Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 691038 razy)

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #320 dnia: Czerwca 11, 2014, 22:10:44 pm »
1. Jeśli istnieje temat "główny", to muszą istnieć także tematy poboczne. Dlaczego było o dopingu "na reprezentacji"? Dla skontrastowania.
2. Tematem pobocznym była rozmowa o Leonie. Poruszono problem aktualny, bo za parę dni ten temat przestanie być aż tak gorący. Straci na atrakcyjności. Przez cały tydzień nie słyszałem i nie czytałem o Trynkiewiczu, mamie Madzi, pedofilach, dopalaczach itd. Nieustającym i przesłaniającym wszystko problemem była natomiast jazda pewnego pana po ulicach Warszawy z szybkością 200 km/h. Od dziś ta atrakcja może być wyparta przez problem pozostawienia dziecka w zamkniętym samochodzie. Smutne to, ale tak wygląda dziennikarska rzeczywistość. Tego ludziska chcą.

Jakoś mam odczucie, że tematów pobocznych było za dużo.

Ad. 2. Abo ludziska chcą, abo im się różne rzeczy wciska. Z różnych przyczyn.

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #321 dnia: Czerwca 11, 2014, 22:34:21 pm »
Pax, pax miedzy chrześcijany ;). Wy tu deliberujecie "czyje jest bardziej mojsze" a siatkarska ojczyzna w żałobie i wielkiej potrzebie :'(. Ponoć nam "Bociusia" z treningu znieśli i nie zagra przeciw Italiańcom :'(. A kto wie? Złowróżbne przepowiednie mówią, że może absencja będzie dłuższa.
I jak tutaj żyć bez "Bociusia", Panie Premierze :P? Jak tutaj grać, Panie Stefan :P 8)?
« Ostatnia zmiana: Czerwca 11, 2014, 22:36:50 pm wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #322 dnia: Czerwca 11, 2014, 22:42:54 pm »
Audycję są po to aby dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Po co robić radio skoro są mp3?
Nie każdy ma internet nie każdy wie to co tam zostało poruszane. Po co do programu mają zapraszać innych gości, są gazety i możesz poczytać, są konferencje prasowe po meczu to po co się zawodnicy mają później wypowiadać?
Jest to program autorski w którym prowadzący modeluje dyskusje i nakreślić kierunki dyskusji. Jeżeli może być pojęcie takie coś jak ekspert od spraw kibicowskich to w tej audycji tacy byli. Szef KK reprezentacji czy moja osoba. Z naszą wiedzą i doświadczeniem, myślę iż możemy robić jako eksperci w tej sprawie.
Nie doceniasz nas a i najzwyczajniej nie lubisz SSPSu. Ot i cala historia

Nie lubię pychy,  to nie to samo, co nie lubię SSPS-u. Wydałem zresztą stronę wcześniej, oświadczenie w tej sprawie.  ;)
Dla Was Darku, jakakolwiek krytyka  Waszego Stowarzyszenia jest oznaką nienawiści, braku sympatii, pogardy etc. Ot i cała histo(e)ria.

Robić audycje, a "robić audycje" jest znaczną różnicą...........  :D

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #323 dnia: Czerwca 11, 2014, 23:42:30 pm »
Nie lubię pychy,  to nie to samo, co nie lubię SSPS-u. Wydałem zresztą stronę wcześniej, oświadczenie w tej sprawie.  ;)
Dla Was Darku, jakakolwiek krytyka  Waszego Stowarzyszenia jest oznaką nienawiści, braku sympatii, pogardy etc. Ot i cała histo(e)ria.

Robić audycje, a "robić audycje" jest znaczną różnicą...........  :D
W Twoim przypadku niestety nie da się rozłączyć poglądów i opini od osoby która je głosi. Od zamieszania z nazwą niemal w każdej dyskusji podkreślasz jaki to niedobry jest SSPS i jak bardzo ma w d.. innych kibiców. Brakuje puenty iż najlepiej jakby się rozwiązał bo jest setka innych zdolnych którzy zrobią to sto razy lepiej.
Nie wiem dlaczego tak bardzo zależy Ci na konflikatowaniu kibiców na SSPS i resztę. Jesteś jednym z głównych autorów tej koncepcji. I na każdym miejscu to podkreślasz. Co prawda piszesz bzdury, gdyż takiego podziału nie ma a razem tworzymy jedna grupę która jest kibicami Resovii. I jak w każdej grupie są różne poglądy. Oczywiście najłatwiej napisać oni źli /domyślnie SSPS / i my ucisnieni czyli reszta. A że to kłamstwo, jak mawiał klasyk -  kłamstwo powtarzane kilka razy zaczyna być traktowane jak prawda.
A od czego to się zaczęło w tym temacie? Od stwierdzenia iż program był cukierkowy. A jaki miał być? Podsumowanie 10 lat najlepszej organizacji kibicowskiej w PlusLidze (czy to się komuś  podoba czy nie) . W 45 minut nie da się poruszyć wszystkich tematów, poruszone kilka. Kolejny zarzut to iż nie poruszono sprawy podziękowania dla innych kibiców . Głupszego nie można wymyślić. Na zakończenie jedyny temat zaproponowany przeze mnie to było podziękowanie dla kibiców za Akcję dla Alka. Wszystkim kibicom.

