Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 691643 razy)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #420 dnia: Grudnia 02, 2014, 13:26:20 pm »

Jestem bardzo rozczarowany wywiadem, Trener Kowal mowi co chce bez specjalnego nacisku ze strony pytajacych...

...dlatego ja nawet nie słucham. Nic nowego się nie dowiem. Papka korporacyjna, jedynie słuszne teorie, a w przypadku zbyt mocnego naciskania przez panów redaktorów bufonada w postaci tekstów o "popijaniu wody"...
Trochę się dziwię, że tak profesionalny, zawodowy klub, jakim jest Asseco, nie zatrudnił do tej pory specjalisty od PR i nie przeszkolił trenera Kowala w ramach udzielania wywiadów. Szczególnie te telewizyjne wypadają dość słabo. Trener lubi w czasie ich trwania podrapać się dość intensywnie po głowie, trzymać ręce w kieszeni/ach, w bliżej nie wiadomym celu, jak również rozglądać się na boki. A gdzie procedura, savoir-vivre korporacyjny, mowa ciała?
Panie Kowal, trzeba to do PO-ów dopracować. To ma być perfekcja...wartość medialna jest nadrzędnym elementem w pańskiej pracy. Styl i wyniki sportowe są na drugim miejscu...  ::)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #421 dnia: Grudnia 02, 2014, 13:29:42 pm »
A może by zrobić audycję , w której gospodarzem byliby sami kibice  8) . Zaprosić wtedy naszego Trenera. Oni by zadawali pytania, stawiali tezy i hipotezy. Myślę, że po 5-u minutach Andrzej byłby zagotowany i sam "rzuciłby ręcznikiem" opuszczając studio  ;)  :) .

...i tu się Sławek mylisz. Dostałbyś od trenera szklaneczkę czystej, niegazowanej wody i byłoby git...  ;D
A na koniec byłyby jeszcze uwagi odnośnie Twojego i innych kibicowania...
Jak w porządnym korpo...wypiłbyś wodę, a potem zastosował się do wskazówek... ;)
A tak w ogóle...czy Ty tymi wpisami Kolego nie przekraczasz swoich kompetencji?...
 
« Ostatnia zmiana: Grudnia 02, 2014, 13:33:27 pm wysłana przez leon »

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #422 dnia: Grudnia 02, 2014, 13:45:00 pm »
A ja po audycji, to bardzo ale to baaardzo baaardzo chciałbym wierzyć, że to wszystko co mówił jest prawdziwe.
Że są wkurzeni, że jakoś to ogarniają, że wiedzą co się dzieje ...
I mają mentalność Zwycięzców!!!

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #423 dnia: Grudnia 02, 2014, 13:56:43 pm »
...i tu się Sławek mylisz. Dostałbyś od trenera szklaneczkę czystej, niegazowanej wody i byłoby git...  ;D
A na koniec byłyby jeszcze uwagi odnośnie Twojego i innych kibicowania...
Jak w porządnym korpo...wypiłbyś wodę, a potem zastosował się do wskazówek... ;)
A tak w ogóle...czy Ty tymi wpisami Kolego nie przekraczasz swoich kompetencji?...

Zapewniam Cię Poldek, że nie byłoby git. A tak na marginesie to myślałem o Tobie, Pablo, Resoviakuzwawy. Myślę, ze trenerowi nie byłoby tak łatwo. Zwykłą wodą by nam gęby nie zatkał.  :) . Ja bym nie chciał być w takiej audycji, bo byłaby jatka. Znasz moje zdanie na temat pracy naszego trenera od zakończenia ubiegłego sezonu.
Czyżbyś sugerował, że się za bardzo rozpędziłem (czyta. za dużo piszę) ?  ;)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 02, 2014, 14:05:11 pm wysłana przez Slawko »

