Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 691442 razy)

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #470 dnia: Grudnia 08, 2014, 21:14:10 pm »
To ja mam jeszcze jeden punkt, czy jest opracowany plan i realizowany na wypadek odejscia Głównego sponsora?

Ale przecież jak zniknie Góral to i Górskiego wyp... podziękują mu, więc jego plan nie sięga ani minute dłużej.


Pytanie: Do kiedy obowiązuje umowa sponsorska z Asseco? Czy Podejmuje się już jakieś kroki w celu jej przedłużenia?
W końcu.

willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #471 dnia: Grudnia 08, 2014, 21:29:50 pm »
i prośba do naszego forumowego nagrywacza FLPmana o zarejestrowanie audycji  8)

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #472 dnia: Grudnia 08, 2014, 22:06:41 pm »
i prośba do naszego forumowego nagrywacza FLPmana o zarejestrowanie audycji  8)

Nagram ;)

michaek

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 35
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #473 dnia: Grudnia 08, 2014, 23:35:30 pm »
1. Czy po tym sezonie kończy się umowa sponsorska z Asseco? Czy prawdą jest, że nowa umowa nie będzie już tak korzystna dla klubu i w związku z tym klub planuje zmianę koncepcji budowania drużyny?

2. Czy klub dopuszcza możliwość odejścia od koncepcji "komin płacowy to zło"?

3. Czy prezes mógłby przedstawić jak od strony finansowej wygląda kwestia gadżetów? Czy klub osiąga z tej działalności dochód? Jaki są koszty stałe wypuszczenia koszulki z nowym zawodnikiem, czy to powód dla jakiego tylko kilku siatkarzy dostępuje zaszczytu sprzedaży swoich koszulek? Czy klub dysponuje prognozami jak zwiększenie asortymentu  przełoży się na koszty i przychody z ich sprzedaży? Czy klub w jakikolwiek sposób bada jakość obsługi na Wyspie (np. tajemniczy klient)?

4. Jak się mają tezy o współpracy i otwarciu na kibiców do zamiecenia po dywan akcji "wybierzmy piosenkę na wejście" czy "zaproponujmy nowe gadżety"?

5. Jaka jest struktura kosztów klubu? Jaka część to kontrakty zawodników, jaka koszty sztabu trenerskiego, jaka koszty administracyjne i koszty marketingu? Jako, że kibice to 2 sponsor klubu to wgląd w takie ogólnikowe dane to chyba nie problem.

6. W jaki sposób odbywa się ocena pracy poszczególnych osób ze sztabu trenerskiego? Jakie dokładnie cele zostały postawione przed drużyną w tym sezonie? Jak wiadomo podstawą zarządzania i ewaluacji jest precyzyjne określenie celów. Podpowiedź: precyzyjnym określeniem celu nie jest "walka na każdym froncie".


_elite_

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 165
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #474 dnia: Grudnia 09, 2014, 02:18:06 am »
SKLEPIK -> W jakim celu pytano się kibiców o propozycje nowych/innych gadżetów skoro następnie temat został dosłownie olany (mimo dość długiego czasu na ewentualne przygotowanie KILKU nowych rzeczy) a "oferta" jest porównywalna z tą z czasów PRL-u :o Nie jestem tego w stanie zrozumieć z jednego powodu - przecież do jasnej anielki to żyła złota  :o sam czas rozejścia się bluz chyba o czymś świadczy??? a jak było za czasów Rafy i pamiętnego "wilczego" kalendarza  ??? nie jestem pewna ale mam wrażenie że się wszystkie rozeszły mimo dość wysokiej ceny (60-80 zł). Dużo przykładów, wniosek jeden: Kibice by chcieli ale Klub coś nie może  ::)

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #475 dnia: Grudnia 09, 2014, 07:42:47 am »
Dlaczego klub ma w dalekim poważaniu kibiców zapraszając do udziału w akcjach które później nie zanajdują finału....

1. zdjęcie które miało ponoć "witać" wchodzące drużyny ...
http://www.assecoresovia.pl/pl/aktualnosci/wiadomosci/art1772,zapraszamy-na-wspolne-zdjecie-z-druzyna-asseco-resovii.html#.VIaYx9KG98c

2. pasiak na którym mieli sie odanaleźć wszyscy karnetowicze ...
http://www.assecoresovia.pl/pl/aktualnosci/wiadomosci/art1758,kup-karnet-i-zostan-z-nami-na-zawsze.html#.VIaZhdKG98c

3. wyposażenie sklepiku, wybór utworu ,  prezentacja trofeów drużyny , wspólny hymn o których wspominano wcześniej

willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #476 dnia: Grudnia 09, 2014, 09:52:27 am »
Padło dużo ciekawych pytań tylko mam takie przeczucie,że skonczy się jak zwykle. Obym się mylił.

krisT

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 297
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #477 dnia: Grudnia 09, 2014, 10:10:19 am »
Moje pytanie brzmi: Czy podoba się Panu prezesowi jako kibicowi styl gry Resovi w ostatnich latach abstra...ąc  od wyników, biorąc pod uwagę potencjał jaki posiada i jak uważa dlaczego wszyscy nowi zawodnicy którzy przychodzą do zespołu nie mogą się w nim odnaleźć, nie robią postępów i szybko się ich pozbywamy biorąc następnych.

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #478 dnia: Grudnia 09, 2014, 10:50:03 am »
To ja dodam, czy nasz sklepik i wyspa musza wygladać tak bazarowo? Bo wchodzac do hali wyglada to jak na szczękach, z wyłożonymi koszulkami, to wygląda dramatycznie
Przecież z taką bogatą historią jaką ma Resovia aż się prosi aby stworzyć muzeum połączone ze sklepikiem, oryginalne koszulki, piłki z lat 60 i 70 w gablotach, puchary, medale, filmiki archiwalne, wycinki z gazet, tak zeby wchodząc tam czyło się historię i to że jest się przecież czescia czegos wielkiego, kupno koszulki w takim miejscu to zupelnie inne uczucie. Chcialbym zeby takie miejsce bylo na Podpromiu, a nie w Galerii handlowej.

Nie wiem mam wrazenie ze Resovia jest mistrzem marketingu kolbuszowskiego, pstro i przasnie i pseudonowoczesnie.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2014, 10:51:41 am wysłana przez biperion »

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #479 dnia: Grudnia 09, 2014, 11:26:16 am »
Czy klub ma w planach zatrudnienie topowego zawodnika?