Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 689539 razy)

jabol1mj

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 44
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #400 dnia: Grudnia 01, 2014, 13:38:23 pm »
Pytania do Trenera:
1. Czy pamięta jakiś inny mecz z zerem bloków?
2. Czy humory w drużynie nie są za dobre? "Nic sie nie stalo, nie ma tragedii"... Czemu nikogo wydaje sie nie martwic skala blamazu?
3. Czy sie Andrzejki udały? :)
4. Czemu Lotman stoi w kwadracie i wchodzi dopiero pozamiatać rozlane mleko (połowa 3 seta chyba)?
5. Czemu Skra miała znacznie lepsze i skuteczniejsze czelendze? A u nas Drzyzga pokazuje zeby brac, AK nie bierze i Drzyzga rzuca glose K... na całą halę?
6. Czemu zawodnicy nie podejdą do kibiców, ktorych było w pasach więcej niż jakichkolwiek innych kibiców gości na jakimkolwiek innym meczu gdziekolwiek (oceniam wizualnie :) by byłem w F i widziałem)?
7. Jak mecz jest o nic, to może powiedzcie wcześniej, to bym nie zmarnował 7 godzin w niedzielę (dojazd/powrót i męka na hali)?
pzdr :)

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #401 dnia: Grudnia 01, 2014, 13:58:14 pm »
Pablo my mamy 5-u mistrzów świata .
Racja. Z tych nerwów qwa rachować do pięciu zapomnialem
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #402 dnia: Grudnia 01, 2014, 14:30:43 pm »
Przestańcie się jarać tą jutrzejszą audycją. Korporacja stwierdziła, że trzeba ten smród poperfumować, zatem jest pomysł na audycję. Nie wiem czy choć jedno pytanie przez was zadane zostanie wyartykułowane. Z całym szacunkiem dla Bogusia Smoli, nawet jakby zadawał niewygodne pytania zostanie błyskotliwie zgaszony; napij się wody, tudzież inną złotą myślą naszego treneiro.
Nasz trener popłacze, jak to nie ma czasu na treningi, ze podróże no i w korpo uznają że smrodu nie ma. Tyle tylko, że przyperfumione gó..vno po jakimś czasie wylezie znów ze "swoim" zapachem.

Zatem moi mili nie dajcie się po raz kolejny  wkręcić.

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #403 dnia: Grudnia 01, 2014, 15:02:05 pm »
4 pytania:
- jakie są przesłanki, że skoro wczoraj Skry nie odrzuciliśmy od siatki to odrzucimy ich w kolejnym meczu? Czy jest przekonany, że zawodnicy których ma, mają jeszcze potencjał do rozwoju tego elementu i czy wie jak ten potencjał wykorzystywać w pełni dokładnie na czas najważniejszych meczów...
- jaka była taktyka bloku na wczoraj? Nie chodzi mi o jedno ogólnikowe zdanie... Chyba może powiedzieć skoro i tak była ona zła
- czy nie sądzi, że częściej powinien być wykorzystywany atak z 6 strefy, a jak już jest to grane to na niskiej skuteczności (z Transferem 2 na 7 skończonych, z Częstochową pamiętam 5 ataków - 3 skończone, ze Skrą pamiętam 2 ataki, oba podbite), wygląda to jakby skrzydłowi nie byli w tym elemencie zgrani z rozgrywającymi
- czy nie sądzi, że twierdzenie że to tylko jeden mecz, że nic się nie stało i to nie ma znaczenia jest strzałem w pysk dla ludzi którzy coś poświęcili dla wyjazdu do Łodzi...

Filip nagrana to?

Nagram...

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1398
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #404 dnia: Grudnia 01, 2014, 15:19:24 pm »
Mam kilka pytan do Trenera Kowala, niemniej jednak chcialbym zaczac od treningow.