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #424 dnia: Grudnia 02, 2014, 14:26:58 pm »
Zapewniam Cię Poldek, że nie byłoby git. A tak na marginesie to myślałem o Tobie, Pablo, Resoviakuzwawy. Myślę, ze trenerowi nie byłoby tak łatwo. Zwykłą wodą by nam gęby nie zatkał.  :) . Ja bym nie chciał być w takiej audycji, bo byłaby jatka. Znasz moje zdanie na temat pracy naszego trenera od zakończenia ubiegłego sezonu.
Czyżbyś sugerował, że się za bardzo rozpędziłem (czyta. za dużo piszę) ?  ;)

...pisać możesz nawet więcej, ale mają to być jedynie słuszne tezy, zgodne z linią korpo...  ;)

Mimo wszystko słucham wywiadu z trenerem Kowalem i...całkiem poważnie...coraz więcej rzeczy mnie martwi.
Kilka  z nich...taka drużyna nie powinna zagrać tak kiepskiego i fatalnego meczu, jak ten ze Skrą...znaczy się, że nie wiemy (w tym trener), jaka jest tego przyczyna...
Dalej...trener nie wie dlaczego, ale...z przyczyn do tej pory niewyjaśnionych...znakomicie gra Jochen.
I jeszcze Alek...nie zagra w tym sezonie. Podobno zagra w następnym. Tylko, o ile mnie starcza pamięć nie myli to Alkowi kończy się kontrakt po tym sezonie. Rozumiem, że z automatu zostanie przedłużony?...Chyba, że inna maszyna zastąpi tą uszkodzoną...  ::)

Lewy21

  • Gość
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #425 dnia: Grudnia 02, 2014, 15:10:32 pm »
Z dzisiejszej audycji wynika, że Panu Kowalowi "równa 14-ka" jest potrzebna na najważniejsze mecze rundy zasadniczej, a ich mianem wedle trenera są mecze ze słabszymi teoretycznie zespołami. Pierwsza część rundy zasadniczej była wedle Pana Kowala udana, pomimo że przegraliśmy z zespołami z 1 i 3 miejsca w tabeli, a z czwarytm straciliśmy u siebie punkt ( po czym Kowal mówi, że liga jest słabsza przez m.in. problemy zdrowotne JW). Pomieszanie z poplątaniem.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 02, 2014, 15:37:04 pm wysłana przez Lewy21 »

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #426 dnia: Grudnia 02, 2014, 15:32:36 pm »
No cóż Sławko miałeś rację. Andrzej przyciśnięty nie został.

ale jeszcze jedno przyszło mi do głowy, red. Lew stojący w obronie Andrzeja niczym red. Bińczyk w obronie Nawrockiego, gdy ten bez sukcesu przestawiał Mańka na przyjęcie.

Pasiak

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 225
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #427 dnia: Grudnia 02, 2014, 17:33:40 pm »
Po 5 minutach można wyłączyć, jak trener mówi, że nie będzie więcej mówił o meczu ze Skrą. Oprócz stanu zdrowia Konarskiego i Achrema, w tej audycji nie ma kompletnie nic nowego, tylko powtarzanie znanych frazesów. Jedynie Pan Andrzej starał się lekko naciskać na Andrzeja Kowala, ale po odpowiedzi trenera natychmiast bronił go Pan Marcin (co mnie strasznie irytowało). Co do Pana Bogdana - to zdziwienie kolejnymi pytaniami u Kowala mówi samo za siebie. Audycja nie wniosła nic nowego, co mówię z przykrością.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 02, 2014, 17:35:31 pm wysłana przez Pasiak »

bos

  • Malkontenci
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 302
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #428 dnia: Grudnia 02, 2014, 17:53:56 pm »
Po co zapraszać Kowala do studia i po takiej kompromitacji nie zadawać trudnych pytań. Boicie się, że się na Was obrazi. Jeżeli tak to zaproście kogoś innego.  Po co tworzyć kółko wzajemnej adoracji.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 02, 2014, 17:55:31 pm wysłana przez bos »

michaek

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 35
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #429 dnia: Grudnia 02, 2014, 17:59:45 pm »
Juz jeden dziennikarz kiedyś jeszcze Ljubo zadał trudne pytanie na konferencji, to pozniej nie dostał akredytacji. ;)