Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 691152 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #450 dnia: Grudnia 05, 2014, 21:26:05 pm »
Sytuacja Resovii w aspekcie sportowym, czy w aspekcie funkcjonowania klubu, czy jedno i drugie.
A o zoo też możemy pogadać tylko w ramach innej audycji.  :D
Slawko, łap aluzje. Można to jakoś rozdzielić? Do audycji ponad 2 tygodnie skąd wiadomo w jakim momencie będzie klub.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #451 dnia: Grudnia 05, 2014, 21:37:14 pm »
Repres zrozumiałem i przyjąłem do stosowania  ;)  :) .

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #452 dnia: Grudnia 05, 2014, 21:40:29 pm »
Kaj sie jo pytom? Kaj so Szombierki Bytom jak to dawniej śpiewano na Wyspiańskiego.
Slawko, czyżbyś chciał się zgłosić? Może warto przekonać się, jak to z drugiej strony mikrofonu jest.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #453 dnia: Grudnia 05, 2014, 21:47:43 pm »
Kaj sie jo pytom? Kaj so Szombierki Bytom jak to dawniej śpiewano na Wyspiańskiego.
Slawko, czyżbyś chciał się zgłosić? Może warto przekonać się, jak to z drugiej strony mikrofonu jest.

Dareczku, spokojna rozczochrana  ;) , dowiecie się w środę, kto będzie gościem u Bogdana.  Zobacz na privie wiadomość i proszę daj znać, czy coś się da z tym zrobić.
Zdaję sobie sprawę, że po drugiej stronie mikrofonu jest ciężko. 

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #454 dnia: Grudnia 05, 2014, 23:01:09 pm »
Slawko nie kompromituj się temat '' Sytuacja byłych piłkarzy Szombierek Bytom''

...wydaje mi się Sławek, że możesz czuć się zaproszony. Nie ma to jak życzliwość Pana Redaktora...

A z tą przyśpiewką to nie było tak, bo to nie były Szombierki  :)

Jo sie wos pytom, kto wygra z Polonio Bytom, ja sie wos pytom...kto wygro z Polonio Bytom...  :D

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #455 dnia: Grudnia 07, 2014, 19:14:28 pm »
Wczoraj dowieźli koszulki do sklepiku (to nic, że tylko Achremy).  Dzisiaj po meczu puszczono Nalepę. Widać prezes Górski przygotowuje się do odparcia zarzutów Andrzeja,  we wtorkowej audycji.  8)  :P .

Bogdans mam nadzieję, że dowiem się dlaczego tak późno i dlaczego do tego, trzeba było artykułu w gazecie. Czy to nie jest tylko "słomiany zapał" pokazany, na aktualne potrzeby klubu, związane z poprawą wizerunku.  Niestety takie odnoszę wrażenie."Achremy" się skończą i sklepik będzie świecił pustkami, a Tadeusz Nalepa jak się "gwałtownie" pojawił, tak gwałtownie zniknie.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 07, 2014, 19:52:38 pm wysłana przez Slawko »

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #456 dnia: Grudnia 07, 2014, 23:03:59 pm »
Pytanie do prezesa. Czy jak został puszczony Nalepa, to czy jest szansa aby do repertuaru przed meczem trafił utwór zespołu TSA "Marsza wilków"? Utwór który na forum wielu kibiców uznało, iż najbardziej pasuje do Naszej drużyny. Utwór ten jest już grany na meczach Politechniki Warszawa. Ale tam są "wilczki" a prawdziwe Wilki są w Rzeszowie.

W Kędzierzynie powstaje Sala Chwały ZAKsy
http://fans4club.com/pl-sala-chwaly

Czy w Rzeszowie jest szansa na powstanie podobnej sali? Mamy swoje osiągnięcia i może warto się pochwalić?   

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #457 dnia: Grudnia 08, 2014, 09:25:48 am »
A ja mam apel do red. Bogdansa.

Bogdans, ta audycja jest bardzo ważna. Pozwalając na korpo gadkę i wymówki w naszym klubie nie zmieni się nic. Nie chodzi o to, żeby prezesa Górskiego wdeptać w ziemię, ale chodzi o to, żebyś był wobec niego tak stanowczy jak być potrafisz.

Jak rozumiem, celem jej jest żeby poznać przyczyny kwasów jakie są w drużynie, kwasów na linii klub-kibice oraz dowiedzieć się co klub zamierza z tym zrobić i czy coś robi.

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #458 dnia: Grudnia 08, 2014, 10:21:33 am »
Resoviaku bardzo mnie i Andrzeja Blahaczka zmobilizował Twój apel . Zapadła decyzja że czas  programu zostaje wydłużony jeśli nie wyczerpiemy istotnych tematów w ciągu planowanych 45 min. O godz 13 serwis reklamy i jedziemy do skutku

chelepperro

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 885
  • J1
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #459 dnia: Grudnia 08, 2014, 11:42:49 am »
To  zapowiada się wreszcie prawdziwa męska rozmowa a nie miękkie pierdu ,pierdu... Każda minuta tej audycji  jest na wagę złota ( ligowego rzecz jasna.A może i europejskiego).Brawo za decyzję.Tak trzymać.  ;)
bo nie zawsze to na co patrzymy, jest tym co widzimy