1) Dlaczego w trakcie treningow nie sa cwiczone takie elementy jak oparcie pilki o blok (vide czapy na Marco czy tez na Buszku) oraz dogranie pilki po "darmowym" przebiciu ze strony przeciwnika do rozgrywajacego? Przeciez, to co wczoraj wyprawiali w tym elemencie niektorzy zawodnicy zakrawalo na pomste do nieba, tudziez, wywolywalo usmiech na twarzach kibicow Skry;
2) To pytanie bedzie sarkastyczne, ale samo cisnie sie na usta: skoro w trakcie treningow leci muzyka to kiedy doczekamy sie kadzidel tudziez innych olejkow zapachowych, tak aby calkiem "uspokoilo" to naszych spokojnych zawodnikow?
Teraz pytania odnosnie meczu:
3) Dlaczego Trener "nie oglada" meczu i nie odpowiada na sugestie zawodnikow odnosnie czelendzy (vide as Drzyzgi)?
4) Jak wytlumaczy Pan, ze od dluzszego czasu kuleja takie formy rozegrania jak atak z drugiej linii, tudziez wystawa na LEWE skrzydlo?
5) Jak dlugo bedzie obowiazywac doktryna "forma przyjdzie na play-offy" oraz zagladanie w notes w trakcie meczow?
6) Czy zawodnicy kiedykolwiek beda mentalnie gotowi na pojedynek ze Skra i innymi czolowymi druzynami europejskimi, skoro wiekszosc takich spotkan jest przegrywana juz w szatni? Czy Asseco Resovia jest w dalszym ciagu uzalezniona od Achrema a nikt inny nie chce, badz nie potrafi wziac na siebie roli lidera?
7) Ostatnie pytanie: Kiedy Asseco Resovia Rzeszow stanie sie zespolem a nie korporacyjnym zbiorem indywidualnosci wykonujacych okreslone zadania na parkiecie?
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #405 dnia: Grudnia 01, 2014, 16:12:38 pm »
Przestańcie się jarać tą jutrzejszą audycją. Korporacja stwierdziła, że trzeba ten smród poperfumować, zatem jest pomysł na audycję. Nie wiem czy choć jedno pytanie przez was zadane zostanie wyartykułowane. Z całym szacunkiem dla Bogusia Smoli, nawet jakby zadawał niewygodne pytania zostanie błyskotliwie zgaszony; napij się wody, tudzież inną złotą myślą naszego treneiro.
Nasz trener popłacze, jak to nie ma czasu na treningi, ze podróże no i w korpo uznają że smrodu nie ma. Tyle tylko, że przyperfumione gó..vno po jakimś czasie wylezie znów ze "swoim" zapachem.

Zatem moi mili nie dajcie się po raz kolejny  wkręcić.

Sławko,
nikt tu się nie jara.  Korpo sobie stwierdziło jedno i jedno chce uzyskać. Pytanie czy Bogdans da się w to wkręcić? Ułomek z niego nie jest i mimo relacji towarzyskich, byle "napij się wody" nie da się spławić. I nie wierzę, że wq*w go nie trzyma po tym gorzej niż żenującym "widowisku" ze strony zawodników, którzy na miano Resoviaków nie zasługują.

Gege

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 78
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #406 dnia: Grudnia 01, 2014, 16:59:21 pm »
Ja mam jedno konkretne pytanie do pana Kowala.

Kiedy pan w końcu panie trenerze poda się do dymisji??

wiem że i tak takie pytanie nie padnie w audycji ale mam hociarz nadzieje że pan Boguś każe Naszemu Trenejro zajrzeć na forum kibiców może sam przeczyta i odpowie.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #407 dnia: Grudnia 01, 2014, 17:08:52 pm »
Sławko,
nikt tu się nie jara.  Korpo sobie stwierdziło jedno i jedno chce uzyskać. Pytanie czy Bogdans da się w to wkręcić? Ułomek z niego nie jest i mimo relacji towarzyskich, byle "napij się wody" nie da się spławić. I nie wierzę, że wq*w go nie trzyma po tym gorzej niż żenującym "widowisku" ze strony zawodników, którzy na miano Resoviaków nie zasługują.

To, że Boguś nie ułomek to wiem. To, że kitów sobie wciskać nie da też wiem. Ale wiem, też, że każde pytanie nawet najtrudniejsze można rozbroić miałką gadką. W takim wypadku trzeb cierpliwości, żeby nie powiedzieć upierdliwości prowadzącego.
Zatem Boguś trzymaj się i do boju, do boju

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #408 dnia: Grudnia 01, 2014, 17:33:59 pm »
Pytania do Andrzeja:
  • W LM w zeszłym sezonie zabrakło Igły, w PO +Ligi Alka, kogo zabrakło w meczu w niedzielę?
  • Czego brakuje naszemu zespołowi by grać ze Skrą jak równy z równym (proszę tylko o zastyrzeżenie od razu, że braku treningów nie kupuję)
  • Jak przebiega rehabilitacja Alka czy zgodnie z planem i po co poejchał do Włoch, skoro nie było to planowane wcześniej?
  • Ile wody się musiał napić Andrzej, żeby się uspokoić po tym żenującym spektaklu?

Lewy21

  • Gość
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #409 dnia: Grudnia 01, 2014, 17:47:32 pm »
Pytanie do Pana trenera Kowala :

1. Dlaczego Pan nie daje odpocząć posiadając w kadrze 4 środkowych ( była okazja z AZS Częstochowa) Piotrkowi Nowakowskiemu, który wygląda na wycieńczonego?
W tamtym sezonie, nie był oszczędzany Alek i jak się skończyło wszyscy wiemy, może warto wyciągnąć wnioski z tamtej sytuacji ?
2. Dlaczego nie został wzięty challenge, gdy prosił o to (po swojej dobrej zagrywce) Fabian Drzyzga ?
3. Po meczu Fabian Drzyzga powiedział dla Polsat Sport, cytuję: " nienawidzę przegrywać w takim stylu, kiedy ktoś mnie bije, a ja nawet nie umiem nawet gardy podnieść do góry i tylko się patrzę", może warto nad tym popracować z Panem Fabianem ?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 01, 2014, 17:59:11 pm wysłana przez Lewy21 »