Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 689590 razy)

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 816
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #500 dnia: Grudnia 09, 2014, 13:28:36 pm »
Jest super, jest super
Więc o co ci chodzi?

T.Love

Lewy21

  • Gość
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #501 dnia: Grudnia 09, 2014, 13:34:42 pm »
Bzdura Ivan już nie mieszka koło siedziby klubu!

Lewy21

  • Gość
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #502 dnia: Grudnia 09, 2014, 13:36:40 pm »
Bogdan zapytaj się Wojtka jak było naprawdę, kiedy i od kogo dowiedział się o tym, ze odchodzi, bo to co usłyszeliśmy to .....

spider2you

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1048
  • #WALCZIWYGRYWAJ
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #503 dnia: Grudnia 09, 2014, 13:37:55 pm »
Bzdura Ivan już nie mieszka koło siedziby klubu!

Dokładnie, Prezio nie ma pojęcia, co dzieje się z Ivanem i wiem doskonale, że NIKT, podkreślam NIKT z nim nie rozmawiał odnośnie współpracy.
Pogadać w radiu można, ale to widać, że klubowi w ogóle nie zależy, bo jakby zależało, to już by pracował.

Odpowiedział w temacie 2 zdania, a potem poszedł w stronę pożegnania Wojtka.


Ja wielką wartością jest Klub dla działaczy widać było na ostatnim meczu, jak sztab za bandami nawet nie wstał na hymnie - BRAWO!!!!
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2014, 13:40:40 pm wysłana przez spider2you »
Moja rodzina, siatkówka, CrossFit, off-road to KOCHAM.

martaaa515

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 188
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #504 dnia: Grudnia 09, 2014, 13:51:24 pm »
Bogdan zapytaj się Wojtka jak było naprawdę, kiedy i od kogo dowiedział się o tym, ze odchodzi, bo to co usłyszeliśmy to .....

Rozmawiałam z Wojtkiem o tej sytuacji i o tym, że rozstaje się z Resovią dowiedział się w Kielnarowej. Wiedział, że jest taka możliwość bo kończył mu się kontrakt ale nikt mu tego oficjalnie nie powiedział.

Ps. nie słucham audycji więc nie wiem co powiedział o tym Górski.
RESOVIA nie musi, RESOVIA chce!

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 816
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #505 dnia: Grudnia 09, 2014, 13:53:52 pm »
Wnioski:
1. To forum nie jest kanałem do rozmowy z klubem;
2. Chcemy wiedzieć co się dzieje w klubie, zapytać o coś, to mamy do wyboru: twiter/facebook, telefon do klubu, wycieczka do gabinetu Prezesa;
3. Generalnie jest OK i nie ma co zmieniać

arni

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 385
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #506 dnia: Grudnia 09, 2014, 13:55:45 pm »
Myśleliście, że powie to źle tamto źle? jak by wtedy wyglądała wartość medialna jak prezes klubu by mówił, że jest on niezbyt dobrze prowadzony?

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #507 dnia: Grudnia 09, 2014, 14:05:49 pm »
Dla gospodarzy audycji uznanie, podjęliście rękawicę ;) Zabrakło mi pytania o celebrację wykonania hymnu przed meczem...

http://flpman.wrzuta.pl/audio/4cDsg8qBDcp/audycja_radio_centrum_9.12.2014_bartosz_gorski

Pisar

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 477
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #508 dnia: Grudnia 09, 2014, 14:14:38 pm »
Wnioski:
1. To forum nie jest kanałem do rozmowy z klubem;
2. Chcemy wiedzieć co się dzieje w klubie, zapytać o coś, to mamy do wyboru: twiter/facebook, telefon do klubu, wycieczka do gabinetu Prezesa;
3. Generalnie jest OK i nie ma co zmieniać

1. Forum nie powinno być kanałem do rozmów na linii Kibice, Klub. Forum to nasza kibicowska sprawa i dobrze, że Klub się nie miesza w sprawy forum. Jak ktoś chce być na forum ok., ktoś nie chce być na forum - jego sprawa. Zwróć uwagę, że żadna organizacja nie jest tu reprezentowana jako taka. Nawet SSPS który jest "właścicielem" forum nie umieszcza tu swoich oficjalnych stanowisk. Są tu prywatne stanowiska poszczególnych osób.
2. Fakt, że powinniśmy być lepiej informowani co się dzieje w Klubie. Kuriozalna była wypowiedź o tym, że informacje na temat programów lojalnościowych są w strefie sponsorów :), ale jaką formę zapytań oprócz wizyty osobistej, telefonu, maila, ćwierkacza- mordoksiązki chciałbyś mieć jeszcze?
3. Tu masz rację :)

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 816
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #509 dnia: Grudnia 09, 2014, 14:31:14 pm »
ale jaką formę zapytań oprócz [...] chciałbyś mieć jeszcze?
Te formy są OK!
Dobrze, że w końcu zostało to jasno i stanowczo powiedziane - chcesz coś od klubu, to przestań biadolić/pisać/pytać na forum (bo patrz P1) tylko zwróć się przez jeden ze wskazanych kanałów komunikacji! Jeżeli tylko będzie na nie odpowiedź to super i OK :)

Coś czuje, że po takim przekazie i stwierdzeniu na początku audycji, że "mało przychodzi maili z pytaniami" to ilość korespondencji gwałtownie wzrośnie  ;D

Dla mnie, mimo wszystko, komunikacja przez forum była by lepsza! Bo nie jestem ćwierkaczem i z fejsa korzystam sporadycznie.
Jeżeli klub nie chce wchodzić w polemikę z użytkownikami na forum (co jest dla mnie w miarę zrozumiałe), to niech chociaż będzie wątek do komunikowania o pewnych sprawach! Na zasadzie: informujemy ale nie dyskutujemy. Myślę, że w ten sposób dana informacja dotrze do większej ilości użytkowników!