Bardzo Cię proszę o nie mieszanie SSPS w Twoje osobiste porachunki z jej poszczególnymi członkami. W SSPSu jest ponad 115 osób. W temacie wypowiedział się dwóch członków a w studiu było 3 osoby. Jak dobrze liczę to niespełna 5 % jej członków. Mało jak na stwierdzenia które tutaj piszesz.

Ps.  To że ktoś osiąga sukces, i sie tym chwali nie jest powodem do wstydu. 120 tys km za Resovią to jest wielkie osiągnięcie, 10 lat działania tez.  Mam też nie być dumny z relakcji i pomocy ludzi, jaką była Akcja dla Alka. Mam się za nią wstydzić bo ktoś ma inne zdanie na ten temat? Nic z tego.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 11, 2014, 23:49:23 pm wysłana przez A :) »

dina

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 523
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #324 dnia: Czerwca 12, 2014, 01:14:56 am »
Slawko na litość boską... mamy sezon ogórkowy obecnie, Bogdan szuka tematów do programu, świętowanie dziesięciolecia Stowarzyszenia to jest dobry pomysł na program czy tego chcesz czy nie. W programie autorstwa Bogdana i Andrzeja dotyczącym Stowarzyszenia jest mowa o Stowarzyszeniu, o jego sukcesach i dokonaniach to chyba logiczne prawda? To nie jest program o wszystkich kibicach rzeszowskich, więc szczególnych nawiązań do tej tematyki nie ma. Błagam was moi drodzy nie zaczynajcie tu flejma i kolejnego podziału "my-wy" dwa sezony już to trwa...
Marzę o powrocie do czasów kiedy człowiek sobie spokojnie działał, robił bardziej lub mniej udane oprawy, jeździł na wyjazdy i dopingował i wspierał zawodników jak mógł. I nikt mu nie wyskakiwał z pychą i nie zarzucał jakiejś wojny z kibicami, nie wypominał postawy resoviackiej i nie musiał zastanawiać się nad tym czy takie i takie słowa nie zostaną źle odebrane przez pana iksińskiego. Ludzie opamiętajcie się, od momentu zdobycia mistrzostwa Polski w 2012r. jakiś sajgon się zaczął. Nie można się popatrzeć czy uśmiechnąć, żeby komuś coś nie pasowało. A odzywać się to już broń Boże, bo zaraz ktoś się czuje urażony.

A i treść tego programy kreują prowadzący, goście są od odpowiadania na ich pytania, zawsze tak jest, program z reguły toczy się tak jak chcą prowadzący i bardzo trudno jest wtrącić coś jeszcze tak trochę nie na temat jaki narzuci prowadzący :-/

Tak więc Panowie drodzy pozwólcie się nam trochę pocieszyć i pochwalić czasem (bo jest z czego). Nie doszukujcie się wszędzie podwójnego dna. Powoli przechodzi to w jakąś paranoję niestety :-/

Edit: Z racji sezonu reprezentacyjnego i zaproszenia Pestki jest również mowa o reprezentacji, inaczej być nie mogło niestety...
« Ostatnia zmiana: Czerwca 12, 2014, 01:16:32 am wysłana przez dina »
Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe.

