Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 689585 razy)

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 816
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #440 dnia: Grudnia 03, 2014, 13:44:02 pm »
Jest jedna ważna rzecz w wypowiedzi Trenera z którą się zgodzę, że powiększenie ligi przy jednoczesnym skróceniu czasu jej trwania jest poronionym (głupim, kretyńskim) pomysłem!
O ile stwierdzenie "brak treningów" zaczęło funkcjonować trochę jako wymówka, to qrcze trochę się temu nie dziwię! Granie meczu to nie trening, a czasem jakieś schematy/zachowania/odruchy trzeba wyćwiczyć a nawet z niektórych zrezygnować i nie testować ich w meczu.

Może pomysł z przerwami nie jest głupi. OK, grajmy systemem środa-weekend, ale tylko przez 2tygodnie a później tydzień przerwy.
Czyli sobota-środa-sobota-środa-sobota [przerwa] sobota.
Tylko pewnie przy takim systemie, to konia z rzędem temu kto by to wszystko ułożył i pogodził z LM czy Pucharem :o
Co by nie gadać, czas na treningi i granie powinien się znaleźć ;) Czasem brak/mało czasu na trenowanie przy równej 14 może doskwierać i odbijać się czkawką bardziej niż przy 8!

Ot, to takie moje spostrzeżenia i przemyślenia (mam nadzieję że obiektywne), żeby trochę się oderwać od krytyki Trenera i korpo, że wsio jest źle i fuj :) ;)

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #441 dnia: Grudnia 05, 2014, 13:24:34 pm »
Witam i zapraszam na drugą część trylogii . Andrzej Kowal był Gościem ostatniego programu , teraz czas na Bartosza Górskiego i opinie  Zarządu Klubu .Trzecia część to Kibice .Informuję o tym z dużym pośpiechem aby dać czas na wytypowanie osoby z poza Kibiców SSPS .Reprezentantem KK będzie Repres . Ze względu na pojemność studia jest możliwy udział drugiej osoby spoza SSPS . Myślę ze Leszek się na to zgodzi

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #442 dnia: Grudnia 05, 2014, 14:12:18 pm »
Ja proponuję jednak dwóch przedstawicieli niezrzeszonych kibiców. Myślę Boguś, że "skroisz" jeszcze jedno miejsce. Tych niezrzeszonych jest jednak "trochę". A w sumie 3-ech przedstawicieli kibiców to nie jest dużo. Proszę bardzo, rozważ to jeszcze raz.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 05, 2014, 14:15:01 pm wysłana przez Slawko »

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #443 dnia: Grudnia 05, 2014, 14:19:15 pm »
Nie żebym się czegoś domagał, jak mają być dwa miejsca to dwa miejsca i nie mój interes... Ale jak był SSPS niedawno w audycji to były 3 miejsca ;)

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #444 dnia: Grudnia 05, 2014, 20:53:18 pm »
Przepraszam jeśli zostałem nie zle zrozumiany . Skład programu R-C Blahaczek -Smola- SSPS- Leszek Szpala- niezrzeszeni Kibice -dwa miejsca

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #445 dnia: Grudnia 05, 2014, 20:58:41 pm »
Czyli 2 miejsca dla niezrzeszonych + Repres z SSPS?.
Dobrze by było znać zarys programu, tzn temat(y) dyskusji
« Ostatnia zmiana: Grudnia 05, 2014, 21:02:59 pm wysłana przez Slawko »

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #446 dnia: Grudnia 05, 2014, 21:02:24 pm »
Może o pogodzie będzie rozmowa. Choć Równie interesujące mogą być problemy komunikacyjne na Podkarpaciu lub projekt budowy zoo na Zalesiu.

A tak serio to Bogdan parę postów wcześniej napisał o trylogii. trener -  działacz - kibice. Temat wszystkich rozmów ten sam. Sytuacja Resovii.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #447 dnia: Grudnia 05, 2014, 21:05:15 pm »
A tak serio to Bogdan parę postów wcześniej napisał o trylogii. trener -  działacz - kibice. Temat wszystkich rozmów ten sam. Sytuacja Resovii.

Sytuacja Resovii w aspekcie sportowym, czy w aspekcie funkcjonowania klubu, czy jedno i drugie.
A o zoo też możemy pogadać tylko w ramach innej audycji.  :D

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #448 dnia: Grudnia 05, 2014, 21:19:22 pm »
Slawko nie kompromituj się temat '' Sytuacja byłych piłkarzy Szombierek Bytom''

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #449 dnia: Grudnia 05, 2014, 21:24:09 pm »
Slawko nie kompromituj się temat '' Sytuacja byłych piłkarzy Szombierek Bytom''

A może Avii Świdnik? Bogdans tym postem "błysnąłeś". Szkoda, że w miniony wtorek  taki błyskotliwy nie byłeś w stosunku do Andrzeja Kowala. Tylko układny, grzeczny, bałeś się żeby Ci trener nie walnął "napij się wody".
« Ostatnia zmiana: Grudnia 05, 2014, 21:26:30 pm wysłana przez Slawko »