Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 691154 razy)

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2280 dnia: Maja 03, 2019, 23:05:02 pm »
Możesz strugać wariata. Wolno Ci.
Na privie napiszę, co miałem na myśli.
Chcesz zafajdać.? Upublicznij. Ja nie mam z tym problemu.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2281 dnia: Maja 03, 2019, 23:54:23 pm »
Napisałem, chcesz zafajdać voila!
« Ostatnia zmiana: Maja 04, 2019, 08:33:58 am wysłana przez RZW »

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2282 dnia: Maja 04, 2019, 00:23:21 am »
Panowie, Wy tak serio? Majówka jest, a Wy jak dzieci w piaskownicy chcecie się obsypywać piaskiem po oczach?
Akcja #Czaswrocicdodomu to jedna z ciekawszych inicjatyw klubu w ostatnich latach. I mam nadzieję, iż w przeciwieństwie do poprzednich akcji ta zakończy się sukcesem. Oczywiście można wskazać kilka powodów, dlaczego to się może nie udać, ale nie czas i miejsce i pozostaje mocno trzymać kciuki za to aby był sukces. Bo takiego sukcesu Resovia potrzebuje jak wody. Bo to oznacza, iż za tym klubem stoją Kibice, przez duże K.

Ale musicie też zrozumieć, iż prawdopodobnie klucz do sukcesu to przekonanie tych kibiców, przez małe k o których już powyżej wspomniano. I o tym pisze Repres czy Pewniak. A to wcale proste zadanie nie jest. Bo przekonać przekonanych to nie jest wielka sztuka.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6932
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2283 dnia: Maja 04, 2019, 10:28:08 am »
Gdyby mnie nie zakrzykiwano w studio, to może do kogoś dotarłaby istota problemu.
Potrzebna jest kwota 250.000 zł
Pojawił się pomysł, żeby "sprzedawać" krzesełka na stadionie:
- kibicom po 100 zł
- firmom po 1000 zł.
Zaangażowanych kibiców jest w Resovii 999 (założenie wielce optymistyczne). Można (chyba) liczyć na to, że wykupią oni krzesełka. Jeden kupił 2 krzesełka, więc można zebrać w ten sposób 100.000 zł.
Załóżmy, że znajdzie się 50 firm (założenie wielce optymistyczne), które wykupią krzesełko po 1000 zł za sztukę.
Nadal brakuje 100.000 zł, więc potrzeba jeszcze kolejnego 1000 kibiców,bo jakoś wątpię, że ci zaangażowani dołożą po kolejne 100 zł, choć nie jest to kwota rzucająca na kolana.
W audycji dają szansę sympatykom przedsięwzięcia:
- "Przekonajcie mnie".
Pojawiają się 2 argumenty:
1. "Chłopaki walczą",
2. "Kup se krzesełko, bo jak nie kupisz, to się wal".
To skąd Wy chcecie wziąć 1000 "pikników", "galerianek", "wrogów piłki kopanej" i "ludzi, których przekonać się nie da, bo kierują się złą wolą", którzy zapłacą po 100 zł? Takimi "argumentami" chcecie ich przyciągnąć? Gratuluję przygotowania do akcji.

Jeśli Pewniak pisze o "brudnych krzesełkach" (nie mam pojęcia, czy to prawda), to zamiast się na Pewniaka obrażać, może się zastanowić, czy aby nie ma racji i zadeklarować, że "nie stać nas na sprzątaczki i sprzątaczów, ale jest grupa 50 zaangażowanych kibiców, którzy wraz z zawodnikami te krzesełka będą myć"? Żadna praca nie hańbi.