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #325 dnia: Czerwca 12, 2014, 08:02:38 am »
Sławek ile warte jest "4300" bez SSPS można zobaczyć i usłyszeć  co roku na Strzelczyku. Audycja może i słodkawa ale Stowarzyszenie ma się czym chwalić a u Bogdana osobiste emocje są  częstym składnikiem audycji . I bardzo dobrze, przez to jest tak chętnie słuchana i nagrywana :) Ja tylko żałuje ze obecni w studiu mężczyźni tak rzadko dopuszczali do głosu kobietę.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 12, 2014, 10:45:30 am wysłana przez d74 »

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #326 dnia: Czerwca 12, 2014, 08:03:23 am »
W Twoim przypadku niestety nie da się rozłączyć poglądów i opini od osoby która je głosi. Od zamieszania z nazwą niemal w każdej dyskusji podkreślasz jaki to niedobry jest SSPS i jak bardzo ma w d.. innych kibiców. Brakuje puenty iż najlepiej jakby się rozwiązał bo jest setka innych zdolnych którzy zrobią to sto razy lepiej.
Nie wiem dlaczego tak bardzo zależy Ci na konflikatowaniu kibiców na SSPS i resztę. Jesteś jednym z głównych autorów tej koncepcji. I na każdym miejscu to podkreślasz. Co prawda piszesz bzdury, gdyż takiego podziału nie ma a razem tworzymy jedna grupę która jest kibicami Resovii. I jak w każdej grupie są różne poglądy. Oczywiście najłatwiej napisać oni źli /domyślnie SSPS / i my ucisnieni czyli reszta. A że to kłamstwo, jak mawiał klasyk -  kłamstwo powtarzane kilka razy zaczyna być traktowane jak prawda.
A od czego to się zaczęło w tym temacie? Od stwierdzenia iż program był cukierkowy. A jaki miał być? Podsumowanie 10 lat najlepszej organizacji kibicowskiej w PlusLidze (czy to się komuś  podoba czy nie) . W 45 minut nie da się poruszyć wszystkich tematów, poruszone kilka. Kolejny zarzut to iż nie poruszono sprawy podziękowania dla innych kibiców . Głupszego nie można wymyślić. Na zakończenie jedyny temat zaproponowany przeze mnie to było podziękowanie dla kibiców za Akcję dla Alka. Wszystkim kibicom.

Bardzo Cię proszę o nie mieszanie SSPS w Twoje osobiste porachunki z jej poszczególnymi członkami. W SSPSu jest ponad 115 osób. W temacie wypowiedział się dwóch członków a w studiu było 3 osoby. Jak dobrze liczę to niespełna 5 % jej członków. Mało jak na stwierdzenia które tutaj piszesz.

Ps.  To że ktoś osiąga sukces, i sie tym chwali nie jest powodem do wstydu. 120 tys km za Resovią to jest wielkie osiągnięcie, 10 lat działania tez.  Mam też nie być dumny z relakcji i pomocy ludzi, jaką była Akcja dla Alka. Mam się za nią wstydzić bo ktoś ma inne zdanie na ten temat? Nic z tego.



 ::) ::) ::) ::) ::)   ;D ;D ;D  :-X

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #327 dnia: Czerwca 12, 2014, 09:39:16 am »


Edit: Z racji sezonu reprezentacyjnego i zaproszenia Pestki jest również mowa o reprezentacji, inaczej być nie mogło niestety...

No i wyszedł trochę groch z kapustą. A i Darek nie miał okazji powiedzieć wszystkiego co chciał ;)

kasia84

  • Moderator
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 1282
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #328 dnia: Czerwca 12, 2014, 12:49:21 pm »
Bogdan, proszę zrobić audycję z pozostałymi kibicami z Podpromia! Zaprosić Slawko do studia i niech opowie o działalności (jak on to nazywa) pikników. Tak być nie może, że tylko SSPS będzie chwalony. Niezrzeszeni kibice też niech mają prawo opowiedzieć o ich miłości i zaangażowaniu w doping, oprawy dla Resovii.
Jeśli Slawko odrzuci propozycję (bo to skromny człowiek i pychy się brzydzi  ;) )to może zaprosić twórców opraw i aktywnych kibiców niezrzeszonych jak Why, FLPman, Barto, KChudz albo WKKR. Piszę poważnie! 

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #329 dnia: Czerwca 12, 2014, 14:01:53 pm »
To skoro tak poważnie, to ja w swoim imieniu.

Chętnie wysłucham audycji z okazji 10cio lecia SSPS, w której np. będzie powiedziane jak KK został założony, skąd przyjaźń z JSW (ja osobiście te rzeczy wiem, ale  kibice zapewne nie). A skoro już benefis to nieodłączne jakieś dykteryjki, tudzież mrożące krew w żyłach historie, które w ciągu 10 lat wydarzyły się na pewno nie raz.
Nieodzowną cześcią benefisu jest i laudacja, tylko błagam niech wygłosi ją ktoś z zewnątrz.

Myślę, że byłaby to fajna audycja!!!!!!

EDIT: Tylko niech to będzie cała audycja o tym, a nie z Kułagą i Magierą w tle.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 12, 2014, 16:50:15 pm wysłana przez reso_viak_zwawy »