Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 691493 razy)

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #620 dnia: Maja 11, 2015, 07:40:42 am »
Gośćmi wtorkowego programu ''W Centrum Sportu'' będą Kibice Resovii . SSPS będzie reprezentował Leszek Szpala [Repres ] Kibiców Niestowarzyszonych Leopold Ungeheur [Leon ] oraz Leszek Fila [Spider2you ] Zapraszam jutro od 12''10 . www.radiocentrum.pl   -  89''00 fm

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #621 dnia: Maja 11, 2015, 08:01:50 am »
Bogdan wkradła się mała nieścisłość. Gośćmi audycji z ramienia tzw. Kibiców Niestowarzyszonych będą Leopold Ungeheuer i Leszek Fila.

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #622 dnia: Maja 11, 2015, 08:36:34 am »
Bardzo przepraszam Leona :)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #623 dnia: Maja 11, 2015, 11:13:12 am »
Bardzo przepraszam Leona :)

...ależ ja się wcale nie gniewam  :)
Ilość wersji mojego nazwiska, jaką w swoim życiu widziałem i słyszałem jest tak bogata, że zgubienie jednej literki to kompletnie nieznaczący...błąd  :)
Dobrze, że nikt nie pokusił się na tłumaczenie z niemieckiego mojego nazwiska, bo...audycja mogłaby się znowu nie odbyć tym razem z obawy o jej uczestników  ;)  :)

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #624 dnia: Maja 12, 2015, 12:24:07 pm »
Zdaje się, że zainteresowanie audycją przerosło możliwości "nadajnika" internetowego :(
Cała nadzieja w Filipie...

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #625 dnia: Maja 12, 2015, 14:17:35 pm »
Dzisiejsza audycja:

http://flpman.wrzuta.pl/audio/3GqnLMuKV6d/audycja_radio_centrum_12.05.2015_kibice

Dziękuję za miły dla mnie akcent pod koniec :)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #626 dnia: Maja 12, 2015, 17:27:15 pm »
Czasem 45 minut to za mało. Ciekawa audycja.

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #627 dnia: Maja 12, 2015, 19:18:07 pm »
Brawo!
Oczywiście malkontenci, złe wilki, nie ludzie, mogli by narzekać, że audycja ta powinna się odbyć znacznie wcześniej a nie po zakończeniu sezonu, i że z kibicami powinien zmierzyć się prezes Górski, (skoro było wiadomo, że pojawią się uwagi co do działalności klubu) ale tym wichrzycielom mówimy nasze zdecydowane nie! Wiadomo każdemu, kto nie kieruje się ślepą nienawiścią, że na przeszkodzie stanęła konserwacja nadajnika a nie obawa przed krytykowaniem kierownicta klubu, które jak wiadomo, otwarte jest na wszelkie glosy kibiców, także to krytyczne o ile oczywiście jest to krytyka konstruktywna.   

Tym bardziej, że wszystko jest już ok! Przykład? Okazało się dziś, że prezes Górski zdecydował się pójść na radykalny eksperyment - ludzie związani z klubem będą ruszali swoje tyłki, gdy będzie śpiewany hymn klubowy! No, no! Ale czy to się przyjmie? Miejmy nadzieję i trzymamy kciuki. To buduje optymizm - jest wobec tego szansa, że za jakiejś dwa, trzy sezony moment ten zostanie wpisany do minutówki, żeby Johen Shoeps i koledzy zatrzymali się z szacunkiem a nie musieli w tym czasie przybijać piątki z przeciwnikiem. Wolno chyba pomarzyć?

A kto wie, czy kolejny postulat, który podnoszę od lat zostanie na fali odnowy zrealizowany? By w oprawie muzycznej znalazły się kapele związane z Rzeszowem i Podkarpaciem? W uzasadnieniu mojego wniosku pozwolę sobie zauważy, że na ostatniej liście polskich przebojów wszechczasów radiowej Trójki w pierwszej setce znalazło się pięciu wykonawców z tego regionu - Stan Borys, RSC, 1984, KSU i Tadeusz Nalepa, (łącznie wszyscy z 7 utworami), co stawia nas obok Warszawy czy Śląska a wyprzedziliśmy np. Kraków czy Trójmiasto! Nasi wykonawcy są uznawani w całej Polsce ale nie w hali na Podromiu. Oczywiście jestem przekonany, że wynika to z jakiś istotnych przszkód, np. konserwacji głosników - ale może uda się je przezwyciężyć?
A może nawet (to zapewne zbyt jednak śmiałe jednak marzenie), Tadeusz Nalepa będzie prezentowany w czasie, gdy mogą go wysłuchać kibice a nie 15 po zakończeniu meczu i być może nawet ze stosowną zapowiedzią, że to najbardziej znany kibic Resovii? Choć, przyznajmy, i tak jest już znacznie lepiej, tym bardziej, że kogo obchodzi jakiś Nalepa? 

No i to budowanie mostów między kibicami - zrzeszonymi i niezrzeszonymi - aż łzy cisnęły się na usta. Jest szansa, że gdyby zdarzyla się impreza typu inauguracja sezonu czy zakończenie sezonu w Kilenarowej to SSPS to w najbliższych latach zaprosi na nie kibiców niezrzszeszonych/zrzeszonych a nie ustami prominentego swojego przedstawiciela (ale to był chyba inny przedstawiciel niż dzisiaj - ten dzisiejszy był przeuroczy) odpowie na taki postulat, że on swojej żony też nie zaprosił.

A już czepianie się złego funkcjonowania sklepiku staje się nudne, żeby nie powiedzieć, staje się obsesją! A obesjonatom także mówimy stanowcze nie! Zwłasza że klub robi na tym odcinku okreslone postępy, przy wielu obiektwnych przeszkodach, tym bardziej, że są tacy, co rzucają kłody pod nogi z wiadomych pozycji.

Najważniejsze, że wszystko odbyło się pod hasłem Kochajmy się a jak wiadomo, najważniejsza jest zgoda, zgoda - bo jak jest zgoda to i Pan Bóg rękę poda.
Amen.

Lewy21

  • Gość
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #628 dnia: Maja 13, 2015, 15:29:47 pm »
Kibic niezrzeszony - to w przypadku Podpromia / Asseco Resovii Rzeszów brzmi naprawdę DUMNIE !!!

pedzelito

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2101
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #629 dnia: Maja 15, 2015, 18:13:37 pm »
Kibic niezrzeszony - to w przypadku Podpromia / Asseco Resovii Rzeszów brzmi naprawdę DUMNIE !!!

Ok, to w SSPSie muszę ogłosić że istnieje możliwość wystąpienia z naszych szeregów.
Dzięki, nie pomyślałem o tym ale człowiek uczy się całe życie.

Brzozów, 15.05.2015r.  8)