Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 691383 razy)

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #550 dnia: Stycznia 19, 2015, 08:20:43 am »
Gościem wtorkowego programu ''W Centrum Sportu'' będzie Michał Gogol .Zapraszam

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #551 dnia: Stycznia 19, 2015, 13:07:43 pm »
Wobec tego mam pytanie do jutrzejszego gościa - jak wygląda proces udostępniania statystyk na stronie Plusligi i skąd może wynikać fakt, że z sobotniego meczu wciąż ich nie ma, ponadto (osobiście nie sprawdzałem, ale czytałem o tym) z innych hal pojawiają się statystyki "na żywo" po każdym z setów, a z meczów na Podpromiu się nie pojawiają.

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 877
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #552 dnia: Stycznia 19, 2015, 15:53:14 pm »
Wobec tego mam pytanie do jutrzejszego gościa - jak wygląda proces udostępniania statystyk na stronie Plusligi i skąd może wynikać fakt, że z sobotniego meczu wciąż ich nie ma, ponadto (osobiście nie sprawdzałem, ale czytałem o tym) z innych hal pojawiają się statystyki "na żywo" po każdym z setów, a z meczów na Podpromiu się nie pojawiają.

Trzeba było zadać pytanie żeby się pojawiły ;)
http://stats.plusliga.pl/MatchStatistics.aspx?mID=24464&ID=1022

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #553 dnia: Stycznia 20, 2015, 13:19:15 pm »
Dzisiejsza audycja z Michałem Gogolem:

http://flpman.wrzuta.pl/audio/2Mn1r823VJ3/audycja_radio_centrum_20.01.2015_michal_gogol

Dziękuję gospodarzowi za zadanie mojego pytania :)

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #554 dnia: Stycznia 23, 2015, 10:03:28 am »
Gościem wtorkowego programu ''W Centrum Sportu '' będzie trener Developresu  Marcin Wojtowicz . Zapraszam w imieniu Andrzeja Blahaczka

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #555 dnia: Stycznia 27, 2015, 13:14:28 pm »
Dzisiejsza audycja:

http://flpman.wrzuta.pl/audio/4LlyevIPLaB/audycja_radio_centrum_27.01.2015_marcin_wojtowicz

A na jej początku słowa redaktora:

"Zakulisowo wiemy, że tak na dobrą sprawę czeka nas potyczka ze Skrą aby dostać się do F4 więc niekoniecznie to pierwsze miejsce będzie mieć znaczenie, ze swoich źródeł wiemy, że w przypadku rozstawienia to już w drugiej rundzie spotkamy się ze Skrą Bełchatów, jeśli zajmiemy drugie miejsce, a pierwsze Berlin to już w pierwszej rundzie spotkamy się ze Skrą Bełchatów"

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #556 dnia: Lutego 02, 2015, 12:06:49 pm »
Gościem jutrzejszej audycji '' W Centrum Sportu '' będzie Bogusław Kanicki . Serdecznie zapraszam

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #557 dnia: Lutego 03, 2015, 13:54:14 pm »
Jakby ktoś czekał na nagranie to uprzedzam, że dzisiaj go nie będzie - nie działało Radio Centrum przez internet także nici z nagrania... Może mi się uda powtórkę w czwartek nagrać...

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #558 dnia: Lutego 16, 2015, 18:18:33 pm »
Jutro w audycji będzie redaktor Jarosław Bińczyk z łódzkiej Gazety Wyborczej. Jego artykuły cieszą się wśród kibiców Resovii nie mniejszym zainteresowaniem niż w Bełchatowie. Jakieś pytania?

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #559 dnia: Lutego 16, 2015, 18:58:47 pm »
Czy jutro jest 1 kwietnia? ;D
Pytania, hmm... Czy w playoffach o półfinał gramy "złotego seta", czy może obowiązuje zasada "złotego gola" ;D



Ale spróbujmy na serio:

- jaki pomysł na kształt rozgrywek w przyszłym sezonie ma Jarosław Bińczyk?
- co Jarosław Bińczyk wie na temat zmian w regulaminie dotyczących limitu obcokrajowców w przyszłym sezonie, jakie są jego przemyślenia na ten temat? Na przykład zdaniem Sebastiana Świderskiego, które mogliśmy poznać w programie "Zaksa na maksa" w przyszłym sezonie będzie limit dwóch obcokrajowców na parkiecie...
- jak dobrze myślę - Jarosław Bińczyk obraca się głównie w tematach Skry, wobec tego - co sądzi o potencjale i obecnej sytuacji Macieja Muzaja - uznawany za wielki talent zawodnik, któremu przydarzyła się dłuższa kontuzja po której wygląda na to, że nie może wrócić do dobrej dyspozycji, Falasca często zastępuje Wlazłego Marechalem, a nie młodym Polakiem, podobno pojawił się temat wypożyczenia do którejś z ekip niemieckich...