Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 689597 razy)

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1941
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #270 dnia: Kwietnia 29, 2014, 14:53:31 pm »
A kto wcześniej rozgrywał bardzo szybko ? Tichaczek ? Dobrowolski ? Baranowicz ? Ilić ? Jedynie Rafa grał szybko, ale każdy chyba pamięta że wtedy Alek mocno się męczył na tym rozegraniu. Jeśli Drzyzga chce grać to musi się nauczyć dostosowywać piłki do zawodników, do jednych szybko, do innych wyżej ale dokładniej. Niestety to drugie Fabianowi w tym roku nie wychodziło.

A to profesjonalny trener po 5 latach musi sprawdzać kto do jakiej gry jest predysponowany? To trochę straszne budować zespół pod szybką grę i nie wiedzieć czy się uda.... bo problemem mogą być zawodnicy na miejscu.

Przeraza mnie to co mowi Andrzej...
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 29, 2014, 14:55:39 pm wysłana przez biperion »

poyjla

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 362
  • Rzeszowianka
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #271 dnia: Kwietnia 29, 2014, 15:00:40 pm »
"Amerykańska filozofia" :D :D :D pierwszy akcent wywolujacy usmiech na moje twarzy ^^ haha.
:: Bez Kibiców nie ma sportu ::

Paweł

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #272 dnia: Kwietnia 29, 2014, 15:18:04 pm »
Audycji słuchało się świetnie ale nic z niej nie wynika. Szkoda mi trenera, ale chyba się trochę zagubił. Jest fajnym facetem ale zupełnie nie dostrzega własnych błędów, mało tego uparcie idzie w zaparte...szeroka 12 ok., super runda zasadnicza, itd...
O szybkiej piłce próbował coś tłumaczyć, nie sprawdziła się koncepcja ale była trafna... Szkoda, że nie zapytano o zagrywkę...
Oburzył się kiedy redaktorzy sugerowali, że potencjał drużyny nie został wykorzystany ale tak niestety jest. Pytanie co ty możesz mi zarzucić jeśli chodzi o prowadzenie drużyny? To, że nie graliśmy przez znakomitą część tego sezonu siatkówki godnej Mistrza Polski, (przede wszystkim styl porażek z Jastrzębiem w LM i PP oraz w finale ze Skrą) ot to.
Życzę powodzenia w dalszej pracy z drużyną i trzymam kciuki za udany przyszły sezon.

Lewy21

  • Gość
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #273 dnia: Kwietnia 29, 2014, 15:29:14 pm »
Czyli Tichy odchodzi, albo godzi się na drugiego, no i skoro nasz trener będzie stawiał na Fabiana, który tak cudownie grał z Veresem, to dlaczego pozwolił odejść Węgrowi?! o co tu chodzi ???

michaek

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 35
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #274 dnia: Kwietnia 29, 2014, 16:04:55 pm »
Po wysłuchaniu tego mam większy mętlik w głowie niż w trakcie sezonu.
Mamy Fabiana, który lubi szybką grę, ale mamy złych skrzydłowych, żeby z nim grali. Dodatkowo większość z tych skrzydłowych zostaje z nami, bo mają ważne kontrakty, a my w następnym sezonie stawiamy na Fabiana...  :o Poniekąd Andrzej Kowal mocno po Fabianie pojechał, zaznaczając że Guma mimo, że preferuje szybką grę to do Kooya gra podwyższoną piłką. To Fabian nie umie podwiesić piłki?  :-

Dzięki temu sezonowi zauważyliśmy, że potrzebujemy Polaka jako zmiennika dla Alka. No geniusz, po prostu geniusz! Może mocne słowa, ale policzyć do 3 i uświadomić sobie, że Alek to nasz jedyny polski przyjmujący, którego brak nam mocno ogranicza ustawienie to naprawdę nie wymaga metod ekonometrycznych...

Wielu pytań mi w tej audycji brakło, zamiast tego było mnóstwo bezsensownego bełkotu.
  • Czy było błędem zbudowanie składu z tylko jednym ofensywnym przyjmującym
  • Czy w związku z deklaracją, że zagrywka w dzisiejszej siatkówce pełni ważną rolę, nie powinien być to jeden z kluczy przy doborze graczy? 
  • Kontynuując, czy słaba zagrywka w tym sezonie powodował, że nie byliśmy w stanie nawiązać walki z drużynami grającymi kombinacyjnie i szybko (vide:JW, Budva, Skra)?
  • W drużynie zostaje Perłowski, Kowal nie wyklucza pozostania Kosoka. Czy trener nie widzi problemu w chęci odbijania mistrzostwa ze środkowymi, z których żaden nie dysponuje solidnym atakiem, do tego jeden ma słabego flota, a drugi czytanie gry?
To tak na szybko...
Styl prowadzenia tej audycji pozostawiał wiele do życzenia. Panu Bogdanowi polecałbym zapisywanie sobie pytań/scenariusza przed audycją, bo to nie pierwszy raz, gdzie się nakręca i wychodzi rozmowa trochę o niczym...

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #275 dnia: Maja 06, 2014, 08:45:57 am »
Dzisiaj Gościem programu jest Bartosz Górski .Zapraszam do czynnego udziału w audycji tel do studia 17 854 02 22 . Za tydzień Gośćmi będą Kasia i Wojtek Grzybowie .Serdecznie zapraszam . www.radiocentrum.pl  89 fm

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #276 dnia: Maja 06, 2014, 11:03:28 am »
Ja mam pytanie:
Czy i kiedy zostanie rozszerzona oferta sklepiku klubowego, zarówno jeśli chodzi o asortyment jak i rozmiarówki koszulek?

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1941
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #277 dnia: Maja 06, 2014, 11:42:23 am »
Ja chciałbym poznać REALNE cele Resovii, na następny sezon.
Nie mówimy o marzeniach, tylko z czego będzie rozliczany Andrzej Kowal - wyjscie z grupy LM? Final Four? czy może gramy tylko o Mistrzostwo?

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #278 dnia: Maja 06, 2014, 11:49:34 am »
Co spowodowało, że żaden cel w tym roku nie został zrealizowany? Dla "ułatwienia" dodam, że na PP graliśmy w pełnym składzie.

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #279 dnia: Maja 06, 2014, 12:20:43 pm »
W Audycji Radio Centrum Bartosz Górski potwierdził właśnie, że Michał Żurek i Igła podpisali kontrakty z Resovią, powiedział również, że na 99% Kosok odejdzie... Po audycji wrzucę nagranie...
« Ostatnia zmiana: Maja 06, 2014, 12:22:53 pm wysłana przez FLPman »