Jakoś nikt nie pamięta, że (bodajże) w sezonie 2012/13 Resovia skończyła "drugoligowy" sezon w środku tabeli i została wyrzucona z "drugiej" ligi, bo zabrakło jej 200.000 zł na spełnienie kryteriów licencyjnych. "Wtedy nie walczyli"? A jakoś zabrakło 1000 ofiarodawców po 200 zł (lub 2000 ofiarodawców po 100 zł).
Jakieś wnioski czy tylko "Tym razem się uda"? Może nawet się uda.
(na konstruktywne wnioski dwóch rycerzy w stalowych przyłbicach - Sławka i RZW nie liczę).
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2284 dnia: Maja 04, 2019, 10:50:18 am »
Zafajdane krzesełka ?, no cóż nie stać Resovii na zadaszenie stadionu (tu potrzeba trochę więcej niż 999 kibiców), a gołębie jakoś się uwzięły na Nasz stadion. Na "miejskim" nie jest lepiej, co to za argument. Jeśli ktoś nie jest zainteresowany inwestycją w Resovię, to po co obrzydza innym chęć sprawdzenia czy jest tak jak piszą Kibice, czy nasi faktycznie walczą o każdą piłkę ?. Tak drodzy kibice tak jest, Resoviacy walczą o każdy centymetr boiska, zostawiają serce dla swojej Drużyny, a co Wy drodzy przyjaciele możecie dla Resovii zrobić ?. Niewiele, przyjść na mecz (najbliższy dzisiaj o 17, na razie na obsranym miejskim, ale jest szansa że następne będą na mniej zafajdanym przy W22), a jestem pewien że wciągnie Was jak Poldka (Leona) po wielu latach nieobecności. Może to jest ten moment abyście trochę życzliwiej popatrzyli również na "piłkarską" Resovię i aby hasło "Wszyscy jesteśmy Resovią" nie było tylko sloganem. Zapraszam na dzisiejszy mecz, skorzystacie z zaproszenia ?. !5 zł (chyba tyle kosztuje wejście na mecz, nie wiem bo ja mam karnet) to niewiele, a korzyści wielkie, można tu spotkać pozytywnie nakręconych  :)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2285 dnia: Maja 04, 2019, 15:00:49 pm »
Powód jest trywialny - nie ma mnie w weekendy. A jak był mecz w tygodniu (bodaj z Ruchem) to byłem blisko, ale odpuściłem bo pogoda zniechęcała. Nie jestem emocjonalnie związany, więc nie ustawiam sobie dnia pod mecz.


Ja jestem kibicem, który szuka atmosfery i dobrego - SPORTOWO - widowiska. Mieszkałem w Sanoku i piłka mnie nie przekonała, ale na hokeju przez 8 sezonów nie wiem czy 10 meczów opuściłem. W Rzeszowie klimat z Torsanu znalazłem na Podpromiu.

Może i kiedyś taki znajdę na W22/Stali - nie wykluczam.

No tego nie przypuszczałem, że Kolega z Sanoka. To już jest w takim razie zupełnie inna...gra ;) To tak półżartem, bo przekonać kogoś kompletnie niezwiązanego z naszym klubem do wpłaty na krzesełko przy W22 w momencie, kiedy inne osoby, które mienią się być ludźmi związanymi z Resovią od urodzenia chcą, żeby ich do tego przekonywać w jakiś szczególny sposób (same nie wiedzą chyba w jaki) to naprawdę...inna bajka.
Przecież dla kogoś sentymentalnie związanego z Resovią powrót na W22 jest/powinien być oczywistą oczywistością. Przykładów na udane akcje w podobnej...przestrzeni mamy ostatnio w klubach polskich sporo. Choćby ta w Wiśle, czy wielokrotnie tu już przytaczana w Widzewie. Tam się wzięli i zrobili. A my tu tradycyjnie byśmy chcieli, żeby ktoś zrobił za nas. Niby Resovia ma wielu kibiców w samym Rzeszowie. Niby powinno im zależeć na tym, żeby zapewnić sobie tu na miejscu dobrą rozrywkę w postaci wydarzeń sportowych, a nie tułać się po innych miastach w poszukiwaniu odskoczni od codziennej szarości...ale jak przychodzi co do czego...stówa to przecież tak dużo  ::)
Pewnie, że problemów organizacyjnych nie brakuje. Nie chcę o nich pisać, bo...zajęło by to zbyt wiele miejsca. Akcja jest tu i teraz i dzięki tej akcji możemy wykonać kolejny spory krok. W zasadzie ta akcja jest takim papierkiem lakmusowym. Albo jako jedno środowisko zewrzemy szyki, przestaniemy marudzić i rozglądać się na boki, albo...znowu ugrzęźniemy w miejscu na kolejne...pokolenia.
Tylko pretensje będziemy mogli mieć tylko do siebie. Bo takiej dRRużyny, jaką mamy teraz, długo mieć nie będziemy. A rzadko bywa tak, że to piłkarze tworzą przyczynek do odbudowania. W tym środowisku z reguły szuka się miejsca, w którym ma się dobre warunki do grania i zarabiania.
Ja mam nadzieję, że uda nam się pokonać kolejny szczebelek...
Zatem Pewniaku...ratyfikujemy naszą umowę? Ty kupujesz dwa krzesełka, a ja puszczam moich chłopaków dwa razy w roku na porządne mycie pod ciśnieniem?  :)
Pomożesz ruszyć to z miejsca?...
 
