Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 689521 razy)

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #330 dnia: Czerwca 12, 2014, 20:21:30 pm »
skąd przyjaźń z JSW (ja osobiście te rzeczy wiem, ale  kibice zapewne nie).
:o Z całą spółką?

Diego

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 478
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #331 dnia: Czerwca 12, 2014, 23:49:34 pm »
:o Z całą spółką?
Disco alko polo chłosta, to jest Polska...  Tak to przeważnie się rozpoczyna.
Osobiście wolałbym nie eksponowania barw JSW na meczach Resovii, a jedynie dobre prywatne stosunki pomiędzy naszymi stowarzyszeniami.

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #332 dnia: Czerwca 12, 2014, 23:56:39 pm »
Disco alko polo chłosta, to jest Polska...  Tak to przeważnie się rozpoczyna.
Osobiście wolałbym nie eksponowania barw JSW na meczach Resovii, a jedynie dobre prywatne stosunki pomiędzy naszymi stowarzyszeniami.
Chyba mnie nie zrozumiałeś, albo ja nie zrozumiałem Ciebie.
O jakich barwach piszesz? JSW?
Chcesz aby o Sovii pisali Asseco?
To o czym piszesz, to inna bajka.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 13, 2014, 00:15:19 am wysłana przez madlark »

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #333 dnia: Czerwca 13, 2014, 00:40:59 am »
Disco alko polo chłosta, to jest Polska...  Tak to przeważnie się rozpoczyna.
Osobiście wolałbym nie eksponowania barw JSW na meczach Resovii, a jedynie dobre prywatne stosunki pomiędzy naszymi stowarzyszeniami.
Od kiedy Jastrzębska Spółka Węglowa jest klubem sportowym ? Myślałem że klub nazywa sie Jastrzębki Węgiel.

Nawet jeśli przyjąć że jedno jest drugim to nie ma jakieś większej ekspozycji barw JW, jeden szalik położony obok szalika Resovii oraz jedna przyśpiewka, która troszkę mnie irytuje bo rozumiem śpiewanie jej w przerwach technicznych ale na pewno jej miejsce nie jest między pojedynczymi akcjami, wtedy powinniśmy się skupić na dopingu Naszym, a nie śpiewanie Jastrzębie... To jest moja jedyna aluzja do wyrażania przyjaźni między klubami, chociaż to już nie jest to co było jeszcze kilka lat temu.

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #334 dnia: Czerwca 13, 2014, 07:47:41 am »
Kasiu zawsze jestem otwarty na Twoje propozycje . Ponieważ Gościem najbliższego programu jest Krzysztof Wróbel [ serdecznie zapraszam ,to bedzie audycja o kulisach pracy miedzy sezonami, sztabów medycznych] Magazyn ''W Centrum Sportu '' w dniu 24 czerwca będzie programem otwartym dla każdego .Proszę o zgłoszenia na forum .Oby chętnych było więcej niż miejsc w studio. Wtorek 24 czerwiec godz.12'15 .Zapraszam

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #335 dnia: Czerwca 13, 2014, 09:29:23 am »
A na moją propozycję jesteś otwarty?

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #336 dnia: Czerwca 13, 2014, 10:01:38 am »
Kasiu zawsze jestem otwarty na Twoje propozycje . Ponieważ Gościem najbliższego programu jest Krzysztof Wróbel [ serdecznie zapraszam ,to bedzie audycja o kulisach pracy miedzy sezonami, sztabów medycznych] Magazyn ''W Centrum Sportu '' w dniu 24 czerwca będzie programem otwartym dla każdego .Proszę o zgłoszenia na forum .Oby chętnych było więcej niż miejsc w studio. Wtorek 24 czerwiec godz.12'15 .Zapraszam

A co będzie tematem audycji?

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #337 dnia: Czerwca 13, 2014, 10:26:24 am »
Pytałem Bogdana, który jest gospodarzem audycji. Myślę, że suflerów nie potrzebuje  :)

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #338 dnia: Czerwca 13, 2014, 10:59:21 am »

A że w dyskusji padały mało rzeczowe lub absurdalne postulaty... To już zupełnie inna sprawa.

Jeżeli to odnośnie mojego postulatu, to bardzo dziękuję za jego ocenę.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #339 dnia: Czerwca 13, 2014, 12:50:15 pm »
Jeżeli to odnośnie mojego postulatu, to bardzo dziękuję za jego ocenę.
Raczej nie. Myślę iz taki program powinien być około listopada, w rocznicę powołania SSPSu czyli 3 listopada 2004 roku.W tym roku jest to poniedziałek a we wtorek można takie coś zrobić. Program pt. "10 lat na kibicowskim szlaku."  Wspominki bez spraw bieżących.