziej nie piszę tego z napinką. Gdzieś na Fb widziałem wpis przy okazji akcji wykupienia krzesełek, że klub jest otwarty na propozycje i sugestie. Jak je wrzucam, to się dowiaduję, że prowokuję i jestem negatywnie nastawiony. Nikt nie podjął w ogóle tematu, który zahaczyłem. Od jesieni nie byłem na sztucznym boisku - czy zrobiono trybunę do końca?

Leonie, chętnie pogadam o tym jakie mam spostrzeżenia - nie mam z tym problemu. Ale na pewno nie 4-go, bo sędziuję w Krakowie. Może kiedy indziej będzie okazja.