 

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2286 dnia: Maja 04, 2019, 21:33:09 pm »
Zatem Pewniaku...ratyfikujemy naszą umowę? Ty kupujesz dwa krzesełka, a ja puszczam moich chłopaków dwa razy w roku na porządne mycie pod ciśnieniem?  :)
Pomożesz ruszyć to z miejsca?...

Przecież pisałem Ci w poniedziałek, że już poszło. A zatem, skoro ode mnie zależy realizacja umowy, to niech klub wie ile mi zawdzięcza za te 200 zł  ;) ;) ;)

P.S. Ja naprawdę nie sądziłem, że uwaga z zafajdanymi krzesełkami będzie traktowana tak dosłownie. Chcąc budować rzeczy wielkie należy zacząć od rzeczy małych. Ale to ja.

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2287 dnia: Maja 05, 2019, 06:40:54 am »
Kiedy kilkanaście lat temu Resovia wracała na siatkarskie salony to był wielki entuzjazm , zaangażowanie wielu osób. Ale dużo było prowizorki , popełniano wiele błędów . Naprawiano je z uśmiechem i popełniało się następne itd...itd. Byli ludzie którzy bardzo chcieli . Kibice tylko Ci naj naj - pamiętający czasy Wielkiej Resovii . I krok po kroku rodziło się coś pięknego . A kto pamięta z tamtych czasów Jedność Działaczy - Drużyny - Kibiców . przychylność Miasta , Mediów , Małego[ WIELKIEGO] biznesu . I pamiętamy stare , brudne krzesełka na ROSIRz-e ? Pamiętamy pierwszy wyjazd do Sosnowca ? Pamiętamy Słoneczko i pierwsze zakończenia w Naszej Kielnarowej ?'' Wszyscy Byliśmy Resovią'' za nim to hasło pojawiło się na sztandarach. Przyszły sukcesy po latach . Byliśmy dumni bo w tych Sukcesach każdy znalazł swój udział większy lub mniejszy ale swój . Koty zaczęły tyć , do sukcesów zaczęliśmy się przyzwyczajać a wręcz ich żądać . Pojawiło się słowo Najemnicy - Profesjonalizm -Korporacja - Statystyki oglądalności - Metody dotarcia do Klienta biznesowego i wiele mądrych określeń sukcesu Resovii . Tylko pomalutku ginął Kibic . odchodzili Nasi - Józek , Staszek, Tomek ,Nasz Janek i  wreszcie Alek , Krzysiek i teraz Łukasz . Nic Nie Może Wiecznie Trwać śpiewaliśmy na Rynku Skrze aż dopadło to i nas . Do czego potrzebny był mi tak długi wstęp ??? A no cofam się te kilkanaście lat wstecz i teraz widzę podobne zaangażowanie , podobną wolę walki i chęć wyrwania się z marazmu . Widzę Drużynę która Walczy za  prawo występowania w Naszych Barwach . Jedność Kibiców i Graczy . Widzę Naszego Trenera Szymona Grabowskiego na Wzór Naszego Andrzeja Kowala . Wracam do Słoneczek i innych barów [ choć bary już nie te - wypasione Sanepid nie ma się do czego przyczepić] . I CHCE POMÓC . Chcę pomóc tak jak potrafię najlepiej . Chcę dołożyć tyle ile mogę . Chcę na stare lata mieć swoje miejsce na Kibicowskiej ziemi .  Chcę Wrócić Do Domu . Chcę Wrócić na Wyspiańskiego 22 .

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6932
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2288 dnia: Maja 05, 2019, 09:03:39 am »
Na ROSiR też?
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2289 dnia: Maja 05, 2019, 10:03:12 am »
Na ROSiR też?

To też jest konstruktywna uwaga/wniosek?